Zamknięty wątek
Strona 4 z 40 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 14 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 399

Wątek: Nieustanne pobieranie się gry (za każdym razem)

  1. #31
    Game Master Awatar BB_Taku
    Dołączył
    10.11.2015
    Posty
    119
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cześć!

    Spróbujcie proszę uruchomić grę w nowym oknie w trybie prywatnym/incognito. Powinno to sprawić, że pliki gry załadują się od nowa, co sprawi, że gra będzie ładować się dłużej, ale powinna się uruchomić.
    Jednocześnie już 19 czerwca wprowadzimy aktualizację, która powinna wyeliminować przedłużone czasy ładowania gry i gra powinna już wtedy uruchamiać się normalnie.

    Pozdrawiam,
    BB_Taku

  2. #32
    Osadnik
    Dołączył
    08.07.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Kolonia
    Rozwiązanie wbić się do gry bardzo wcześnie rano bo się jeszcze da i się nie wylogowywać. Chyba ze z dobroci BB dla naszego zdrowia z automatu wywali z gry, to wtedy znowu czekanie do jutra rano.
    Dzięki BB_Taku za sugestie ale już wszystko to i inne pomysły przerobiłem wczoraj i rezultat bez zmian.

  3. #33
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Skoro wszyscy mają z tym problem to nie można było przyspieszyć aktualizacji? Chyba że dopiero kończycie. Co by nie powiedzieć ... TRĄCI ŻENADĄ. pozdrawiam przemądrzałych BB.

    Ręce opadają...
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 18.06.2018 o 12:34 Powód: połączenie postów

  4. #34
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Na przeglądarce Puffin można w miarę normalnie grać, chociaż jakość fatalna. Ta sama, przez którą można wbić na smartfonie, jest też wersja na Windowsa.

  5. #35
    Game Master Awatar BB_Taku
    Dołączył
    10.11.2015
    Posty
    119
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez pkamin Zobacz posta
    Na przeglądarce Puffin można w miarę normalnie grać, chociaż jakość fatalna. Ta sama, przez którą można wbić na smartfonie, jest też wersja na Windowsa.
    To najprawdopodobniej wynik jakiegoś konfliktu z przeglądarką na Twoim urządzeniu. Czy wtyczka Flash jest zainstalowana na komputerze? Jeśli tak, to spróbujcie ją proszę odinstalować i ponownie zainstalować. Jest szansa, że to pomoże.

    Cytat Zamieszczone przez Setton Zobacz posta
    Skoro wszyscy mają z tym problem to nie można było przyspieszyć aktualizacji? Chyba że dopiero kończycie. Co by nie powiedzieć ... TRĄCI ŻENADĄ. pozdrawiam przemądrzałych BB.

    Ręce opadają...
    Niestety nie możemy przyspieszać prac technicznych z przyczyn organizacyjnych. Aktualizacja ma odbyć się jednak już jutro, więc dużej różnicy nie będzie.

    Pozdrawiam,
    BB_Taku
    Ostatnio edytowane przez BB_Taku ; 18.06.2018 o 13:35

  6. #36
    Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    kiedys napisalem do suportu w innej sprawie tez napoczatku zaczelo sie od ciasteczek ,zmiana przegladarki logowanie z innego lacza komputera tak jak odpisywali
    po jakims czasie jak skonczyly im sie pomysly napisali zeby zmienic komputer chociaz juz wczesniej pisali zeby z inego sprubowac odpowiedz jak przyslali mi wkleilem nawet na czat gry
    mam nadzieje za w koncu naprawia dzialanie gry i inne problemy o ktorych pisze sie na czacie gry zeby zas niedostac odpowiedzi ze trzeba komputer zmienic

  7. #37
    Game Master Awatar BB_Taku
    Dołączył
    10.11.2015
    Posty
    119
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez arko19752012 Zobacz posta
    kiedys napisalem do suportu w innej sprawie tez napoczatku zaczelo sie od ciasteczek ,zmiana przegladarki logowanie z innego lacza komputera tak jak odpisywali
    po jakims czasie jak skonczyly im sie pomysly napisali zeby zmienic komputer chociaz juz wczesniej pisali zeby z inego sprubowac odpowiedz jak przyslali mi wkleilem nawet na czat gry
    mam nadzieje za w koncu naprawia dzialanie gry i inne problemy o ktorych pisze sie na czacie gry zeby zas niedostac odpowiedzi ze trzeba komputer zmienic
    Podaj proszę numer zgłoszenia, w którym taka sugestia o zmianie komputera miała miejsce. Sprawdzę, czy nie miało miejsce jakieś nieporozumienie. Raczej nie przedstawiamy takich uwag, chyba że urządzenie gracza jest naprawdę, naprawdę stare, przez co może powodować, że wtyczka Flash działałaby niewłaściwie.
    Niemniej osobiście nie zdarzyło mi się jeszcze spotkać z aż takim przypadkiem, bo nawet na urządzeniach, które mają już wiele, wiele lat, da się uruchomić grę w przeglądarce.

    Pozdrawiam,
    BB_Taku

  8. #38
    Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    widze ze usunelem juz to zgloszenie z poczty szkoda bo wkleil bym to jeszcze raz tak samo jak po uzyskaniu takiej odpowiedzi wkleilem to na czacie gry

  9. #39
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.11.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    mi sie gra nie chce wczytać po zmianach dzisiejszych. Ktoś coś na ten temat podpowie????

  10. #40
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MICHUGDA Zobacz posta
    mi sie gra nie chce wczytać po zmianach dzisiejszych. Ktoś coś na ten temat podpowie????
    Po każdej aktualizacji zalecane jest czyszczenie pamięci przeglądarki.
    Za pierwszym razem gra może ładować się dłużej, następnym razem powinno być już znacznie szybciej, ponieważ gra będzie używać plików z pamięci podręcznej przeglądarki.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Zamknięty wątek
Strona 4 z 40 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 14 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.