Zamknięty wątek
Strona 5 z 40 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 15 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 399

Wątek: Nieustanne pobieranie się gry (za każdym razem)

  1. #41
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.04.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    No i lipa..... 3 h próbuję.... I zatrzymuje mi się pasek na połowie i ni hu hu nie chce dalej... próbowałm w 4 przeglądarkach, pousuwałam cookie i inne takie gówna... i nic... po co ja wracałąm do gry, skoro gra lipniej działa... zróbcie coś a nie siedzicie na tyłkach i piszecie że rozwiązaliście sprawę.

  2. #42
    Game Master Awatar BB_Taku
    Dołączył
    10.11.2015
    Posty
    119
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez basik199215 Zobacz posta
    No i lipa..... 3 h próbuję.... I zatrzymuje mi się pasek na połowie i ni hu hu nie chce dalej... próbowałm w 4 przeglądarkach, pousuwałam cookie i inne takie gówna... i nic... po co ja wracałąm do gry, skoro gra lipniej działa... zróbcie coś a nie siedzicie na tyłkach i piszecie że rozwiązaliście sprawę.
    Spróbuj proszę dzisiaj ponownie uruchomić grę. Jeśli nie uda Ci się tego uczynić, napisz proszę zgłoszenie do naszej pomocy technicznej (formularz kontaktowy jest łatwy do znalezienia na stronie głównej gry, ale daj znać, gdyby pojawiły się z tym trudności).
    Dlaczego tak? Sugeruję zgłoszenie do pomocy technicznej, gdyż w takim przypadku będziemy musieli zapytać Cię o kilka informacji na temat Twojej przeglądarki i urządzenia, na którym jest uruchamiana gra, aby móc wyjaśnić sprawę. Ze względu na ochronę prywatności nie chcę pytać o to na forum.

    Pozdrawiam,
    BB_Taku

  3. #43
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.11.2015
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Nie można się zalogować do gry.

    Bardzo proszę. Pomóżcie i wytłumaczcie jak krowie na rowie bo ja już siły nie mam i pomysłów. Gra nie chce się załadować. Próbowałam i na chrom, na ff i me i nic. Nic nie pomaga.
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: screen.jpg, 
wyświetleń: 86, 
rozmiar: 27.1 KB, 
ID: 3244.  

  4. #44
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.08.2014
    Posty
    7
    Serwer
    Złota Góra
    Już wyjaśniam! otóż po wczorajszej aktualizacji z poprawkami coś ponownie popsuto przez co gra za każdym razem ponownie ściąga pliki. Taka sytuacja miała już miejsce raz czy dwa razy
    Po wczorajszej aktualizacji problem powrócił... sprawdźcie swoje łącza abyście się nie zdziwili tym że jest mocno zapchane wyjaśniam: obciążenie powodują settlersy, gra zaczęła ponownie nieustannie pobierać pliki
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 13.05.2019 o 15:30 Powód: połączenie postów

  5. #45
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Wczoraj po dłuższym czekaniu jednak jakoś dało się zalogować.
    Dzisiaj (czwartek) czekam już 15 minut z takim obrazkiem, jak wyżej - i NIC

  6. #46
    Osadnik
    Dołączył
    01.06.2013
    Posty
    53
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Victoria Zobacz posta
    Też tak mam, ale zgłoszenia zawsze warto słać, ułatwia to pracę pionu technicznego.
    Sytuacja powinna ulec poprawie po najbliższej aktualizacji. Dajcie znać, czy tak się stało.

    Pozdrawiam
    MOD_victoria
    Cytat Zamieszczone przez BB_Taku Zobacz posta
    My również trzymamy za to kciuki!
    Właściwie nie wiem co napisać więc podsumuje zaistniałą sytuację tak Déjà vu
    Cytat Zamieszczone przez Exec_ Zobacz posta
    Mylisz się, jesteśmy testerami.
    Gra jakiś czas temu wyszła z fazy Beta. Znaczy to nic innego tylko tyle, że dedykowany zespół testerów został usunięty z projektu, a testowanie przeniesiono na klientów. Efekty tego posunięcia obserwujemy od kilku miesięcy, z tygodnia na tydzień wyraźniej
    I wszystko na ten temat, polać mu!

  7. #47
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.08.2013
    Posty
    19
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Potwierdzam bardzo długo ładuje.

  8. #48
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    84
    Serwer
    Słoneczny Gród
    napisalem do supportu polecono mi wyczysci cashe flasha wszedzie i wiadomo restart rpzegldarki itp, ale nie nic to nie daje gra wciaz sie nie laduje nigdy nie mialem problemu az do ostatniej aktulaizacji, wsyzstko co z settlersamiz wiazane sciaga sie badzi alduje extremalnie wolno mimo ze mam locze 300 MB to sciaganie setkow nie przekracza mi 9 KB/s to smieszne. oficjalnie mozna stwierdzic ze jutro jak event sie zacznie gra sie posypie

  9. #49
    Osadnik
    Dołączył
    07.10.2015
    Posty
    72
    Serwer
    Nowa Ziemia
    oficjalnie mozna stwierdzic ze jutro jak event sie zacznie gra sie posypie
    - wykrakałeś

  10. #50
    Osadnik
    Dołączył
    21.10.2017
    Posty
    43
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mało, że gehenna z logowaniem, to jeszcze posypany event... U mnie od kilku miesięcy loguje się po 12-15 minut, stale coś pobiera, stoi pasek na 40%.. i nagle 'ma wio' i gra rusza. Jak minie odpowiedni czas.... Nie pomaga resetowanie, F5 itp.. Serwer ma czas.

Zamknięty wątek
Strona 5 z 40 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 15 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.