Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 16 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 154

Wątek: Pamiętnik Dewelopera - Kampania Górski Klan - Dyskusja

  1. #61
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Piwonia gratulacje

  2. #62
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    http://www.dsosim.de/sim.php?at=76 w tym symulatorze jest cała kampania z mapami i składami wojska tylko trzeba sprawdzić czy się zgada u stóp góry wszystko jest poprawnie

  3. #63
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    182
    Serwer
    Czarci Gaj
    Skoro już o obrażeniach mowa moze mi ktoś wyjaśni dlaczego Konny Arbuz mający dmg 50-100 zadaje zawsze max obrazen 100 na wyskilowanym gienku na celność a Arbuz w zbroi mając dmg 100-200 zawsze zadaje obrazenia z dolnej granicy czyli też 100? Czy jest to zalezne od tego ,że KA ma obszar a AWZ go nie ma?

  4. #64
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez Igorb1985 Zobacz posta
    Skoro już o obrażeniach mowa moze mi ktoś wyjaśni dlaczego Konny Arbuz mający dmg 50-100 zadaje zawsze max obrazen 100 na wyskilowanym gienku na celność a Arbuz w zbroi mając dmg 100-200 zawsze zadaje obrazenia z dolnej granicy czyli też 100? Czy jest to zalezne od tego ,że KA ma obszar a AWZ go nie ma?
    Tak, jest to uzależnione od obrażeń obszarowych. AwZ domyślnie nie ma obszarówki, dlatego 1 AwZ może pokonać maksymanie 1 przeciwnika, ale jak przydzielisz ich do Nusali, to też będzie miał, i wtedy ilość pokonanych przeciwników przez jedną jednostke może być większa. KA domyślnie ma obszarówkę, ale niestety niższe obrażenia.

  5. #65
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Igorb1985 Zobacz posta
    Skoro już o obrażeniach mowa moze mi ktoś wyjaśni dlaczego Konny Arbuz mający dmg 50-100 zadaje zawsze max obrazen 100 na wyskilowanym gienku na celność a Arbuz w zbroi mając dmg 100-200 zawsze zadaje obrazenia z dolnej granicy czyli też 100? Czy jest to zalezne od tego ,że KA ma obszar a AWZ go nie ma?
    masz na mysli gre czy symulator ?

    W grze podstawowym czynnikiem wplywajacym na obrazenia sa wlasnie obrazenia obszarowe, bez nich calosc nadwyzki obrazen powyzej HP przeciwnika znika, obojetnie jak duza jest.

    Stad AZ zadaje nie tyle obrazenia z dolnej granicy, tylko (najwyzej) tyle ile przeciwnik ma HP. Gdybys nimi atakowal psy straznicze kazdy zadawalby 5 obrazen.

    To tak na wypadek gdybys nie wiedzial (co by mnie osobiscie zaskoczylo). A jesli to co masz na mysli oznacza, ze te jednostki wraz ze skokiem celnosci z 90% na 100% traca obrazenia, to bylby to ewidentny (i bardzo smieszny, nawet jak na standardy BB) bug.
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 20.06.2018 o 15:15
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #66
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    182
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Stad AZ zadaje nie tyle obrazenia z dolnej granicy, tylko (najwyzej) tyle ile przeciwnik ma HP. Gdybys nimi atakowal psy straznicze kazdy zadawalby 5 obrazen.
    No właśnie gra a symulator to dwie różne rzeczy. Tak czy inaczej dzięki za odpowiedzi, wyczerpały moje zapytanie

  7. #67
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Mógłby ktoś napisać jak są połączone przygody w nowej kampanii, które wybory mają wpływ na jakieś znaczące aspekty gry chodzi o straty wojska a nie te śmieszne ilości rudy obsydianu co się dostaje za zadania dodatkowe.

  8. #68
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Witghost Zobacz posta
    Bardzo proszę przelicz mi ile woja będe potrzebował przy wyszkolonym majorze na 200 mroźnych lisów.
    http://www.dsosim.de/chart.php?fr=18...Typ=2&gen=Varg

    przy tak wyszkolonym Vargusie
    http://www.dsosim.de/config_gens.php?other=FkFUTs3u

  9. #69
    Osadnik
    Dołączył
    19.07.2015
    Posty
    54
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    Mógłby ktoś napisać jak są połączone przygody w nowej kampanii, które wybory mają wpływ na jakieś znaczące aspekty gry chodzi o straty wojska a nie te śmieszne ilości rudy obsydianu co się dostaje za zadania dodatkowe.
    z 35k KZ można jechać z zamkniętymi oczyma
    a że nie zawsze zadają straty to pech

  10. #70
    Osadnik
    Dołączył
    05.05.2012
    Posty
    222
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mój dropik z pierwszej wyprawy "U stóp góry" w sumie całkiem całkiem.
    Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: gorski klan.jpg, 
wyświetleń: 319, 
rozmiar: 19.0 KB, 
ID: 3190.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 16 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.