Zamknięty wątek
Strona 3 z 40 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 399

Wątek: Nieustanne pobieranie się gry (za każdym razem)

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.11.2013
    Posty
    11
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ciasteczka, historia itp wyczyszczone,próbowałam się zalogować przez Chrome, Mozilla, Opere i nic. ładowanie zawiesza się na ok. 80 %.

    ogólnie problem trwa już kilka tygodni, zwłaszcza po południu. są takie dni jak dziś, że po prostu nie zaloguję wcale. jak tak dalej to ma wyglądać to któregoś dnia po prostu trzeba będzie zrezygnować z gry, do której i tak nie można się zalogować.

    fajnie, że BB jest świadome problemu, szkoda tylko, że nie potrafi naprawić tego na bieżąco tylko trzeba czekać kilka dni. większość z graczy poświeciła kilka lat na tę grę, a tu przez jakieś tam problemy techniczne odechciewa się tu zaglądać. może to sygnał aby poszukać czegoś innego.

    pytałam w gildii kto ma problemy i nie ma nikt. dlaczego tylko niektóre osoby mają problemy z logowaniem? jakiś gorszy sort czy o co tu chodzi?
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 15.06.2018 o 19:36 Powód: połączenie postów

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.07.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowy Świat
    IE też nie daje rady

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.11.2013
    Posty
    11
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ja tego w ogóle nie rozumiem, dlaczego tylko wybrani mają problem z włączeniem gry????????

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    08.07.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Kolonia
    U mnie wisi na 1/4 paska postępu ładowania gry w Chrome, w portable Chrome oraz Edge.

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    20.12.2015
    Posty
    67
    Serwer
    Złota Góra
    U mnie to samo. Gra nie pobiera się do końca

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nic nie wchodzi zwis kompletny! Pora przestać grać i płacić za coś po prostu niedziałającego.Kompletna wtopa.....

  7. #27
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    "Gra nie będzie już ponownie pobierać wszystkich plików i zasobów za każdym razem, a tylko za pierwszym razem po aktualizacji. Później będą one używane z pamięci podręcznej przeglądarki".

    o 7.30 wszedłem bez problemu a teraz o 9.30 znowu stoi na 80% i pobiera pliki z oszołamiająca prędkością 30KB/s. - na łączu o 80MB przepustowości. Czyli problemem nie tylko jest to ze ktoś cos zepsuł i wysyła za każdym razem pliki ale i prędkość z jaka to robi. Jak będzie tak ściągał znowu 200 MB to potrwa to kilka godzin. Czy naprawdę nikt tego nie może naprawić wcześniej niż we wtorek skoro wiadomo o co chodzi? To jest totalne olewanie własnych klientów. I to w sumie od dłuższego już czasu.
    Ostatnio edytowane przez Zee4c ; 15.06.2018 o 09:35

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Czarci Gaj
    Niestety problem TRWA NADAL!. Może jakieś info osób z grupy "rządzących" ?

  9. #29
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    TRWA NADAL bo napisali ze poprawia przy aktualizacji. Biorąc pod uwagę ze ileś graczy w ogóle nie wejdzie do tego czasu do gry to może to naprawić wcześniej?

    Na razie 30 min ściągnęło 30MB i ściąga dalej i dalej stoi na 80%

    Gra sie uruchomiła po 45 minutach i ściągnięciu tym razem tylko 50MB a nie na szczęście 200...
    Ostatnio edytowane przez Zee4c ; 15.06.2018 o 10:06

  10. #30
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Coś jest nie tak na łączach, bo wolno pobiera dane, mam jakieś 300 - 800 kbit/s w porywach do 1,5 Mbit/s.
    Po jakimś czasie przyspieszyło o ok 2 - 3 Mbit/s ale nie na długo.
    Zakładam się o złociste, że łącza są zapchane ruchem wychodzącym.

Zamknięty wątek
Strona 3 z 40 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.