Odpowiedz w tym wątku
Strona 13 z 16 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 154

Wątek: Pamiętnik Dewelopera - Kampania Górski Klan - Dyskusja

  1. #121
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    Ktoś może sobie nazbierał i 5k kryształów, mógł sobie wylosować od razu z 10 ciągów "górskiego klanu", mógł też naprodukować wojska nawet na te 10 ciągów i robić sobie 1 kampanię dziennie. Ale nie o to chodzi.
    Jeżeli teoretycznie robi się 1 kampanię na miesiąc, bez wcześniejszej produkcji wojska i bez wcześniejszego nazbierania kryształów, to jaki by był problem gdyby rudy obsydianu zbierało się przy jednym przejściu nawet na kupno 1 domu wikingów ? czy to dużo gdyby ktoś kupił ich sobie 12 w roku ?
    Przy włączonym premium i robieniu zadań za łodygi spokojnie na 2 kampanie w miesiącu kryształów wystarczy nawet z małą górką. Sumując to rudą która leci przy losowaniu nie ma problemu, żeby 12 domów w rok postawić.

  2. #122
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Przy włączonym premium i robieniu zadań za łodygi spokojnie na 2 kampanie w miesiącu kryształów wystarczy nawet z małą górką. Sumując to rudą która leci przy losowaniu nie ma problemu, żeby 12 domów w rok postawić.
    Może i da się zrobić 2 kampanie w miesiącu, tylko wyjdzie na to, że na okrągło będziemy produkować wojsko tylko na te 2 kampanie, czyli o robieniu innych przygód możemy zapomnieć ?

  3. #123
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    a ja dalej spamuje mma i bawie się grą , sama kiedyś pisałam żeby w dropach były częsci budynków i mam, nikt nie każe tej kampanii robić są inne przygody , dla mnie jest oki bo jest gdzie wojo zuzyc

  4. #124
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    Może i da się zrobić 2 kampanie w miesiącu, tylko wyjdzie na to, że na okrągło będziemy produkować wojsko tylko na te 2 kampanie, czyli o robieniu innych przygód możemy zapomnieć ?
    Nie, ale na gotowe rozwiązania musisz chwilę poczekać jak nie lubisz główkować - poradnik Igora na forum wyglądu już całkiem obiecująco, a jeszcze będzie go szlifował. Poza tym nadal istnieją zwykłe koszary i inne przygody niż drwal.

  5. #125
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Nie, ale na gotowe rozwiązania musisz chwilę poczekać jak nie lubisz główkować - poradnik Igora na forum wyglądu już całkiem obiecująco, a jeszcze będzie go szlifował. Poza tym nadal istnieją zwykłe koszary i inne przygody niż drwal.
    Bardziej mi chodzi o elitarne wojsko, produkując je tylko na 2 kampanie miesięcznie nie będzie czasu na inną przygodę.
    Tak czy siak, obawiam się tego, że gracze namęczą się z tą nową kampanią, a za pół roku czy rok okaże się że ktoś z BB coś przemyślał i dodają nowego generała czy generałów z większą ilością wojska.
    Główkowałem 5 lat temu opracowując poradnik do zakazanych eksperymentów, teraz mi się nie chce, tym bardziej jeżeli mam produkować wojsko przez 2 tygodnie na 5 przygód. Zrobiłem kampanię tylko raz i pewnie drugiego razu długo nie będzie.

  6. #126
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez gosiaj Zobacz posta
    nikt nie każe tej kampanii robić są inne przygody
    Zaslanianie sie tym, ze mozna tych przygod nie robic jest bez sensu, biorac pod uwage, ze ktos nad tymi przygodami siedzial i ktos za to wzial pieniadze, a jesli to jest kolejny bubel z ktorego nie bedziemy korzystac to jest to rownoznaczne z marnotrawieniem duzych srodkow ktore moglyby byc spozytkowane na zrobienie czegos innego dobrze.

    Jak cos robic to albo dobrze, albo nie udawac.

    edit :

    swoja droga, robil ktos wyliczenia odnosnie tego jaki uklad kupowania budynkow za obsydian jest najoptymalniejszy ?
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 20.07.2018 o 11:00
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  7. #127
    Osadnik
    Dołączył
    19.07.2015
    Posty
    54
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Zaslanianie sie tym, ze mozna tych przygod nie robic jest bez sensu, biorac pod uwage, ze ktos nad tymi przygodami siedzial i ktos za to wzial pieniadze, a jesli to jest kolejny bubel z ktorego nie bedziemy korzystac to jest to rownoznaczne z marnotrawieniem duzych srodkow ktore moglyby byc spozytkowane na zrobienie czegos innego dobrze.

    Jak cos robic to albo dobrze, albo nie udawac.

    edit :

    swoja droga, robil ktos wyliczenia odnosnie tego jaki uklad kupowania budynkow za obsydian jest najoptymalniejszy ?
    tak odpowiem niezbyt grzecznie - hahahahaha
    SparkZ Ty o to pytasz?
    przecież wszystkie te budynki są po to, żeby połatać te megastraty
    ale na poważnie, żeby zmierzać prostą drogą do maxa czyli 75 lvl-u kup 3 twierdze, każda po 5 seriach za rudę (no chyba, że nagle i niespodziewanie wpadnie w dropie)
    Jeszcze raz to powiem - cały górski klan jest najlepiej pomyślanym wyzwaniem, jakie BB udało się przygotować, ale grzeszy ciągle tym samym:
    nie patrz na opłacalność i czas, zdobywaj kolory

  8. #128
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Achamian2 Zobacz posta
    ale na poważnie, żeby zmierzać prostą drogą do maxa czyli 75 lvl-u kup 3 twierdze, każda po 5 seriach za rudę (no chyba, że nagle i niespodziewanie wpadnie w dropie)
    Z calym szacunkiem , ale do tego, zeby kupic 3 twierdze to sam doszedlem, pytam o porzadnie zrobiona optymalizacje matematyczna i okreslenie ile dokladnie zyskujemy, bo spodziewam sie, ze ktos cos takiego zrobil, a mi samemu sie nie chce.

    jakby sie w to zaglebic to nie jest to wcale takie oczywiste, bo np Hala daje co prawda slabszego buffa, ale stackujacego sie ze skunksem, poza tym jest tansza i jesli komus wypadla w dropie (jak mi) to kupienie drugiej za 8k daje spadek cooldownu o 24h (co jest stosunkowo duzym zyskiem). Stad pytanie jakie moga byc kombinacje tych dwoch zeby te zasoby wykorzystac mozliwie najefektywniej.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  9. #129
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    -- [ UWAGA ] --


  10. #130
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Jak dobrze pamiętam z testowego i nic nie zmienili to premia z twierdzy jest o połowę szybsza od skunksa i sali miodów.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 13 z 16 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.