Zamknięty wątek
Strona 21 z 40 PierwszyPierwszy ... 11 19 20 21 22 23 31 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 399

Wątek: Nieustanne pobieranie się gry (za każdym razem)

  1. #201
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Przypominam o tym, że ujawnianie korespondencji z Supportem jest niezgodne z regulaminem gry.

    Aby nie zostać posądzoną o banały, nie będę wspominać o ciasteczkach, ale mimo to warto w ramach testów spróbować uruchomić grę na przeglądarce Chrome w nowym oknie w trybie incognito bez uruchamiania dodatkowych zakładek w tym oknie. Pozwoli to sprawdzić, czy za problem nie odpowiadają ustawienia przeglądarki. Pliki gry zostaną bowiem w ten sposób załadowane od nowa na potrzeby pojedynczej sesji.
    Widziałam, że niektórym Graczom pomogła zmiana przeglądarki na IE.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  2. #202
    Osadnik Awatar Kfiatek6
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    237
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez BONAWENTOORA Zobacz posta
    To są kpiny ,po co komu event , jak nie można zalogować się do gry ? Ktoś z tych "pseudo informatyków" ma zamiar coś z tym zrobić , czy mamy to odebrać jako koniec tej gry?
    Chyba tak Bo u mnie to zamiast sie polepszyc, to sie nawet pogorszylo od wczoraj. Obecnie to nawet wersja z oknem inkoguto nie dziala - pasek laduje sie do polowy i dalej nic. A specjalnie dla jednej gry sciagac 100 tysiecy innych przegladarek a przy okazji moze jakis wirusow - to nie ja podziekuje

  3. #203
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.01.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez nokia3510i Zobacz posta
    Mija 5 miesięcy od popsucia czegoś przez programistów! a błędów z wydarzenia na wydarzenie przybywa...

    1. (grudzień 2018 wydarzenie święta) - gra nieustannie pobiera nadmiar plików ignorując cache
    2. (luty 2019 wydarzenie walentynki) - gra ma tendencję do kompletnego zawieszania się
    3. (kwiecień 2019 wydarzenie wielkanoc) - gra nie ładuję się, pasek postępu po pobraniu nadmiaru plików stoi


    Pozostaje życzyć powodzenia tym którzy mogą dostać się do gry oraz tym którzy mają jeszcze w ogóle cierpliwość bawić się dalej w tej piaskownicy.
    bez komenarza...

    Cytat Zamieszczone przez Kfiatek6 Zobacz posta
    Chyba tak Bo u mnie to zamiast sie polepszyc, to sie nawet pogorszylo od wczoraj. Obecnie to nawet wersja z oknem inkoguto nie dziala - pasek laduje sie do polowy i dalej nic. A specjalnie dla jednej gry sciagac 100 tysiecy innych przegladarek a przy okazji moze jakis wirusow - to nie ja podziekuje
    tez nie mogę wejsc do gry

  4. #204
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    a wystarczy glupiego firefoxa zainstalowac, nowego flash playera i 3 miniuty i jestescie w grze, ale wy wolicie narzekac, zamast cos z tym zrobic.. eh..


    EDYCJA:

    a probowales?

    ja na chrome do gry nie moge szybko wejsc, zas na ff, raz, dwa i jestem.
    aole poco wam tlumaczyc, wy wiolicie event przejsc , narzekjajac na forum, ja wolee jakies ŁG poklikac,

    google swoim chromku, wylacza calkowicie obsluge flesha i to nie wina przegladarki, ze gra nie chodzi??
    cya
    Ostatnio edytowane przez z3nfist ; 15.04.2019 o 19:51

  5. #205
    Osadnik
    Dołączył
    15.07.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez z3nfist Zobacz posta
    a wystarczy glupiego firefoxa zainstalowac, nowego flash playera i 3 miniuty i jestescie w grze, ale wy wolicie narzekac, zamast cos z tym zrobic.. eh..
    naprawdę nie możesz zrozumieć, że problem ten nie dotyczy przeglądarek? Problem miałem tylko jeden lub dwa razy a przeglądarka nie ma nic do tego, a Ty ciągle o FF nowym flashu.

  6. #206
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez z3nfist Zobacz posta
    a wystarczy glupiego firefoxa zainstalowac, nowego flash playera i 3 miniuty i jestescie w grze, ale wy wolicie narzekac, zamast cos z tym zrobic.. eh..


    EDYCJA:

    a probowales?
    cya

    Wytlumacz to mojemu firefoksowi z aktualnym flashem, prosze

  7. #207
    Osadnik
    Dołączył
    15.07.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez z3nfist Zobacz posta
    a wystarczy glupiego firefoxa zainstalowac, nowego flash playera i 3 miniuty i jestescie w grze, ale wy wolicie narzekac, zamast cos z tym zrobic.. eh..


    EDYCJA:

    a probowales?

    ja na chrome do gry nie moge szybko wejsc, zas na ff, raz, dwa i jestem.
    aole poco wam tlumaczyc, wy wiolicie event przejsc , narzekjajac na forum, ja wolee jakies ŁG poklikac,

    google swoim chromku, wylacza calkowicie obsluge flesha i to nie wina przegladarki, ze gra nie chodzi??
    cya
    a Ty dalej swoje....nie rozumiesz czy udajesz?
    gram na chrome i nic google nie wyłączyło, więc nie pisz głupot.

  8. #208
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.05.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowy Świat
    Od 18 nie mogę się zalogowac

  9. #209
    Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    fajnie ewent sie zaczol przynajmiej na stronie wczytywania jest obrazek narazie pol godziny sie laduje i moze sie zaladuje bb i suport zas pewno graczy olewa tylko troche za wczesnie lany poniedzialek jest za tydzin

    zobacze po jakim czasie sie otworzy ciasteczka itp wyczyszczone
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 22.04.2019 o 15:52 Powód: połączenie postów

  10. #210
    Osadnik
    Dołączył
    21.11.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Nowy Świat
    do bani z tą grą. Nie dość że smęci to jeszcze godziny na próbach logowania.
    Bez różnicy czy to mozilla, chrome, opera. Udało się zalogować ale o której godzinie i po której ?
    Mój kolega w ogóle od kilku dni nie może wejść.
    Z eventu nici.
    Poszukiwacze (25szt) nie przynieśli ani jednego jajka. Na wyspie też nie znalazłem ani szt.
    Na operze wyskakuje cały czas ostrzeżenie - jak w załączniku
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: Setlers.jpg, 
wyświetleń: 110, 
rozmiar: 23.8 KB, 
ID: 3275.  
    Ostatnio edytowane przez Kłusownik1 ; 16.04.2019 o 01:20

Zamknięty wątek
Strona 21 z 40 PierwszyPierwszy ... 11 19 20 21 22 23 31 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.