Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 16 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 154

Wątek: Pamiętnik Dewelopera - Kampania Górski Klan - Dyskusja

  1. #21
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Sumik1 Zobacz posta
    A gracze o levelu niższym niż 65 mają się nudzić???
    maja robic to samo co robili do tej pory, zreszta jak wszyscy, bo ta kampanie przy dobrych wiatrach nawet majac 65 lvl zobaczysz raz na miesiac, a przez reszte czasu zostaje stary content.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Kolonia
    Siemka ma ktoś już jakąś rozpiskę jak pokonać obozy na Kampania Górski Klan.

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    19.07.2015
    Posty
    54
    Serwer
    Złota Góra
    Z 1 strony nie chcę tutaj uchodzić za malkontenta - pisałem, że cykl jest ciekawy.
    Z 2 jednak jak widzę na testowym 1 wpis na zakończenie z gratulkami i zachwyconego Alexa to konstatuję, że autorzy żyją w swoim świecie.
    Pisałem, że straty sa nieadekwatne do dropów, budynki do produkcji premii są tylko protezą do załatania dziury po takich stratach.
    No i BB wprowadziło zmiany - na lepsze oczywiście: deep snow zwalniał prędkość poruszania się generałów o 25%, czyli platynowa podkowa niwelowała część tego efektu, nowa podkowa z obsydianu prawie wyrównywała prędkość, a specjalna ze sklepiku (40%) w sumie dawała przyspieszenie o 5%. Nie komentuję samego pomysłu, że najpierw gienki przyspieszamy na drzewku i podkowami po to, żeby zaraz zabrać ten efekt.
    W ostatniej wgranej wersji deep snow zwalnia o 50% prędkość generałów, czyli w maxie ze specjalną podkową (o ile ktoś jej będzie używał) będą chodziły o 30% wolniej niż na zwykłych przygodach. Efekty są 2: wszystkie ataki trwają niemiłosiernie długo. Można spokojnie pójść zapalić albo usmażyć jajecznicę.
    I efekt drugi istotniejszy, przy takim ustawieniu i takiej ilości miejsca na mapach bloki można wykonać niemal wyłącznie na tawerniakach. Nawet jeśli mają opcje skracania czasu wstawania i "natychmiastowe ozdrowienie" to przy blokowaniu obozów w 5-6 kolejnych strefach albo się robi 1-2 strefy dziennie albo nie blokuje i podwaja straty.
    Żeby dostroić do tego pozostałe elementy wydłużono czas produkcji premii i innych elementów magazynie.
    Prosty wniosek - BB dba o nasze życie w realu i przymusza nas do grania powoli - gratuluję odwagi.
    Oczywiście jest 2 rozwiązanie - wybrać na Nieznanych terytoriach" tę opcję i prędkość nadal będzie znakomita, w zamian trzeba zrezygnować z innej, co w zalezności od wyboru generuje 15-30% strat więcej. Nie dotyczy to 1 przygody, na zachętę wszystkie gienki będa jak muchy w smole.
    Dla mnie wniosek jest prosty: BB chciało sprawdzić na testowym, co przegapili, żeby nikt tego nie odpalił.
    Ostatnio edytowane przez Achamian2 ; 09.06.2018 o 20:37

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Aha. Czyli nie dość, że w dropach kijowe domki "bezpotrzebne" z szansą jak w lotto, to jeszcze przygoda ciągnie się gorzej niż śpik z nosa. No cóż, ludzie grali w tę grę bez górskich klanów, więc można dalej grać w tso bez katowania się jakimiś klanami.

  5. #25
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Jak przeczytałem to zdanie "...w którym nasi projektanci ciężko pracowali nad opracowaniem nowych treści, nowych misji i oddziałów i grafiki. "
    to zacząłem dumać, co miał autor na myśli pisząc takie stwierdzenie.
    Oczywiście długo mnie nie musiało przekonywać że pewnie kolejny bubel BB nam serwuje który jest nie przemyślany.
    Przeczytanie kilka postów utwierdziło mnie w fakcie że nie warto nawet próbować zrobić tego klanu.
    Wszystko co było BB przekazywane jakoś nie trafi do nich.
    Może trzeba zmienić taktykę sposób myślenia i zamiast prosić o zmiane ceny podkowy na tańsza trzeba pytać dlaczego ona taka tania i przyniesie odwrotny efekt.
    Na tę chwile widzę ze gracze swoje że nie ma pomysłu w grze ze straty nie adekwatne do dropa itp i wtedy BB nam daje Górski klan którego mało kto odpali.

  6. #26
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Samo założenie nowej kampanii w porządku, coś nowego i jakaś odmiana. Ale przy szczegółach wychodzi z tego tzw. nic, bo multum zasobów do tego cały kontyngent woja za jakiś marny drop. Jedynie to może ten domek - posiadłość ale to tak jak z lodową ze śnieżki wpada raz i tyle
    Oki może raz się da to zrobić dla satysfakcji i tej całej kuźni - lepsze to niż wulkan, ale chyba nie o to chodziło twórcom (choć tu wszystko możliwe) i ten ciąg zadań okaże się klapą.

  7. #27
    Początkujący Osadnik Awatar gandalf266
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia
    Jak przeczytałem pamiętnik developera to myślę, no super mam 61 lvl, pocisne i wskoczę na 65. jednak po waszych postach widzę, że nie warto się poświęcać i się wysilać i marnować zycie w realu na gówniane udoskonalenia. Czyli, chcieliśmy dobrze, a wyszło jak zwykle..... Szkoda życia, są fajniejsze rzeczy niz głupie bity..
    Nie wierzcie zegarom, czas wymyślił je dla zabawy.

  8. #28
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,798
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Możliwe, że padło już gdzieś to pytanie, ale czy w związku z wprowadzeniem Kampanii zostaną zmodyfikowane zadania w misjach "wilczątko" oraz "ratuj jelenie"? W momencie gdy muszę sobie codziennie rzucić 50 steków, to wędzarnia z rybnymi stekami zupełnie traci dla mnie sens.

  9. #29
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Możliwe, że padło już gdzieś to pytanie, ale czy w związku z wprowadzeniem Kampanii zostaną zmodyfikowane zadania w misjach "wilczątko" oraz "ratuj jelenie"? W momencie gdy muszę sobie codziennie rzucić 50 steków, to wędzarnia z rybnymi stekami zupełnie traci dla mnie sens.
    Mozna spokojnie zalozyc, ze nikt z BB o tym nie pomyslal.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #30
    Game Master Awatar BB_Taku
    Dołączył
    10.11.2015
    Posty
    119
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    W momencie gdy muszę sobie codziennie rzucić 50 steków, to wędzarnia z rybnymi stekami zupełnie traci dla mnie sens.
    Czy mógłbyś proszę doprecyzować, dlaczego tak uważasz? Staram się zbierać informacje zwrotne dla twórców gry w celu skłonienia ich do korekt na podstawie wniosków graczy, ale aby to uczynić, muszę dokładnie poznać argumenty, które uzasadniają takie opinie.

    Z góry dzięki za pomoc.

    Pozdrawiam,
    BB_Taku

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 16 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.