Zamknięty wątek
Strona 9 z 40 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 19 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 399

Wątek: Nieustanne pobieranie się gry (za każdym razem)

  1. #81
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.08.2014
    Posty
    7
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    kolejne dwa tygodnie i dalej gra pobiera za każdym razem kilkadziesiąt lub więcej MB... Rozumiem ze wprowadzenie poprawki jak w czerwcu by sprawdza najpierw cash przewyższa umiejętności obecnego zespołu..
    Już nie dwa tygodnie, a dwa miesiące... tym razem przyjdzie nam czekać znacznie dłużej.

  2. #82
    Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U mnie nadal gra pobiera się za każdym wejściem od nowa.

  3. #83
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.08.2014
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie działa - żre tylko transfer i się zawiesza. Tragedia po prostu... świetny patch na walentynki

  4. #84
    Osadnik
    Dołączył
    25.10.2015
    Posty
    31
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja mam tak samo od wczoraj. Przez okno incognito można wejść ale to nie oto chodzi. Znowu kicha. W tym stuleciu nie doczekamy się usprawnień.

  5. #85
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.08.2013
    Posty
    19
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Cicho_Wiem Zobacz posta
    Ja mam tak samo od wczoraj. Przez okno incognito można wejść ale to nie oto chodzi. Znowu kicha. W tym stuleciu nie doczekamy się usprawnień.
    Cytat Zamieszczone przez Senlandia Zobacz posta
    U mnie nadal gra pobiera się za każdym wejściem od nowa.
    To sobie poczekamy jeszcze KILKA miesięcy yy lat? chwilowo ważniejsze są opisy i inne wizualne drobnostki
    https://forum.thesettlersonline.pl/t....2019-Dyskusja

  6. #86
    Osadnik
    Dołączył
    01.06.2013
    Posty
    53
    Serwer
    Nowy Świat
    https://forum.diesiedleronline.de/th...trag-1/page122

    Dla zainteresowanych, na niemieckiej wersji wszystkie tematy połączone w jeden po ostatniej walentynkowej aferze. Problem NIBY jest znany i ciągle szukają przyczyny, oburzeni Niemiecy gracze cały czas aktywnie tam piszą (dla porównania u nas to kilka stron, u nich już dawno pękło sto stron).
    Cytat Zamieszczone przez Exec_ Zobacz posta
    Mylisz się, jesteśmy testerami.
    Gra jakiś czas temu wyszła z fazy Beta. Znaczy to nic innego tylko tyle, że dedykowany zespół testerów został usunięty z projektu, a testowanie przeniesiono na klientów. Efekty tego posunięcia obserwujemy od kilku miesięcy, z tygodnia na tydzień wyraźniej
    I wszystko na ten temat, polać mu!

  7. #87
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dlaczego gra się nie ładuje na łączu orange światłowód, a na AERO już tak. Fakt że po 40÷50 min. ale się ładuje. A jak się po załadowaniu przełączę na światłowód to wszytka gra i śmiga. O co chodzi?

  8. #88
    Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez e3nw Zobacz posta
    https://forum.diesiedleronline.de/th...trag-1/page122

    Dla zainteresowanych, na niemieckiej wersji wszystkie tematy połączone w jeden po ostatniej walentynkowej aferze. Problem NIBY jest znany i ciągle szukają przyczyny, oburzeni Niemiecy gracze cały czas aktywnie tam piszą (dla porównania u nas to kilka stron, u nich już dawno pękło sto stron).
    U nas internet śmiga to ludzie nawet nie zauważają zmiany
    A Niemcy mają cieniutkie łącza to szloch i płacz na 124 strony forum

  9. #89
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Codziennie mam ten problem. Nawet zwiększyłem wielkość magazynu we flashu dla TSO ale to nic nie dało. Jak się zaczyna ładować 100% wykorzystania łącza na same TSO (Edit w obie strony, przez kilkanaście minut nawet strony mi się nie ładują. To jakaś paranoja jest. Chyba sobie przypominam dlaczego przestałem grać. Taki sam problem był kiedyś teraz znów coś spaprali. Do tego jestem ciekaw kiedy zaczną migrować na inną platformę niż flash, skoro ten przestaje być standardem i już go więcej nie będą udoskonalać. Chyba że skończy się na tym, że trzeba będzie grać na ich dedykowanej przeglądarce :/. Która działa wolniej niż chrom czy FF.
    Ostatnio edytowane przez Shawdell ; 26.03.2019 o 14:59

  10. #90
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.08.2013
    Posty
    19
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Po wczorajszej aktualizacji gra jeszcze gorzej się ładuje - po pobraniu masy plików pasek stoi w 50% a zużycie łącza spada do zera i nic się nie dzieje dobre 5+ minut... sytuacja dotyczy kilku przeglądarek i sprzętów, wyczyszczenie danych cache czy nawet całego temp systemu nie pomaga, dopiero jak sobie gra powisi kilka minut w połowie załadowana (nie pobiera już plików) to puszcza i włącza.

Zamknięty wątek
Strona 9 z 40 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 19 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.