Odpowiedz w tym wątku
Strona 14 z 16 PierwszyPierwszy ... 4 12 13 14 15 16 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 154

Wątek: Pamiętnik Dewelopera - Kampania Górski Klan - Dyskusja

  1. #131
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    . Cały cykl można zrobić na 1 dniowym premium.
    no podziwiam Ciebie kalkulatorem liczyłem i przy populacji 40K mnie jakoś to nie wychodzi 1 dzień.

    PS Chyba ze odstawiasz real dom żone (ew.męża kochankę itp ) dzieci życie i nawalasz atak za atakiem ale to współczuje wtedy.

    Poza tym właśnie dlatego gra przestałą być grą bo wbicie 75lvl bez użycia bugu jest matematycznie nie osiągalne w takim krótkim czasie, co świadzczy o tym że nieliczni to zrobili.

  2. #132
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez ArturGrab Zobacz posta
    Poza tym właśnie dlatego gra przestałą być grą bo wbicie 75lvl bez użycia bugu jest matematycznie nie osiągalne w takim krótkim czasie, co świadzczy o tym że nieliczni to zrobili.
    bzdury.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #133
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez ArturGrab Zobacz posta
    no podziwiam Ciebie kalkulatorem liczyłem i przy populacji 40K mnie jakoś to nie wychodzi 1 dzień.

    PS Chyba ze odstawiasz real dom żone (ew.męża kochankę itp ) dzieci życie i nawalasz atak za atakiem ale to współczuje wtedy.

    Poza tym właśnie dlatego gra przestałą być grą bo wbicie 75lvl bez użycia bugu jest matematycznie nie osiągalne w takim krótkim czasie, co świadzczy o tym że nieliczni to zrobili.
    Ale ty jesteś śmieszny te cała kampania jest dziecinnie prosta po co mam robić poradniki jak są gotowe. http://www.dso-karten.de https://pl.tsomaps.com/typesadventures/#Ventures. Czemu wszystko sprowadzasz do swojego poziomu jak mnie się nie udało to innym też nie może po prostu nie umiesz grać w tą grę od cała prawda. Może przy 40 k się nie da ale już 56k da się zrobić nie jeden ciąg a 6 po kolej można użyć strzałek, skryta katapult itp
    Ostatnio edytowane przez wojtex113 ; 26.07.2018 o 15:39

  4. #134
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    bzdury.
    Dlaczego uważasz że bzdury?? Weź kartkę i policz ile czego by trzeba robić aby w nie cały rok wbić 75lvl przy coraz większych progach.

    wojtex113 to że Tobie się udało wbić 75 lvl to nie oznacze że ktoś kto ma 65 ma pełno SC na strzałki i katapulty zacznij myśleć nie tylko o sobie ale też o innych ludziach co grają w tę grę i stoją z lvl pewnie też nie potrafią grać bo maja lvl jaki mają.
    Nie zapomnij też o jednym nie przyspieszych pewnych rzeczy i nawet jak mas 56k populacji i zrobisz 20KZ to czas odbudowy jest taki sam mając 40K.

  5. #135
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    https://forum.thesettlersonline.pl/t...pera-Excelsior - jaki rok. Gra jest prosta i bardzo łatwo wbijać lvl tylko trzeba pomyśleć. Robienie wojska prosta sprawa podręcznik rekrutacji, toczenie pisanek, skunk , 3 sale miodów i za 2 kampanie będzie twierdza. Znowu problem tym razem z gwiezdnymi monetami jaki to problem łowca nagród u mikołaki i anslema i z drwala masz dużo gwiazdek jak tylko wprowadzili szkolenie genków gwiazdek można mieć bardzo dużo. Mi się nic nie udało miałem czas w pracy to wbijałem lvl trzeba pomyśleć poszukać rozwiązań nie tylko na wiki http://www.dso-karten.de/images/arti...1532275415.jpg
    autor master_hari straty w całej kampani to około 10k elity plus zwykłe wojsko i to w wersji trudniejszej niz na wiki. Jeżeli nie potrafisz zrobić około 6 razy 3 złodzieja to nie ma o czym rozmawiać nigdy nie pojmiesz jak szybko wbić lvl .

  6. #136
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez ArturGrab Zobacz posta
    Dlaczego uważasz że bzdury?? Weź kartkę i policz ile czego by trzeba robić aby w nie cały rok wbić 75lvl przy coraz większych progach.
    Pierwszy gosc ktory wbil 50 lvl byl feedowany przygodami przez cala gildie przez co bez zadnych przeszkod mogl sobie do max levela robic tylko wikingow, i to w czasach gdy nawet nie bylo poradnikow.

    Stad dla mnie kompletnie nie jest zaskakujace, ze jakas garstka graczy znajdzie sie w sytuacji w ktorej na plecach kogos innego (albo calej grupy ludzi) beda wbijac dziennie ilosci expa nieosiagalne dla Ciebie czy mnie. W szczegolnosci gdy mam w znajomych goscia od ktorego w kazdym evencie w pierwszych dniach kupuje 10-15k surowca eventowego za przygody, a skads on to musi brac.

    Ekstrema mierzy sie miara odpowiednia dla ekstremow, a nie dla sredniego przedstawiciela populacji.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  7. #137
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Szkoda mi dalej tego tłumaczyć - wojtex
    sparkz tylko porównaj wbicie 50 lvl gdzie było wiadomo że szybciej to nastąpi niżeli 75 bo progi jakie są jak widać dla mnie są poza zasięgiem i jak pisałeś zwykłemu graczowi 2 dekady przyjdzie robić zanim tam dojdzie.

  8. #138
    Początkujący Odkrywca Awatar Porit
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    https://forum.thesettlersonline.pl/t...pera-Excelsior - jaki rok. Gra jest prosta i bardzo łatwo wbijać lvl tylko trzeba pomyśleć. Robienie wojska prosta sprawa podręcznik rekrutacji, toczenie pisanek, skunk , 3 sale miodów i za 2 kampanie będzie twierdza. Znowu problem tym razem z gwiezdnymi monetami jaki to problem łowca nagród u mikołaki i anslema i z drwala masz dużo gwiazdek jak tylko wprowadzili szkolenie genków gwiazdek można mieć bardzo dużo. Mi się nic nie udało miałem czas w pracy to wbijałem lvl trzeba pomyśleć poszukać rozwiązań nie tylko na wiki http://www.dso-karten.de/images/arti...1532275415.jpg
    autor master_hari straty w całej kampani to około 10k elity plus zwykłe wojsko i to w wersji trudniejszej niz na wiki. Jeżeli nie potrafisz zrobić około 6 razy 3 złodzieja to nie ma o czym rozmawiać nigdy nie pojmiesz jak szybko wbić lvl .
    Jan Brzechwa

    Samochwała w kącie stała
    I wciąż tak opowiadała:
    „Zdolna jestem niesłychanie,
    ...

  9. #139
    Osadnik
    Dołączył
    19.07.2015
    Posty
    54
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    https://forum.thesettlersonline.pl/t...pera-Excelsior - jaki rok. Gra jest prosta i bardzo łatwo wbijać lvl tylko trzeba pomyśleć. Robienie wojska prosta sprawa podręcznik rekrutacji, toczenie pisanek, skunk , 3 sale miodów i za 2 kampanie będzie twierdza. Znowu problem tym razem z gwiezdnymi monetami jaki to problem łowca nagród u mikołaki i anslema i z drwala masz dużo gwiazdek jak tylko wprowadzili szkolenie genków gwiazdek można mieć bardzo dużo. Mi się nic nie udało miałem czas w pracy to wbijałem lvl trzeba pomyśleć poszukać rozwiązań nie tylko na wiki http://www.dso-karten.de/images/arti...1532275415.jpg
    autor master_hari straty w całej kampani to około 10k elity plus zwykłe wojsko i to w wersji trudniejszej niz na wiki. Jeżeli nie potrafisz zrobić około 6 razy 3 złodzieja to nie ma o czym rozmawiać nigdy nie pojmiesz jak szybko wbić lvl .
    Jan Brzechwa

    Samochwała w kącie stała
    I wciąż tak opowiadała:
    „Zdolna jestem niesłychanie,
    ...

    brawo, brawo, brawo

  10. #140
    Osadnik
    Dołączył
    19.07.2015
    Posty
    54
    Serwer
    Złota Góra
    scr.hu/1ek6/kfrf1
    Wojtex113, tak a propos Twojego linka -a ja sb jade po swojemu, nawet bez katek, assów i takich tam
    czasem jakiś blok zrobię - jakoś 30% taniej niż Twoje linki - poszukaj składów, może da się 10 k elity bez wspomagania obronić
    Ostatnio edytowane przez Achamian2 ; 30.07.2018 o 02:12

Odpowiedz w tym wątku
Strona 14 z 16 PierwszyPierwszy ... 4 12 13 14 15 16 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.