Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 16 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 15 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 154

Wątek: Pamiętnik Dewelopera - Kampania Górski Klan - Dyskusja

  1. #41
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    obecnie sama muszę je sobie rzucać, co oznacza, że muszę ich mieć o 1/3 więcej
    Musisz...?
    Jest dużo rozwiązań, sam decyduję jakie wybrać, którą drogą iść, jakie alternatywy wybierać i nikt do niczego mnie nie zmusza.

  2. #42
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    Ostatnio edytowane przez z3nfist ; 21.06.2018 o 11:41

  3. #43
    Osadnik
    Dołączył
    19.07.2015
    Posty
    54
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Jeśli ktoś nie ma już miejsca, to powinien zrobic rewizje na swojej wyspie. Miejsca jest dosyć sporo, chodz nie problem zawalić go produkcją idącą do gwiazdy (po co ?).
    A jak ktoś zawalił sie lodowymi itp. to ile miejsca by nie miał, to by i tak to zasłał takimi budynkami i zawsze będzie mu mało. Trzeba znaleźć złoty środek populacja/produkcja tego co faktycznie nam się zuzywa i jest potrzebne do naszego stylu gry.
    Odkrywcze - mam 100 miejsc na wyspie, bo nie zawalam się produkcją zboża, mąki, chleba, węgla, bali takich i innych tylko co z twojego pomysłu wynika?

  4. #44
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    to że niektórzy wolą płakać jak to mało miejsca, niż zakasać rękawy i zreorganizować wyspę aby mieć miejsce na wszystko i jednocześnie nasza gospodarka prawie tego nie odczuje

  5. #45
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Glavo Zobacz posta
    Musisz...?
    Jest dużo rozwiązań, sam decyduję jakie wybrać, którą drogą iść, jakie alternatywy wybierać i nikt do niczego mnie nie zmusza.
    Przepraszam ale bardziej bzdurnej odpowiedzi nie słyszałam. Oczywiście mogę nie grać, ale nie sprowadzajmy dyskusji do absurdu.

    Jeśli robię zadania i jest w nich napisane, że mam sobie rzucić 50 steków, a codziennie to zadanie robię, to wędzarnia staje się dla mnie zbędnym budynkiem, mimo, że jeszcze miesiąc temu strasznie chciałam go posiadać, a przecież nie po to programiści siedzieli dniami nad nowościami w grze, żeby były jak "dzieci sawanny" czy "zakazane eksperymenty". Rozwiązanie jest dosyć proste, bo wystarczyłoby zmienić steki na dowolne premie.

  6. #46
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    a przecież nie po to programiści siedzieli dniami nad nowościami w grze, żeby były jak "dzieci sawanny" czy "zakazane eksperymenty".
    To jest dosc karkolomne zalozenie, biorac pod uwage jak duzo do gry wprowadzono rzeczy bezuzytecznych, ktorych jedyna zaleta bylo to, ze wczesniej ich nie bylo, wiec byly "nowe".
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  7. #47
    Osadnik Awatar Witghost
    Dołączył
    29.05.2012
    Posty
    120
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Piszecie tu wszyscy o mozliwych zdobyczach ale najpierw trzeba je zdobyć. Azeby je zdobyć trzeba wykonać misje. A zeby wykonac misje trzeba pokonac wrogie obozy. jak to wykonac skoro nie mamy żadnej wersji symulatora zdolnego obsłuzyc nowych przeciwników takich chociażby jak mroźny lis. Jeżeli ktos mi powie że mozna to sobie przekalkulować na testowym to zdrowia zyczę bo jedna misje robilbym chyba miesiac albo lepiej, mozolnie sprawdzając każdy obóz nie mówiąc o blokach.
    Dopóki nie bedzie symulatora obejmującego nowych przeciwników wszelkie dyskusje na temat zdobyczy sa pozbawione jakiegokolwiek sensu.
    Czasem tak sobie siedzę i myślę a czasami tylko siedzę.

  8. #48
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez Witghost Zobacz posta
    Piszecie tu wszyscy o mozliwych zdobyczach ale najpierw trzeba je zdobyć. Azeby je zdobyć trzeba wykonać misje. A zeby wykonac misje trzeba pokonac wrogie obozy. jak to wykonac skoro nie mamy żadnej wersji symulatora zdolnego obsłuzyc nowych przeciwników takich chociażby jak mroźny lis. Jeżeli ktos mi powie że mozna to sobie przekalkulować na testowym to zdrowia zyczę bo jedna misje robilbym chyba miesiac albo lepiej, mozolnie sprawdzając każdy obóz nie mówiąc o blokach.
    Dopóki nie bedzie symulatora obejmującego nowych przeciwników wszelkie dyskusje na temat zdobyczy sa pozbawione jakiegokolwiek sensu.
    Usiądź sobie z kartką papieru, długopisem i kalkulatorem w dłoni, i sobie to wszystko przelicz. Bo myślisz, że jak działają symulatory? Zależy Ci na robieniu tego czegoś, to włóż w to trochę wysiłku, a nie jak 90% paputów w tej grze czekających na cudzą pracę. Ojj daj boże okres, kiedy to wszystko walnie, i nie będzie poradników, symulatorów, co Wy bidulki wtedy poczniecie?

  9. #49
    Osadnik Awatar Witghost
    Dołączył
    29.05.2012
    Posty
    120
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Bardzo proszę przelicz mi ile woja będe potrzebował przy wyszkolonym majorze na 200 mroźnych lisów.
    Czasem tak sobie siedzę i myślę a czasami tylko siedzę.

  10. #50
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Witghost Zobacz posta
    Bardzo proszę przelicz mi ile woja będe potrzebował przy wyszkolonym majorze na 200 mroźnych lisów.
    285

Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 16 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 15 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.