Odpowiedz w tym wątku
Strona 9 z 16 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 154

Wątek: Pamiętnik Dewelopera - Kampania Górski Klan - Dyskusja

  1. #81
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Fakt jak sprawdziłem na wiki jakie straty (jedyne póki co podliczone straty i udostepnione) to dziękuje za taką kampanie. Fakt raz się zrobi dla szpanu i poświęci potężną armie, ale czy o to chodziło twórcom ?
    Mówiąc krótki kolejne nie zbilansowane przygody i nic więcej choć chęci może mieli i szczere

  2. #82
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    ale czy o to chodziło twórcom ?
    Nie wiadomo o co im chodzilo bo gwarantuje Ci, ze tam nie ma nikogo ogarnietego kto bylby w stanie to policzyc na wczesnym etapie developmentu (bo gdyby byl, to Alibaby wygladalyby zupelnie inaczej).

    Inna sprawa, to ze straty nie sa jakies radykalnie duze jesliby wziac pod uwage, ze cala kampania ma na celu dostarczyc graczowi wyjatkowe budynki o calkiem przyzwoitych parametrach funkcjonalnych. Przyczepic sie mozna do pewnych aspektow (np tego jak czesto mozna z balona dostac startowa przygode) ale generalnie cala kampania jest forma przetwarzania miesa armatniego na przydatne nagrody, co i tak kosztuje nas surowce ktorych do tej pory powinnismy miec miliony.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #83
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.09.2014
    Posty
    15
    Serwer
    Kolonia
    Drop z Lud Gór, czyli 4 przygoda z cyklu
    https://prnt.sc/jy68sb


    Dom wikinga wpadł za 1 razem
    Ostatnio edytowane przez MaRcel-tD ; 22.06.2018 o 20:57

  4. #84
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    ktos napisal ze raz zrobi dla szpanu to ja sie pytam jaki jest cel tłuczenie drwala? dla szpanu szybkiego lvl-a? . zmaxowałam epicka gospode i wcale ie dla szpanu dzis ułatwia produkcje surki zwlaszcza jak sa zadanka Kolejny raz napisze ..... to po co gracie? jest pare dni na zrobienie przygody , mozna uzywac atakow msw co 2 h (nie mam odżywania genków) i straty nie są takie duże

  5. #85
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez gosiaj Zobacz posta
    to ja sie pytam jaki jest cel tłuczenie drwala? dla szpanu szybkiego lvl-a?
    Taki, ze max lvl to jedyna rzecz w tej grze ktora sprawia wrazenie sensownego dlugofalowego celu i daje jakas mozliwosc mierzenia progresu w osiaganiu tego celu.

    Cytat Zamieszczone przez gosiaj Zobacz posta
    to po co gracie?
    Tak jak w SimCity, gra sie po to, zeby sie rozbudowac, a jak sie rozbuduje to przestaje sie grac i albo sie siedzi na czacie albo gra w cos innego.

    Ta gra naprawde jest tak trywialna, ze na wiele wiecej nie pozwala.
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 23.06.2018 o 10:37
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #86
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Tak ale epicka gospoda ma inne znaczenie niż ta kuźnia, do tego poziom przygód jakie trzeba zrobić aby upować budynek.
    To nie sztuka robić przez miesiąc wojo aby w 4 dni je na kampanie wywalić, spamowanie mma - kto co lubi.

  7. #87
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Spamowanie msw w nowej kampanii to nie to samo co w innych przygodach różnice w stratach są znaczące. Pierwszy przykład z brzegu górski labirynt :

    G4 20 50 Mroźny Niedźwiedź, 50 Mroźny Lis, 25 Mroźny Koziorożec, Matriarchalny Mroźny Niedźwiedź 1 fala (NUS) 100 Arkebuzer, 80 Arkebuzer w Zbroi
    2 fala (270) 29 Konny Zbrojny, 84 Arkebuzer w Zbroi, 172 Oblężnik [straty: 100A, 164AZ, 29KZ]

    Wystarczy, że poleci 9 msw i nusala a na końcu vargus z około 75 kz 120 awz. Tracisz około 70 kz zamiast około 280 elity.

  8. #88
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.06.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    Drop z "Górski Labirynt":

    https://prnt.sc/jy6m0o

    Drop z "Wielkiej Bitwy":

    https://prnt.sc/jygu4b

  9. #89
    Osadnik
    Dołączył
    19.07.2015
    Posty
    54
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    Spamowanie msw w nowej kampanii to nie to samo co w innych przygodach różnice w stratach są znaczące. Pierwszy przykład z brzegu górski labirynt :

    G4 20 50 Mroźny Niedźwiedź, 50 Mroźny Lis, 25 Mroźny Koziorożec, Matriarchalny Mroźny Niedźwiedź 1 fala (NUS) 100 Arkebuzer, 80 Arkebuzer w Zbroi
    2 fala (270) 29 Konny Zbrojny, 84 Arkebuzer w Zbroi, 172 Oblężnik [straty: 100A, 164AZ, 29KZ]

    Wystarczy, że poleci 9 msw i nusala a na końcu vargus z około 75 kz 120 awz. Tracisz około 70 kz zamiast około 280 elity.
    Tym sposobem to można pykać archipelag bo nie ma limitu czasu - to raz.
    Są obozy gdzie pykanie MSW po 1 reksie nic nie da, nawet pykanie 10x nusali nie spowoduje żadnej straty - to dwa. Polecam Ludzi Gór.
    (W tym akurat obozie można pojechać konikami i reksami na MMA i Anslemie w 2 fale i straty na Vargusie w 3 fali będą te same.)
    Podstawowym pytaniem pozostaje - po co ta kampania?
    I wykluczyć trzeba odpowiedzi niemal oczywiste:
    - dla expa nie, bo co to za sensacja raz na 2-3 tygodnie z bilansem strat dużo gorszym niż drwal.
    - dla budynków nie, bo wszystkie przy 3-4 sztukach odrabiają masakryczne straty w koszarach na tę kampanię albo surki na debufy czy premki
    - dla kuźni nie, bo wszyscy mają postawione piece, mieczników itd, a zanim skompletujesz "sprawności" to się skończą MŚ w USA i KAnadzie

    Ta kampania jest po to, żeby gracze nie umarli z nudów i po to, żeby pokazać, że programiści pracują, a Taku ma po co tu bywać. Te 9 stron dyskusji to nie jest szał, ale zawsze coś.
    Wtedy brak balansu jest zupełnie nieistotny
    Ostatnio edytowane przez Achamian2 ; 24.06.2018 o 00:46

  10. #90
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Achamian2 jaki ty jesteś przewidywalny gdzie ci napisałem że wszystko trzeba spamować msw są obozy gdzie się opłaci. Na każdy mój wpis dajesz jakie swoje śmieszne przemyślenia które są oczywiste dla każdego. Wszystkie gry mają dostarczyć rozrywki jeden robią to lepiej inne gorzej. widzę że ta gra nie daje ci rozrywki tylko jakieś stresy stany odmiennej świadomości. Widzisz ja nie zwracam na te wszystkie bzdury uwagi to zrobiłem już 15 przygód z nowej kampanii.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 9 z 16 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.