Zamknięty wątek
Strona 28 z 40 PierwszyPierwszy ... 18 26 27 28 29 30 38 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 399

Wątek: Nieustanne pobieranie się gry (za każdym razem)

  1. #271
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    a agatka30g czytała to:

    Szybszy czas logowania

    lub u mnie na stronie:

    Problemy z logowaniem

    pozdro

  2. #272
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    29.10.2018
    Posty
    263
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez agatka30g Zobacz posta
    nie moge sie zalogowac pasek mi stamol w polowie
    Witaj
    Proszę przeczytać wątek opisany na forum przez BB_Penelopa https://forum.thesettlersonline.pl/threads/4638.
    W przypadku dalszych problemów proszę pisać bezpośrednio do pomocy technicznej w grze albo poprzez formularz w profilu gracza albo bezpośrednio za pomocą wiadomości e-mail pod adres: account.support@thesettlersonline.pl

    Pozdrawiam
    Mod_Zeus

  3. #273
    Początkujący Osadnik Awatar gandalf266
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia
    to są jakieś jaja, kiedy w końcu przywrócicie grę do używalności? było 2 dni spokoju, mogłem się logować a od wczoraj znowu kicha, wróciło do paści. Pisanie do supportu mija się z celem jak gra jest zrąbana. Podczas przygód ciagle występują zacięcia i gra się wiesza. Premie przepadają bo nie mozna później wbić spowrotem na gre. Naprawdę nie macie kogoś kto naprawi te paści?

    Wciśniecie przycisku "Wykonanie zadania" podczas przygody zawiesza grę i nie można potem wbić na grę.
    Ostatnio edytowane przez gandalf266 ; 04.05.2019 o 07:53
    Nie wierzcie zegarom, czas wymyślił je dla zabawy.

  4. #274
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Myślę, że po prostu ośmieszacie się sami (UBI, BB, Mody) podając na głównej stronie "rozwiązanie" problemu, który został zaproponowany przez użytkowników gry.
    Odsyłanie do supportu również jest żenujące, gdyż podają oni sposób, który każdy kto kiedykolwiek z nimi się kontaktował zna na pamięć i który również nie gwarantuje zalogowanie się do gry w normalnym trybie, tzn. nie czekając nie wiadomo ile czasu, aż pasek ruszy... Plus formułka przesyłana przez nich, że nie mieli zgłaszanych problemów od innych użytkowników o problemie logowania - ręce, członki opadają...

    Co najmniej 10 tematów na forum o problemie logowania z ok.25 podstronami, problem utrzymujący się od nie pamiętam kiedy i NADAL NIC. Brawo Wy!

  5. #275
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    opelka ,a ja uwazam z to dobrze ze podali to rozwiazanie, bo mi to ulatwilo gre, a szukac po znajomych , bo nie jest sie specem to lipa, nie zawsze wina lezy po stronie producenta gry
    i nie bronie bb bo ich ulbie, niejeden bubel mnie trafia, ale w tym przypadku za to rozwiazanie sobie ich cenie
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  6. #276
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Chodzi o to, że rozwiązanie nie wypłynęło od producenta/informatyków BB...

    Chwała za to, że gracze sami podają sobie rozwiązania...

    Szkoda, że to nie gracze mają kontrolę nad usprawnieniami tej gry...

  7. #277
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ten sposób działał do czasu ostatniej konserwacji, która notabene czytając forum nie pomogła, a jedynie (przynajmniej w moim przypadku) spowodowała jedynie pogorszenie jakości gry... (tak jest to możliwe żeby było jeszcze gorzej). Dzisiaj mnie już 2 razy wyrzuciło z gry i za pierwszym razem czas logowania to było ok. 2h natomiast teraz już 3 godzinę czekam aż się gra uruchomi. Widzę, że BB bierze przykład z Polsatu gdzie w trakcie przerw można zrobić zakupy, umyć samochód, zrobić podyplomówkę .

    Tylko czasu premium trochę żal...
    Ostatnio edytowane przez robak181818 ; 04.05.2019 o 19:53

  8. #278
    Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ciekawe czy pomysłodawca dostał z 1000 klejnotów chociaż, należy się jak psu micha

  9. #279
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez robak181818 Zobacz posta
    BB - The Settlers online - w trakcie logowania można zrobić zakupy, umyć samochód, zrobić podyplomówkę .

    Tylko czasu trochę żal...
    Trochę sparafrazowałam Twoj komentarz, robak181818, mam nadzieję, że wybaczysz...

    BB proponuję umieścić do na głównej, jako hasło reklamowe...

    Również tracę premium i wyszłam na głupka przed innymi graczami, którzy zaprosili mnie do LG i musieli je zakończyć, gdyż mnie wywaliło i nie byłam w stanie się zalogować.

  10. #280
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    od dwóch tygodni zaczął się problem z pobieraniem gry, a od trzech dni już nie mogę się zalogować, wskaźnik pobierania zatrzymuje się na ok 30-40% i tak może pół dnia. sprawdziłem router w domu wszystko ok pozostałe strony śmigają aż miło. A settlersi nie chcą współpracować, aż się odechcewa. Poproszę o pomoc. Dodam że loguję się codziennie od kilku lat i do tej pory nie było takich problemów

Zamknięty wątek
Strona 28 z 40 PierwszyPierwszy ... 18 26 27 28 29 30 38 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.