Zamknięty wątek
Strona 35 z 40 PierwszyPierwszy ... 25 33 34 35 36 37 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 399

Wątek: Nieustanne pobieranie się gry (za każdym razem)

  1. #341
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.05.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia
    Tak jak wszyscy tu piszący , nie mogę dostać się do gry

  2. #342
    Osadnik
    Dołączył
    02.12.2014
    Posty
    218
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Po tej konserwie raczej nie polepszyło się. Logowałem się bez większego problemu, teraz niestety muszę odświeżać przeglądarkę i dopiero wtedy gra się ładuje do końca. To dla mnie jest gorzej niż było.

  3. #343
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Na Androidzie (Puffin) niestety też "poprawili".
    Do wczoraj logowanie trwało 1-2 minuty, wczoraj wieczorem 30 minut, teraz czekam ponad 20 minut i NIC.

    BRAWO WY !!!

  4. #344
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    przeciez ta gra zajmuja sie amatorzy , dawno juz ktokolwiek tam przestal dbac o rozwoj tej gry ... czekaja tylko az calkiem to padnie a do tego czasu jeszcze na sile probuja ludzia wcisnac badziewie za klej

  5. #345
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.06.2019
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    Jawna kpina i manipulacja, jak tu zacząć zabawę?

  6. #346
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Napisałam do suportu, nie oczekuję mądrej odpowiedzi, ale niech im bokiem wychodzi to co robią a raczej czego nie robią, zalać mailami niech się pocą, chyba że im to wisi, a to wielce prawdopodobne.

  7. #347
    Osadnik
    Dołączył
    01.06.2013
    Posty
    53
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Pr0mcio Zobacz posta
    Wprowadzono dzisiaj te poprawki czy nie?

    U mnie wciąż pliki są wielkie do tego gra dalej za każdym razem pobiera kilkadziesiąt jak nie lepiej mb, często też zacina przy paczce np 50 mb może powinienem kupić za kilka tysiecy komputer albo wyprowadzić się i zmienić internety na światłowody?

    Potwierdzam, nic się nie zmieniło - wczoraj żadna poprawka dotycząca problemów od grudnia nie została wprowadzona, a jeśli została to błędnie lub nie przynosi kompletnie żadnego efektu... pliki te same, ładowanie przerywa, ściąga zawsze na nowo.
    Cytat Zamieszczone przez Exec_ Zobacz posta
    Mylisz się, jesteśmy testerami.
    Gra jakiś czas temu wyszła z fazy Beta. Znaczy to nic innego tylko tyle, że dedykowany zespół testerów został usunięty z projektu, a testowanie przeniesiono na klientów. Efekty tego posunięcia obserwujemy od kilku miesięcy, z tygodnia na tydzień wyraźniej
    I wszystko na ten temat, polać mu!

  8. #348
    Początkujący Osadnik Awatar emmika
    Dołączył
    10.12.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Złota Góra
    Przed tą ostatnią aktualizacją udawało mi się wejść do gry a obecnie niestety pasek ładowania zatrzymuje się na 1/3 i ani drgnie
    "Życie jest krótkie, więc łam zasady: wybaczaj szybko, całuj powoli, kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy nie żałuj niczego, co wywołało uśmiech na Twojej twarzy."

  9. #349
    Osadnik
    Dołączył
    16.08.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Kolonia
    U mnie to samo. Jak mogą myśleć o avencie jak tylu graczy nie może wejść do gry.

    Jestem ciekawa czy tylko u nas na polskich serwerach tak się dzieje czy na innych też.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 19.06.2019 o 18:37 Powód: połączenie postów

  10. #350
    Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dzisiaj była konserwa w DE, gracze gromadnie przekazują słowa pełne ciepła i miłości.....

Zamknięty wątek
Strona 35 z 40 PierwszyPierwszy ... 25 33 34 35 36 37 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.