Zamknięty wątek
Strona 39 z 40 PierwszyPierwszy ... 29 37 38 39 40 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 381 do 390 z 399

Wątek: Nieustanne pobieranie się gry (za każdym razem)

  1. #381
    Początkujący Osadnik Awatar kamazrs
    Dołączył
    21.09.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Problem z grą

    Witam,
    Od jakiegoś czasu mam problem żeby wejść na grę. Zalogować się mogę klikam graj i wgrywanie zatrzymuje się na pewnym momencie w połowie.
    Czy ktoś ma również taki problem czy tylko ja???

  2. #382
    Osadnik
    Dołączył
    23.12.2013
    Posty
    117
    Serwer
    Złota Góra
    Wiele osób ma taki problem, w tym ja też. Także się nie martw. BB ma nas w głęboko w poważaniu i nic pewnie z tym nie zrobią bo i po co. Mniej graczy to przecież więcej sprzedanych klejnotów.

  3. #383
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    witam
    do soboty logowało mi całkiem znośnie, od soboty masakra
    znam wielu graczy, którzy odeszli z gry z powodu tych trudności, mnie tez już to powoli nudzi - ciągłe odświeżanie, czyszczenie ciasteczek, wchodzenie we właściwości przeglądarek i wpisywanie co każą, a potem po tygodniu przestaje to działać. I loguję się parę godzin czasem bez skutku.
    Bardzo proszę: gracz nie powinien grzebać w komputerze, tylko grać - zróbcie coś z tym logowaniem
    Pozdrawiam

  4. #384
    Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lumpola Zobacz posta
    Bardzo proszę: gracz nie powinien grzebać w komputerze, tylko grać - zróbcie coś z tym logowaniem
    Pozdrawiam
    serio ?
    Komputer to nie jest lodówka, która podłączona do prądu po prostu działa
    System/komputer wymaga konfiguracji, aktualizacji, konserwacji itp
    Nie znasz się na tym ? poproś znajomego żeby Ci pomógł, tak samo jak chodzisz do lekarza, czy jedziesz z autem do mechanika.
    BB ma swoje za uszami, ale jest rozwiązanie, które problem z logowaniem pozwala zneutralizować, tylko trzeba umieć to zrobić.

  5. #385
    Osadnik
    Dołączył
    15.07.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez chrisoset Zobacz posta
    serio ?
    Komputer to nie jest lodówka, która podłączona do prądu po prostu działa
    System/komputer wymaga konfiguracji, aktualizacji, konserwacji itp
    Nie znasz się na tym ? poproś znajomego żeby Ci pomógł, tak samo jak chodzisz do lekarza, czy jedziesz z autem do mechanika.
    BB ma swoje za uszami, ale jest rozwiązanie, które problem z logowaniem pozwala zneutralizować, tylko trzeba umieć to zrobić.
    Nie ma rozwiązania, gdyż zwiększenie cache u wielu graczy (raczej nawet u większości) nic nie daje. Nic nie zmieniałem u siebie i generalnie nie mam problemu z logowaniem, chociaż zdarza się, że muszę odświeżyć ale to sporadycznie.

  6. #386
    Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Każdy ma swoje statystyki, u wszystkich osób, które się do mnie zgłosiły po pomoc działa, poza jednym beznadziejnym przypadkiem (dostęp mobilny na granicy zasięgu).
    Czegoś nie potrafisz? zgłoś się do fachowca, nie ma obowiązku znać się na wszystkim.

  7. #387
    Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    z tego co widac to maja tam samytch pseudo fachowcow jak by mieli fachowcow to po tylu postach co bylo juz napisane dawno by to naprawili

  8. #388
    Osadnik
    Dołączył
    15.07.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez chrisoset Zobacz posta
    Każdy ma swoje statystyki, u wszystkich osób, które się do mnie zgłosiły po pomoc działa, poza jednym beznadziejnym przypadkiem (dostęp mobilny na granicy zasięgu).
    Czegoś nie potrafisz? zgłoś się do fachowca, nie ma obowiązku znać się na wszystkim.
    To jako fachowiec, wytłumacz dlaczego gra działa na przeglądarkach przy standardowych ustawieniach a nawet przy cachu ustawionym na 100 MB? Dlaczego z dnia na dzień niektórzy mają problem a inni nie?

  9. #389
    Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a dlaczego jedni chorują a inni nie ?

    100MB to za mało, bo obecnie TSO to ponad 300MB
    1) stajnia augiasza w systemie
    2) używanie tej samej przegladarki do TSO i intensywnego korzystania z innych serwisów (zawartosc TSO jest wypychana z cache prze inny content)
    3) mało wolnego miejsca na dysku gdzie chrome ma cache (domyślnie C
    Chrome i inne oparte na nim przeglądarki od kilkunastu wersji automatycznie wylicza max pojemność cache na podst. ilości wolnego miejsca (10GB to dalej mało) i na podstawie wielkości wyliczonego całego cache wyznacza maksymalny rozmiar pojedynczego pliku, których można cache'ować (a obecnie w TSO są ponad 50MB pliki)
    itd.
    przejrzyj moje posty, wrzucałem też screeny, filmiki z logowania

    każdy przypadek może się różnić, tylko Kaszpirowski potarfił wszystkich zdalnie uleczyć bez diagnozy

  10. #390
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    panie chrisoset
    gdzie ja napisałam, że komputer to lodówka
    pan ma jakieś problemy?
    napisałam tylko, że to co dotąd działało przestało działać. Mam 3 komputery i na każdym niezależnie od konfiguracji mam te same problemy. W pracy jak próbuję wejść jest to samo - to nie wina komputera, ani łącza. I proszę nie taktować mnie protekcjonalnie, mój wpis był pozbawiony negatywnych emocji i bardzo kulturalny i tego oczekuję w zamian.

Zamknięty wątek
Strona 39 z 40 PierwszyPierwszy ... 29 37 38 39 40 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.