Zamknięty wątek
Strona 37 z 40 PierwszyPierwszy ... 27 35 36 37 38 39 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 370 z 399

Wątek: Nieustanne pobieranie się gry (za każdym razem)

  1. #361
    Początkujący Osadnik Awatar Jadowitek
    Dołączył
    04.04.2014
    Posty
    19
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez maciekpikso Zobacz posta
    A nie powinno być tak, że odpalam grę i ona się po prostu ładuje? Bez zastanawiania się jak mam skonfigurowany komp i grzebania w ustawieniach? Za dużo oczekuję?
    I tak jest z wyjątkiem paru dodatków, ustawień w opcjach przegladarek ale nie mają one wpływu na logowanie czy wejście na grę. A co do kompa to instalacja systemu sama z siebie wszystkiego nie załatwi jeśli idzie o sprzęt, troche wiedzy trzeba mieć. Jak widać wyżej do TSO używam złoma i działa do poważniejszych rzeczy mam inny sprzęt.

  2. #362
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Gracz nie musi znać się na konfiguracji, gra ma być zrobiona tak, żeby można było grać na każdym możliwym sprzęcie, jeśli się nie da to znaczy, że programiści są kiepscy. U mnie przed konserwą działało tylko na chrome, na innych przeglądarkach już nie, a po konserwie nigdzie nie działa, z tego co widzę chrome wypuściło aktualizację w dniu konserwy, więc tu jest zapewne przyczyna. Tylko dlaczego ja mam to naprawiać i kombinować? Od czego są programiści gry?


    Edit: Zaktualizowałem wszystko co się dało (flash playery, przeglądarki itp) i niespodzianka zaczęło działać mi na Firefoxie (nawet z cache pobiera wszystkie pliki i logowanie trwa minutkę), a na Chrome ładowanie przerywa dalej i nie działa.
    Ostatnio edytowane przez M0rdechaj ; 20.06.2019 o 13:24

  3. #363
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    65
    Serwer
    Słoneczny Gród
    po aktualizacji jest gorzej niż przed

  4. #364
    Początkujący Osadnik Awatar Jadowitek
    Dołączył
    04.04.2014
    Posty
    19
    Serwer
    Złota Góra
    M0rdechaj i dobrze kombinujesz, przynajmniej coś robisz a nie marudzisz, brawo ;D Co do Chrome u mnie działa bez problemu, wersja 75.0.3770.80 Spróbuj wyczyścić cache ( po aktualizacji gry też dobrze jest to zrobić ) jak utknie przy wczytywaniu po 10 minutach odśwież nawet kilka razy. Pobieranie danych przy przykładowym transferze rzeczywistym 1MB/s zajmie około 4,5 minuty. Aktualzacje są po to aby było lepiej ale różnie z tym bywało więc dobrze jest w przeglądarce przełączyć je na powiadamianie i wiedzieć kiedy instalujemy w razie problemów łatwiej ustalić przyczynę. Co do reszty, BB odpowiada za grę, użytkownik za jej obsługę a komputer to nie telewizor chyba że ktoś używa Maca (Macintosh) Kończąc temat jaki poruszyłem zachęcam graczy aby chociaż próbowali rozwiązywać problemy też po swojej stronie ale robili to na spokojnie i rozważnie a jak się uda na pewno będziecie z siebie dumni że daliście radę sami.

  5. #365
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Jeśli ktoś używana Firefoxa, oprócz parametrów podanych przez BB tutaj, polecam ustawić parametry dla RAM:

    browser.cache.memory.enable: ustawiamy true
    browser.cache.memory.max_entry_size: ustawiamy -1

    -1 spowoduje, że przeglądarka zajmie tyle pamięci RAM ile będzie aktualnie potrzebowała, mi to pomogło w przypadku, gdy wyskakiwało w grze "file loading failed" i nie ładowało wszystkich grafik w grze. Teraz ładuje wszystko, a pliki pobiera z cache, logowanie trwa 2 minuty.

  6. #366
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    507
    Serwer
    Nowa Ziemia
    no i niestety i ja dołączyłem do grona oso które nie mogą wejść do gry - przez pierwsze 4 dni eventu bez problemu a dziś sie nie da i już i żaden rld nie pomaga - przesył danych staje na 0 i nic sie nie dzieje..
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  7. #367
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Złota Góra
    Witam, ja wczoraj byłem zaskoczony ponieważ rano wszedłem do gry od strzała, a nie logowałem się od kilku tygodni, mój optymizm został jednak szybko zgaszony go od wczoraj od wieczora nie udało mi się już zalogować ani razu, na żadnym komputerze. Dramat...odechciewa się tej gry gdy więcej masz czekania na zalogowanie niż samej zabawy, po raz kolejny chyba mój czas poświecę konkurencyjnym produkcją.

  8. #368
    Tula_Shin
    zalogowałam się koło 10, ale czułam, że będzie bryndza, bo czaty nie działały i się nie myliłam. po 20 minutach jak mnie wywaliło tak i wejść nie mogę. pasek logowania na 1/3 i stoi. restarty, relogi, szkoda nerwów.

  9. #369
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Złota Góra
    Mnie tak stanął coś koło 9tej chyba i czekam

    12:15 dalej czekam, pasek- bez postępu, brak słów...
    Ostatnio edytowane przez Kirk_tk ; 28.06.2019 o 12:18 Powód: aktualizacja informacji

  10. #370
    Początkujący Osadnik Awatar Jadowitek
    Dołączył
    04.04.2014
    Posty
    19
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Mwaro Zobacz posta
    Trzeba było by być wielkim zadufanym w sobie ignorantem by myśleć w ten sposób, bo to że ludzie są online w grze nie oznacza że każdy wchodzi do niej od tak w minutę... Jeden odświeża stronę pól dnia nie wiedząc co się dzieje, drugi spokojnie pilnuje swojego wiejskiego łącza i po godzinie odświeżania i ściągania widzi niebieski ekran ładowania, trzeci mieszka w metropolii, a więc wystarczy że przyciśnie dziesięć razy F5 i natychmiastowo znajduje się w grze.
    Mogę śmiało napisać to samo gdy gracz będąc na innym serwerze próbuje oceniać aktywność w tym relogi osób które są na moim ... nie żebym inwigilował, zerkałem czasem. A co do reszty graczy przeczytaj uważniej co pisałem w postach wyżej.

Zamknięty wątek
Strona 37 z 40 PierwszyPierwszy ... 27 35 36 37 38 39 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.