Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Pierwsze informacje: Nagrody w przygodach kooperacyjnych - Dyskusja

  1. #21
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Sparkz jak zwykle marudzisz (że z sensem to inna sprawa.
    Ja uważam te zmiany za kolejny kroczek w dobrym kierunku. Co prawda chętniej bym widział budynki które zmienią coś dla mnie (czyli pop powyżej 100), ale tak też jest na plus.
    Co do expa - wcale nie trzeba zmieniać nic w samej przygodzie, wystarczy w dropie dołożyć szansę na mini zadanie (ja bym dla odmiany i odłamków widział tam te, które są do kupienia za łodygi), ale to byłby chyba nadmiar szczęścia

  2. #22
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    sparkz nie marudzi. a stwierdza fakty. jaki to kroczek? białe zamki, czy nawet wieża nie zachęcą do robienia koop.
    co do expa, to mini zadanie za tak małe straty? nie przejdzie na pewno
    "Everybody lies"

  3. #23
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Co do expa - wcale nie trzeba zmieniać nic w samej przygodzie, wystarczy w dropie dołożyć szansę na mini zadanie (ja bym dla odmiany i odłamków widział tam te, które są do kupienia za łodygi), ale to byłby chyba nadmiar szczęścia
    Alex na testowym dawal dosadnie do zrozumienia, ze zalezy im na tym, zeby progress nie szedl za szybko (inna sprawa to to, ze oni maja dosc groteskowe rozumienie "za szybko"). Stad raczej nierealne jest zeby do przygod z nominalnym expem na poziomie 20-30k dodali w dropie jakiekolwiek z istniejacych zadan, biorac pod uwage, ze na premium te zadania dalyby kilkakrotnie wiecej niz sama przygoda (i mielibysmy sytuacje podobna, jak nie gorsza jak ze zdradzonym - gdzie przygoda w sumie nie jest istotna, a jest jedynie polsrodkiem na drodze do zdobywania zadan).
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 09.06.2018 o 11:44
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    25.07.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Kolonia
    bardzo dobra decyzja odnośnie paska

  5. #25
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Kolejne pozorowane zmiany, oki może ta wieża w jakiś sposób przekona do robienia koop ale na jak długo ? przy takim procencie że wpadnie
    I to nie jest żadna nowość tylko naprawa tego co kiedyś "zepsuli" i nic wiecej

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.