Zamknięty wątek
Strona 14 z 40 PierwszyPierwszy ... 4 12 13 14 15 16 24 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 399

Wątek: Nieustanne pobieranie się gry (za każdym razem)

  1. #131
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.09.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    ja dziś przez cały dzień i nic. Pasek ładowania ciągle stoi w jednym miejscu. Odświeżam, zamykam i ponownie loguję cięgle to samo.
    Problemy od kilku dni.
    No cóż, trzeba sobie odpuścić

  2. #132
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.02.2016
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    Na Foxie po minucie ładowania wchodzę do gry i po kolejnej mnie wywala z inf: file loading failed

  3. #133
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Nowy Świat
    A ja chciałem podziękować BB za ostatniego patcha .W końcu przestanę grać,aa i podziwiam firmę i geniuszy którzy tam pracują nie znam innej gry i na PC czy na konsole gdzie po wgraniu poprawek, patchy pracownicy by zalecali to co UBI by gra działała .Może jeszcze format C po każdej poprawce?Mam dosyć czytania tych idiotycznych rad z czyszczeniem ciasteczek itp .

  4. #134
    Osadnik
    Dołączył
    12.06.2013
    Posty
    65
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nic z tego, wczoraj rano i po południu można było wejść w miarę normalnie. Wieczorem i teraz rano się nie da. Wychodzi na to, że event będzie dla wybranych, szkoda naszych słów, po paru latach mamy podziękowanie za grę.

  5. #135
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowy Świat
    Wczoraj próbowałem na Firefoxie, Edgu, Chromie, Comodo Dragonie i nawet na dedykowanym kliencie gry i nic, nie mogłem się zalogować. Dzisiaj to samo. Żal.

  6. #136
    Osadnik
    Dołączył
    29.09.2015
    Posty
    44
    Serwer
    Nowy Świat
    Ale trutnie udają że pracują u BB, trzeba z godziny zabawy dziennie poświęcać 15 minut na oglądanie ludzika ze stojącym w połowie kolorowym paskiem?
    Może ktoś się tym zajmie naprawdę a nie na niby?

  7. #137
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowy Świat
    Od ostatniej aktualizacji logowanie do gry trwa 45 min , przynajmniej u mnie :/ odechciewa sie grać

  8. #138
    Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Marudzicie - po tygodniu się zorientują, coś zmienią, żeby się poprawiło i dostaniecie po 100 ryb w ramach rekompensaty + mega promocję na zakup kleju
    Gracie tyle lat i jeszcze się nie przyzwyczailiście do takich akcji?

  9. #139
    Osadnik
    Dołączył
    12.06.2013
    Posty
    65
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Gluciorek Zobacz posta
    Marudzicie - po tygodniu się zorientują, coś zmienią, żeby się poprawiło i dostaniecie po 100 ryb w ramach rekompensaty + mega promocję na zakup kleju
    Gracie tyle lat i jeszcze się nie przyzwyczailiście do takich akcji?
    Pewnie Ciebie nie dotyczy, znajomi w grze też nie mają problemu z wejściem, więc po co te głupie uwagi.

  10. #140
    Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No widzisz - dotyczy. Od 20 minut gra próbuje się wczytać. A ty się spinasz za bardzo - nie czaisz ironii.

Zamknięty wątek
Strona 14 z 40 PierwszyPierwszy ... 4 12 13 14 15 16 24 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.