Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Pamiętnik Dewelopera - Kampania Górski Klan

 1. #1
  Community Manager Awatar BB_Penelopa
  Dołączył
  23.07.2015
  Posty
  4,666
  Serwer
  Nowa Ziemia

  Pamiętnik Dewelopera - Kampania Górski Klan


  Drodzy Osadnicy,

  Minęło osiem miesięcy, odkąd po raz pierwszy przedstawiliśmy naszej Społeczności pierwszy szkic Kampanii Górski Klan, był to bardzo intensywny okres, w którym nasi projektanci ciężko pracowali nad opracowaniem nowych treści, nowych misji i oddziałów i grafiki. Niektórzy z Was mogą już znać takie terminy jak Sala Miodów, Twierdza i Wędzarnia z naszych Pierwszych Informacji lub z samego serwera testowego. W tym Pamiętniku Dewelopera omówimy, co dokładnie przedstawia Kampania Górski Klan: od pierwszych kroków na zimnym i nieprzebaczającym terytorium wroga, dostosowując się do nowego otoczenia i opanowując jego wyzwania.


  WAŻNE INFORMACJE
  Data wdrożenia: 19 czerwca, 2018 roku, wraz z akualizacją gry

  Co: Kamapania Górski klan z pięcioma różnymi misjami

  Wymagany poziom: 65+


  Wszystko zaczyna się od zarośniętej Góry niedaleko Archipelagu, która po osiągnięciu poziomu 65 zamieni się w płonący wulkan... hmmm, to trochę niepokojące, prawda?


  Ponieważ wybuchający wulkan nie jest szczególnie komfortowy, musisz podjąć działania i wyruszyć na wyprawę, aby uniknąć kryzysu, zanim będzie za późno. Po drodze usłyszysz przeróżne legendy o plemieniu Wikingów mieszkającym w górach... Niektórzy mówią, że ich kobiety mają brody. Inni powiedzą wiele o swoim wzroście, a niektóre historie sugerują, że oni nawet trzymają smoki jako zwierzęta domowe.

  Czy kieruje Tobą ciekawość i chęć ujawnienia tajemnicy otaczającej Górski Klan? Udowodnij, że sprostasz wyzwaniu i rozpocznij przygodę!


  Podzielcie się swoimi opiniami w dedykowanym wątku > tutaj <.


  Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 06.06.2018 o 12:04

 2. #2
  Community Manager Awatar BB_Penelopa
  Dołączył
  23.07.2015
  Posty
  4,666
  Serwer
  Nowa Ziemia

  Pierwsza misja, U stóp góry, będzie dostępna za pośrednictwem Excelsioru. Statek kapitan Graham zabierze Cię tam, ale będzie widoczny tylko podczas pierwszej misji.

  U stóp Góry wprowadzi Cię w sagę, jednocześnie wzmagając woje umiejętności śledcze: będziesz musiał znaleźć wskazówki dotyczące legendarnego klanu górskiego, zdobywając zaufanie tubylców i odbudowując miasto Wikingów, aby uzyskać dostęp do dalszych obszarów.  Pobierz mapę: Pełną - Średnią - Małą

  U stóp góry - Pierwsza misja, która jest częścią kampanii "Górski Klan"
  Opis
  Podążając za pogłoskami o tajemniczym Górskim Klanie, odkrywasz ojczyznę Wikingów. Szukając wskazówek na temat Górskiego Klanu, natkniesz się na spokojne, ale nieufne smutne miasto zamieszkałe przez Wikingów. Chociaż nie mogą pomóc Ci bezpośrednio, mieszkańcy obiecują wskazać Ci kierunek, w którym możesz znaleźć dalsze wskazówki, ale tylko jeśli zgodzisz się pomóc im w ich niedoli. W obliczu srogich warunków klimatycznych i otoczeni przez szajki zdrajców Wikingowie są odcięci od świata zewnętrznego. Kontakt z pobliskimi placówkami został zerwany dawno temu i nie ma możliwości tworzenia nowych narzędzi w tym trudnym otoczeniu. Odbudowanie kilku ważnych dla nich budynków już będzie dla Wikingów dużą pomocą a także uwolni ścieżkę prowadzącą dalej w lodowaty górski region. Po drodze możesz odkryć stare teksty o plemieniu Wikingów, owiane legendami, które Sonya na szczęście jest w stanie odcyfrować. Ale czy legendy te okażą się prawdziwe? Czas pokaże...

  Nowy budynek, który działa podobnie jak "Boisko treningowe" może zostać częścią łupów z Misji, kiedy wersja zostanie sfinalizowana.  Sala Miodów - Świętuj jak Wikingowie. Sala festiwalowa do uruchamiania różnych efektów premii strefowych.

  • Budynek funkcjonuje jak budynek kulturalny
  • Może wzwalać trzy różne premie strefowe: Koszarową uroczystość, Bankiet zaopatrzeniowca, Ucztę rzemieślników
  • Za każdym razem, gdy premia jest aktywowana, wszystkie posiadane Sale Miodów przechodzą w czas odnowienia
  • Czas odnowienia jest skrócony o 100% początkowego czasu odnowienia dla każdego kolejnego budynku (z limitem 10 budynków)
  • Czas odnowienia zaczyna się od 48h, 24h, 16h, 12h...
  • Za uruchomienie premii zapłacisz zasobam
  Ostatnio edytowane przez BB_Taku ; 14.09.2018 o 17:08

 3. #3
  Community Manager Awatar BB_Penelopa
  Dołączył
  23.07.2015
  Posty
  4,666
  Serwer
  Nowa Ziemia
  Druga misja, Nieznane tereny, będzie dostępna jako kontynuacja misji U stóp góry.


  Pobierz mapę: Pełną - Średnią - Małą

  Nieznane tereny - Druga misja, która jest częścią kampanii "Górski Klan"  Jest to opowieść o przetrwaniu w trudnych warunkach poprzez zaprzyjaźnienie się i handel z wioskami Wikingów. Sprawy nie są łatwe, jeśli chodzi o podejmowanie decyzji; będziesz musiał wybrać komu pomóc, każdy wynik ostatecznie eliminuje inny negatywny efekt.

  Fabuła
  Idąc dalej w głąb lądu, zdajesz sobie sprawę, że zbagatelizowałeś żywioły. Droga jest trudna i rezygnujesz z dalszej podróży bez dodatkowych przygotowań. Na szczęście małe, odległe wsie Wikingów przystosowały się, produkując specjalistyczny sprzęt. Tymczasem obszar ten zostaje opanowany przez potężną dziką zwierzynę, bestie, które rzekomo zostały wysłane przez Górski Klan. Dobrą stroną jest to, że Wikingowie doceniają ich skóry i są gotowi wymienić je na sprzęt, który wytwarzają. Wszystko wyjaśnia Ci nowy towarzysz - Wiking pustelnik, który proponuje, Ci siebie za przewodnika.

  Jeżeli zdecydujesz się wyruszyć dalej na północ to znajdziesz bandytów czekających w przejściu górskim! Wygląda na to ze nie odpuszczą Ci tak łatwo.

  Po pokonaniu bandytów udajesz się w głąb gór...


  Nowy budynek, który działa podobnie jak Magazyn Prowiantu będzie szansą na część łupu w tej Misji.  Wędzarnia - Wędzarnia w stylu Wikingów. Wędzi ryby, z których powstają smakowite premie.

  • Funkcjonuje jak Magazyn Prowiantu.
  • Może zostać uruchomiona jedna premia: Stek z wędzonej ryby.
  Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 06.06.2018 o 12:07

 4. #4
  Community Manager Awatar BB_Penelopa
  Dołączył
  23.07.2015
  Posty
  4,666
  Serwer
  Nowa Ziemia
  Trzecia misja, Górski labirynt, będzie dostępna jako kontynuacja Nieznanych terenów.

  Przygotuj się na wciągające wrażenia z Górskim labiryntem, jest to trudną misją, w której musisz usunąć zablokowane ścieżki, aby przedostać się przez labirynt w górach i znaleźć wskazówki na temat Górskieo Klanu. Musisz zdecydować, którą ścieżkę wybrać - ale po dokładnym rozważeniu: pozostałe ścieżki zostaną zablokowane. Czy zgubisz się w labiryntowych ścieżkach, czy uda ci się uciec z labiryntu i kontynuować wyprawę?


  Pobierz mapę: Dużą - Średnią - Małą

  Górski labirynt - Trzecia misja, która jest częścią kampanii Górski Klan
  Opis
  Kierując się w głąb górskich regionów w poszukiwaniu Górskiego Klanu, gubisz się w kanionach między górami. Ścieżki labiryntu są zablokowane przez duże skały, śnieg i gruz. Po drodze natykasz się na kilka Ruin Twierdzy, w których znajdziesz dalsze wskazówki dotyczące Klanu Górskiego, wskazujące na górę w regionie górskim. Wygląda na to, że miały tam miejsce ciężkie bitwy...

  Istnieje szansa na to, aby Nowy budynek został częścią łupów za ukończenie Misji.
  Twierdza - Prosty, a jednocześnie atrakcyjny budynek produkcyjny zawierający 3 potężne premie rekrutacyjne.

  • Budynek funkcjonuje jak Magazyn Prowiantu
  • Można uruchomić trzy różne premie: Wspinaczka górska, Morsowanie, Wędówka przez tundrę
  • Z każdą posiadaną Twierdzą skraca się czas produkcji premii

 5. #5
  Community Manager Awatar BB_Penelopa
  Dołączył
  23.07.2015
  Posty
  4,666
  Serwer
  Nowa Ziemia
  Czwarta misja, Lud gór, będzie dostępna jako kontynuacja Górskiego labiryntu.

  Lud gór jest to misją, która wymaga jak najlepszego wykorzystania taktyki i dyplomacji: pokonaj mniej mocniejszych obozów, aby móc tworzyć premie do pomocy klanowi górskiemu w odbudowie bramy w celu obrony przed zbliżającymi się wrogami.


  Pobierz mapę: Dużą - Średnią - Małą

  Lud gór - Czwarta misja, która jest częścią kampanii "Górski Klan"
  Opis
  Rzeczy nie zawsze są takie, na jakie wyglądają, a Klan Górski celowo oszukał wielu dla dobra ogółu. Zaangażujesz się w starodawny konflikt... wybierz mądrze, po czyjej jesteś stronie!

  Otrzymasz również dostęp do zupełnie nowego zasobu: Obsydianu, którego odłamki znajdują się w różnych miejscach, które zostały odebrane przez wroga. Odzyskaj je, aby powstrzymać bestie przed wielokrotnym włamaniem!
  Istnieje szansa na to, aby Nowy budynek został częścią łupów za ukończenie Misji.
  Dom Wikingów - Przestronny Dom Wikingów zapewniający przestrzeń życiową dla 140 Osadników.

  • Budynek zwiększa limit populacji
  Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 06.06.2018 o 15:48

 6. #6
  Community Manager Awatar BB_Penelopa
  Dołączył
  23.07.2015
  Posty
  4,666
  Serwer
  Nowa Ziemia
  Piąta misja, Wielka bitwa, będzie dostępna jako kontynuacja Ludu Gór.

  W Wielkiej bitwie masz szansę stać się legendą, rzucając wyzwanie legendarnym potworom, których nikt nie może pokonać. Czy to Ty będziesz dźwigać ciężar bitwy?  Pobierz mapę: Dużą - Średnią - Małą

  Wielka bitwa - Piąta misja, która jest częścią kampanii "Górski Klan"  Fabuła
  Gdy tajemnica się rozwija, nadszedł czas, aby dokonać wyboru: czy staniesz po stronie klanu górskiego, aby uwolnić ich ręce, by pomogli Ci z kłopotami na Twojej wyspie?

  Mosty do gigantycznego królestwa zostały w ostateczności zniszczone, aby nie dopuścić do ich zamknięcia, choć zabrania to również każdej próby pozbycia świata tego zagrożenia na dobre. Górski Klan mógł już zobaczyć Twoją siłę jako generała i pozwolić na naprawę jednego mostu. Jeśli nie uda ci się w określonym czasie, będą musieli ponownie zniszczyć most. Wiele blokad i bram pozostaje nienaruszonych, co pozwala na kontrolowanie większych gigantów. Plotki mówią, że ich przywódca karmi się mocą swoich wad.

  Minęło dużo czasu, odkąd żadna ludzka stopa nie stała na tych ziemiach. Będziesz musiał zbadać teren samodzielnie. Lepiej przygotuj się na epickie bitwy!

  Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 06.06.2018 o 15:51

 7. #7
  Community Manager Awatar BB_Penelopa
  Dołączył
  23.07.2015
  Posty
  4,666
  Serwer
  Nowa Ziemia

  Teraz, gdy zagrożenie jest rozstrzygające, możesz wreszcie zająć się większym problemem: wybuchającym wulkanem! Ale nie martw się - Twoi przyjaciele chcą ofiarować swoją pomoc jako znak wdzięczności. Pożyczą Ci ich najbardziej znanych architektów, kowali i murarzy, którzy posiadają specjalistyczną wiedzę na temat wszystkich metali. Współpracując z nimi, możesz zbudować nowy epicki budynek, który nie tylko zapobiegnie wybuchowi wulkanu, ale również wykorzysta jego pierwotną moc na korzyść ludzi: Epicką Kuźnie.


  Ukończenie 5 misji łańcucha zaowocuje unikalnym łańcuchem budynku produkcyjnego: Epicką Kuźnia, która jest Epickim Składem Drewna z łańcuchami produkcyjnymi związanymi z rudami i mieczami.  Kampania Górski Klan otrzyma nową nagrodę za zasoby, która służy do zakupu epickiej nagrody bezpośrednio w epickiej kategorii u kupca: obsydianowej rudy.

  Nazwa: Dom Wikingów
  Opis: Zwiększa limit populacji. +140 populacji
  Rodzaj: Budynek (Można handlować, można podarować)
  Cena: 3,950 Rudy obsydianu


  Nazwa: Wędzarnia
  Opis: Wędzarnia w stylu Wikingów. Wędzi ryby, z których powstają smakowite premie.
  Rodzaj: Budynek (Można handlować, można podarować)
  Cena: 5,950 Ruda obsydianu


  Nazwa: Sala Miodów
  Opis: Świętuj jak Wikingowie. Sala festiwalowa do uruchamiania różnych efektów w całej strefie.
  Rodzaj: Budynek (Można handlować, można podarować)
  Cena: 7,950 Ruda obsydianu


  Nazwa: Twierdza
  Opis: Prosty, a jednocześnie atrakcyjny budynek produkcji zawierający 3 potężne premie rekrutacyjne.
  Rodzaj: Budynek (Można handlować, można podarować)
  Cena: 9,950 Ruda obsydianu


  Zdobycie tych nagród nie będzie łatwym zadaniem! Okropni wrogowie są bezlitośni, jeśli chodzi o obcych; staniesz twarzą w twarz z najbardziej zabójczymi wrogami! Moźne Eliane Jednostki obejmują wielu wrogów, którzy zrobią wszystko, aby powstrzymać Twoje postępy. Będziesz musiał przetrwać okrutny atak przebiegłych Mroźnych Wilków i potężnych pazurów Mroźnych Niedźwiedzi. będziesz musiał zmierzyć się nie tylko z gigantycznymi rozmiarami, ale z przewrotnymi umysłami w walce. Jest to zaledwie zwykła zapowiedź tego, co możesz napotkać, więc miej się na baczności, kiedy wyruszysz na wrogie ziemie!

  Jeśli jesteś tak samo podekscytowany jak my, nie zapomnij podzielić się swoimi wrażeniami ze społecznością w naszym
  dedykowanym wątku.
  Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 06.06.2018 o 15:13

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.