Zamknięty wątek
Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 97

Wątek: Zmiany w grze - 19.06.2018 - Dyskusja

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    to podsumowujac ponad 80% graczy nie jest zadowolona z tej decyzji BB

  2. #12
    Game Master Awatar BB_Taku
    Dołączył
    10.11.2015
    Posty
    119
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez chocisz Zobacz posta
    to podsumowujac ponad 80% graczy nie jest zadowolona z tej decyzji BB
    Przykro mi z tego powodu, jeśli tak faktycznie jest, że ktoś jest niezadowolony z naszych decyzji. Jest to coś, co warto odnotować na przyszłość.

    Jeśli macie ochotę, możecie tutaj opisać, dlaczego wolelibyście, aby wydarzenie zostało rozpoczęte wcześniej (koniec końców i tak się odbędzie, więc osobiście nie widzę problemu, ale z chęcią poznam też Wasze zdanie).
    Rozumiem natomiast, co to znaczy, kiedy człowiek nie może się już doczekać. Pod tym względem w pełni się z Wami solidaryzuję!
    Ja również już nie mogę się doczekać!

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    to nie jest ewent letni, tylko pilkarski, chyba logiczne ze powinien wystartowac razem z mistrzostwami swiata, tak jak inne ewenty wszystkie zwiazane sa kalendarzem, a kampania gorska rzeczywiscie mogla poczekac, nic pilnego

  4. #14
    Game Master Awatar BB_Taku
    Dołączył
    10.11.2015
    Posty
    119
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Istotnie jest tak, że staramy się korelować nasze wydarzenia w grze z wydarzeniami ze świata rzeczywistego. Nasz event piłkarski to jednak specjalne mistrzostwa dla naszych osadników, a nie oficjalne Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Dlatego też nie muszą rozpoczynać się one w dniu rozpoczęcia tej drugiej imprezy.
    ---

    Ponadto zapowiadaliśmy to też jako wydarzenie letnie, a lato zaczyna się po 21/22 czerwca (zależy jak liczyć), a więc stąd taki przyjęty terminarz.
    Ostatnio edytowane przez BB_Taku ; 12.06.2018 o 11:37 Powód: Dopisek

  5. #15
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    gorski klan mogl spokojnie poczekac , tym bardziej ze jest skierowany dla malej liczby graczy(od 65lvl) , natomiast wydarzenie pilkarskie ktore jest skierowane dla kazdego i wiaze sie z MS powinno byc priorytetem ...

    patrzac od lat na kazda nowosc jaka wprowadzacie i problemami z tym zwiazanymi , w tym przypadku mamy 2 wydarzenia wiec konserw i klopotow bedzie pewnie od groma

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Czarci Gaj
    widzę ze bb zmierza do tego co zrobiło z anno online czyli zajechania gry i jej zamknięcia. Tłumaczenie że jest to event letni jest o kant stołu rozbić bo rok temu też było lato a eventu nie ! Taku napisz szczerze choć raz prawdę bo mam dosyć mydlenia oczu od 2 lat ! czuję się kompletnie olewany przez support , błąd na błędzie żadnych poprawek, a kaske za klejnoty chcą ! dobrze że idnieją jeszcze inne gry tam wiedzą jak się bawić. Dla mnie możecie ten śmeiszny event nawet po MŚw dać, bo i tak jest nic nie wart !

  7. #17
    Game Master Awatar BB_Taku
    Dołączył
    10.11.2015
    Posty
    119
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W zeszłym roku nie zapowiadaliśmy wydarzenia letniego, a zatem trochę nie rozumiem, czemu miałoby to stanowić jakiś argument w rozmowie na temat obecnej sytuacji. Fakty są takie, że zgodnie z zapowiedziami planujemy udostępnić w tym roku atrakcje, które po prostu rozpoczną się w określonym przez nas terminie.

    Przykro mi, jeśli masz poczucie ignorowania przez obsługę. Myślę, że moja aktywność i rozmowy na ten temat są najlepszym dowodem na to, że nie lekceważymy graczy i nie uciekamy od dyskusji. Ankietę zamknąłem, gdyż i tak nie zmieniłaby niczego, a nie chcę stwarzać iluzji możliwości zadecydowania przez graczy, lecz dawać społeczności realną możliwość wpłynięcia na rozwój gry.

    Przedstawiłem też wyjaśnienia, dlaczego event piłkarski zaczyna się 25 czerwca. Są one moim zdaniem całkiem sensowne, ale oczywiście Mariusz7709 masz prawo uznać inaczej. Na to jednak już nic nie poradzę, bo innych powodów po prostu na ten moment nie ma.
    Ostatnio edytowane przez BB_Taku ; 12.06.2018 o 11:55

  8. #18
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Tylko ze 25 czerwca to już się sezon letni zaczyna i jak wielu tu czy na czacie pisało - ludzie wyjeżdzają na wczasy, ogródki i gdzie kto może.
    Więc w grze zostaną ci co albo grają w pracy albo jeszcze nie wyjechali na wakacje,
    Inna kwestia że dla was ważniejszy jest nowy scenariusz niż wydarzenie letnie czy jak je tam zwał

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez BB_Taku Zobacz posta
    W zeszłym roku nie zapowiadaliśmy wydarzenia letniego, a zatem trochę nie rozumiem, czemu miałoby to stanowić jakiś argument w rozmowie na temat obecnej sytuacji. Fakty są takie, że zgodnie z zapowiedziami planujemy udostępnić w tym roku atrakcje, które po prostu rozpoczną się w określonym przez nas terminie.

    Przykro mi, jeśli masz poczucie ignorowania przez obsługę. Myślę, że moja aktywność i rozmowy na ten temat są najlepszym dowodem na to, że nie lekceważymy graczy i nie uciekamy od dyskusji. Ankietę zamknąłem, gdyż i tak nie zmieniłaby niczego, a nie chcę stwarzać iluzji możliwości zadecydowania przez graczy, lecz dawać społeczności realną możliwość wpłynięcia na rozwój gry.

    Przedstawiłem też wyjaśnienia, dlaczego event piłkarski zaczyna się 25 czerwca. Są one moim zdaniem całkiem sensowne, ale oczywiście masz prawo uznać inaczej. Na to jednak już nic nie poradzę, bo innych powodów po prostu na ten moment nie ma.
    to ze szukacie wymówki waszej niekompetencji za 4 lata jak nazwiecie piłkarski event zimowy ? bo będzie prawie w zimie albo jesienny ? nie potraficie nic równo z imprezą zacząć stawiam 2 lata na istnienie jeszcze tej gry a 2 bo rok musicie mieć na ogłoszenie wygaśnięcia jak anno online

  10. #20
    Game Master Awatar BB_Taku
    Dołączył
    10.11.2015
    Posty
    119
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    ludzie wyjeżdzają na wczasy, ogródki i gdzie kto może.
    Więc w grze zostaną ci co albo grają w pracy albo jeszcze nie wyjechali na wakacje,
    Podobnie można by powiedzieć o Wielkanocy, czy też świętach Bożego Narodzenia, kiedy również wszyscy mogliby teoretycznie wypoczywać zamiast grać. Żaden termin nie zadowoli wszystkich (niestety taka jest prawda), a to że ktoś akurat będzie miał urlop w tym czasie, to moim zdaniem może dać takiej osobie dodatkowe szanse na korzystanie z tego eventu.

    Raz jeszcze dziękuję jednak wszystkim za uwagi na ten temat. Zapewniam, że głosy społeczności są i będą odnotowywane, aby cały nasz zespół był świadomy tego, czego oczekują gracze. Ufam jednak, że są i tacy, którym dany termin bardziej pasuje.

Zamknięty wątek
Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.