Zamknięty wątek
Strona 16 z 40 PierwszyPierwszy ... 6 14 15 16 17 18 26 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 399

Wątek: Nieustanne pobieranie się gry (za każdym razem)

  1. #151
    Osadnik
    Dołączył
    03.09.2012
    Posty
    36
    Serwer
    Kolonia
    Znowu to samo 40min czekania i pasek stoi w miejscu kurka zrbcie co

    zróbcie coś z tym
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 22.04.2019 o 15:45 Powód: połączenie postów

  2. #152
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przy logowaniu proponuję otworzyć menadżer zadań, widok zaawansowany - wydajność i obserwować obciążenie sieci (wi-fi lub LAN). Jeśli przestaną iść dane i przez kolejną minutę nic się nie zadzieje odświeżyć stronę. U mnie za drugim, trzecim razem zwykle się wczytuje, w sumie logowanie ok. 5-7 minut trwa.

  3. #153
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    może gracze stworzą poradnik- jak się zalogować w setkach . Tyle kreatywnych pomysłów już było na taką wydawałoby się trywialną czynność . Szkoda tylko, że "czynniki sprawcze" nie działają w tym temacie.

  4. #154
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja mam, to samo. Gra się ładuje w nieskończoność.

  5. #155
    Osadnik
    Dołączył
    12.06.2013
    Posty
    65
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Freha Zobacz posta
    może gracze stworzą poradnik- jak się zalogować w setkach . Tyle kreatywnych pomysłów już było na taką wydawałoby się trywialną czynność . Szkoda tylko, że "czynniki sprawcze" nie działają w tym temacie.
    Czekam z niecierpliwością na taki poradnik, niestety dziś też kicha z logowaniem

  6. #156
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.07.2014
    Posty
    21
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez doradz Zobacz posta
    Też mnie to trafiło po wgraniu eventu, będzie się działo (albo nie) jak ruszy!
    Jak ruszy to śmiem twierdzić że będzie jak z poprzednim eventem, w najgorszym przypadku tak się wszystko posypie że do gry to przez 3 dni się nie dostaniemy, a event zostanie przesunięty na maj, w najlepszym wypadku event zostanie włączony dzień/dwa po 15 kwietnia (góra do końca tygodnia) :P

  7. #157
    Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    umnie tez dlugo sie laduje i co jakis czas trzeba reloga robic bo gra chodzi na stop klatce wiecej czasu na logowanie schodzi niz na gre jak zwykle cos musieli popsuc
    bb na czacie tez sie niepojawia jak jest to tylko dziendobry i koniec jak zada sie pytanie o bledy to i tak niema odpowiedzi lub odsylanie do suportu
    albo wklejanie na forum tego samego co suport napisal na poczte a na zapytanie o co chodzi w tym co napisal brak odpowiedzi dopiero suport po kilku mailach napisal ze na wyrost dali odpowiedz i niema nic takiego

    nowi gracze jak to czytaja ile jest bledow w grze jak szybko sa naprawiane i jakie jest podejscie do graczy to napewno zacheca ich to do grania
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 22.04.2019 o 15:46 Powód: połączenie postów

  8. #158
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.09.2016
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród
    No to chciałem npisać, tylko tyle, że chyba dziś nie pogram, szkoda czasu na ładowanie się gry. 1h i nic Pozdrawiam.

  9. #159
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.05.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowy Świat
    Witam,po ostatniej aktualizacji nie mogę się zalogowac,wyczysciłam pamięc podr,dns,ciasteczka,historię itp.Wszystko na nic,na ff,chrome,operze pasek logowania dochodzi do połowy i stoi,internet lte z plusa i na modemie i routerze ani rusz.Gram od 2012 r,nigdy czegos takiego nie było.Zróbcie cos

  10. #160
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.12.2018
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    Ja jeszcze dziś rano mogłam się zalogować, a teraz też nie mogę. Coś tu jest nie tak...

Zamknięty wątek
Strona 16 z 40 PierwszyPierwszy ... 6 14 15 16 17 18 26 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.