Zamknięty wątek
Strona 38 z 40 PierwszyPierwszy ... 28 36 37 38 39 40 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 371 do 380 z 399

Wątek: Nieustanne pobieranie się gry (za każdym razem)

  1. #371
    Początkujący Osadnik Awatar maniek-322
    Dołączył
    18.11.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Złota Góra
    witam tez mam problem juz jakiś czas z załadowaniem gry dziś już ponad 1h próbuje sie zalogować i nic wczoraj czekałem 10 min masakra

  2. #372
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    po 3minutach, sie klika odswiez,

    pomimo zmian zrobionych w przegladarkach, usuncie ciasteczka i nie logujcie sie 15min.

    jesli pasek wisi klikajcie ODŚWIEŻ , ja tak mialem 4x F5 i zaskjoczylo.. i teraz mam szybko..

  3. #373
    Początkujący Osadnik Awatar Jadowitek
    Dołączył
    04.04.2014
    Posty
    19
    Serwer
    Złota Góra
    Nie ma sensu wisieć ileś miniut czy godzin aż gra się wczyta czy zatrybi bo sami zapychacie serwer. Jak nie wchodzi max do 15 minut odświeżamy, skrajnie można też wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki a po aktualizacjach wręcz należy to zrobić. Gdy developer strony dokonał na niej niedawno zmian naprawiając pewne błędy u powracającego użytkownika mogą nadal występować. Czesto jest tak że pliki zostają nadpisane a nazwy pozostają te same więc w cache macie starsze wersje. Powinno to zostać z automatu podmienione na nowsze wersje ale nie zawsze tak jest.
    Ostatnio edytowane przez Jadowitek ; 29.06.2019 o 12:43

  4. #374
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Wystarczy otworzyć menadżera zadań i kliknąć w zakładkę sieć, jak pasek się nie ładuje a użycie sieci pokazuje 0% to trzeba odświeżyć.
    Ostatnio edytowane przez M0rdechaj ; 29.06.2019 o 15:54

  5. #375
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Złota Góra
    Ja tam od wczoraj się nie zalogowałem, nic u mnie nie pomogło...

  6. #376
    Początkujący Osadnik Awatar maniek-322
    Dołączył
    18.11.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Złota Góra
    nic mi nie daje wyczyszczenie nie ciastek dzis mam to samo odświeżam co parę minut juz 2h

  7. #377
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Nowa Ziemia
    od rana kur ....ale pierogi zato z jagodami wysmienite

  8. #378
    Początkujący Osadnik Awatar Jadowitek
    Dołączył
    04.04.2014
    Posty
    19
    Serwer
    Złota Góra
    Kończą mi się pomysły, analizowałem wszystko, nie chce Was wkurzać ale u mnie za każdym razem wchodze na różnych przegladarkach w pare minut z keszowaniem czy bez ( w jednej z przegladarek jest opcja całkowitego wyłączenia cache, 13MB po czyszczeniu to dane systemowe ) może padacie gdzieś na serwerach pośrednich U mnie zanim wejdę na TSO mam po drodze 14 pozycji w testach w tym 3 wygwiazdkowane, trasa dobierana jest automatycznie więc nie będzie zawsze ta sama. Podam swój średni czas przeskoków 17ms do 46ms i błądzenia 45ms do 53ms. Można to łatwo sprawdzić z konsoli systemu. Dam linka do strony żebym nie musiał tego pisać (http://wiiu.com.pl/2015/01/ping-w-gr...zy-sieciowych/ ) jest tam wymienionych kilka innych możliwych przyczyn. Mam nadzieje że support wybaczy bo gryziemy temat z drugiej strony co może być przyczyną, BB u nas w domu tego przecież nie sprawdzi. Jeśli pobiera dane na kompa do końca i prawidłowo a nie składa tego w całość to coś z instalatorem gry po pobraniu, pisząc ogólnie. Niby wszystko na to by wskazywało lecz dlaczego choć losowo raz na jakiś czas nic takiego u mnie nie występuje. Na zaporze mam PC Tools ( raczej dla zaawansowanych użytkowników ) i dopuszczone tylko dwa procesy, proces hosta dla usług systemu Windows i proces przeglądarki, reszta jest zablokowana więc wiem że nic mi nie zapycha netu. Inne procesy dopuszczam tylko wtedy kiedy potrzebuje. Zaczynam mieć wyrzuty że gra mi działa a Wam nie ehh. W gildii i po czatach pytałem wielu osób na Złotej Górze, dużo ma tak jak ja ale też sporo losowo, raz wchodzą szybciej raz wolniej a raz danego dnia nie wejdą wcale. Może być też tak że na zmiennym IP, firewall modemu czy rutera przy ustawieniu na poziom wysoki będzie blokował UPD ( protokół internetowy warstwy transportowej ) trzeba wtedy przełączyć na średni lub niski ale ta opcja raczej tylko w przypadku braku wejścia na stronę i gdy coś zmienialiśmy, więcej znajdziecie w necie. Komuś kto nic nie zmieniał a wcześniej wchodził nie pomoże ale sprawdzić można. Tu dodam że mieszkam w dużym mieście i mam net na światłowodach ale przeciętny 12MB/s, przegladarki instalowałem w opcji domyślnej nie zmieniałem nic przed testami. Nie stawiałbym na to że ktoś ma za wolny net i stąd problemy z wejściem, nawet przy wolniejszym to tylko pare minut w tą czy w tą. Z wejściem na grę problemy miały też osoby z wyższym transferem jak mój. Ostatnio pojawia się sporo aktualizacji w krótkim czasie do przegladarek więc usuwane są jakieś błędy, czytałem jakie. Swego czasu były też fałszywe aktualizacje do Firefoxa ( https://support.mozilla.org/pl/kb/fa...acja-firefoksa ) Może chodzi o zabezpieczenia na serwerach przed przeciążeniem ale przecież przepustowość mają ogromną, to by może coś tłumaczyło ale nie do końca. Pomijam takie możliwości ale wspomnę, jak wyłączone ciasteczka, java script ( u mnie mam jave wyłączoną ale aktywne java script, jest taka opcja w przeglądarce której używam najczęściej ) czy nałożeniu się keszu na bady HDD, ( 1 na milion przypadków ) Więc jak widać przyczyn może być masa a wymieniłem tylko kilka. Wiadomo że są błędy w grze, jeśli też są przy logowaniu powinny występować losowo u wszystkich a nie wybiórczo. Jest to dziwne że jedni wchodzą zawsze a inni czasem lub wcale. Zapraszam osoby w temacie a najlepiej takie którym gra działa do własnych opinii, przemyśleń może wspólnie da się ustalić jakąś logiczną, powtarzalną przyczynę, pozdrawiam.

    Przynajmniej Adi podjadłeś, smacznego
    Ostatnio edytowane przez Jadowitek ; 30.06.2019 o 15:56

  9. #379
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Złota Góra
    To nie ma nic wspólnego z aktualizacją ff, wczoraj wieczorem udało się zalogować, kilka f5 i zaskoczyło, nie wylogowałem się i było dobrze, niestety aby zaliczyć dniówkę trzeba się przelogować (potwierdzone z supportem-taki mają klimat), więc relog i się ze........, od reloga nie udało się dobić, odświeżane, cudowane itd itp i jest zonk!

  10. #380
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.05.2019
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie ma co szukać, błąd gry i tyle

Zamknięty wątek
Strona 38 z 40 PierwszyPierwszy ... 28 36 37 38 39 40 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.