Zamknięty wątek
Strona 34 z 40 PierwszyPierwszy ... 24 32 33 34 35 36 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 331 do 340 z 399

Wątek: Nieustanne pobieranie się gry (za każdym razem)

  1. #331
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    witam, loguję jak wczoraj, przedwczoraj i tak już od miesięcy - czyli bez zmian, na razie półgodziny odświeżania bez skutku - przyznam się, że miałam nadzieję, że od dzisiaj będzie lepiej. Smutno mi

  2. #332
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.05.2013
    Posty
    4
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Zamknijcie lepiej tą grę i nie róbcie jaj, to już kpiny co się dzieje z tym logowaniem od ponad 3 miesięcy.
    Coraz bliżej jestem myśli aby zakończyć to bezsensowne logowanie.

  3. #333
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.02.2014
    Posty
    8
    Serwer
    Złota Góra
    A ja inaczej niż Wy. Logowałem się do wczoraj trochę długo (15-20 minut) a dzisiaj niespodzianka. W ogóle się nie da zalogować. Jestem pod wrażeniem BB. Tak trzymać.

  4. #334
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    pytam po raz kolejny bb po co te nevent skoro w ogole sobie z gra nie radzicie? zajmijcie sie jednym a potem wezcie sie za kolejne sprawy

  5. #335
    Osadnik
    Dołączył
    23.12.2013
    Posty
    117
    Serwer
    Złota Góra
    Wczoraj to szło się zalogować po godzinie. Dziś nic. Czas pożegnać tą grę. Zresztą już nawet na stronie głównej jest nowy projekt BB.
    Dzięki za wspaniały event. Oficjalnie napiszcie że ta gra zmierza do upadku...a nie sorry jeszcze trzeba trzepać kasę.

  6. #336
    Osadnik
    Dołączył
    06.11.2014
    Posty
    32
    Serwer
    Słoneczny Gród
    To samo, wczoraj logowanie i ładowanie gry. Dziś po aktualizacji już 30 min nadal nic postepu

  7. #337
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.08.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A było dobrze , logowanie jeszcze tydzień temu było szybkie , lecz Ubisoft musiał namieszacz z ulepszeniami.

  8. #338
    Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    postarali si gratulujem fachowcow narazie okolo pol godziny sie wczytuje licze na to ze dzisiaj sie zaladuje
    mam nadzieje ze podczas ewentu bedzie to lepiej sie wczytywalo czyli kilka dni logowanie pozniej pare minut gry i albo granie na stop klatce albo relog

  9. #339
    Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Nowy Świat
    brawo za aktualizacje.
    Teraz już całkiem nie działa ,logowanie trwa już 2 godzinę.

  10. #340
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Brawo BB o ile w południe jeszcze się dało zalogować tak teraz wszystko się wiesza i nic się nie dzieje. Może pora w końcu zatrudnić prawdziwych programistów, którzy znają się na rzeczy?

Zamknięty wątek
Strona 34 z 40 PierwszyPierwszy ... 24 32 33 34 35 36 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.