Zamknięty wątek
Strona 33 z 40 PierwszyPierwszy ... 23 31 32 33 34 35 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 321 do 330 z 399

Wątek: Nieustanne pobieranie się gry (za każdym razem)

  1. #321
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Kolonia
    I znowu dzisiaj nie mogę wejść w grę. Od 6:200 przeglądarka mieli i mieli a gry nie uruchamia. pasek stanął na 40% długości i stoi. Nie jest dla mnie pocieszeniem fakt, że 19.06 na konserwie poprawią to, bo znając support jeszcze długo będziemy się dobijali o poprawność czasu logowania.

  2. #322
    Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    umnie tez dzisiaj juz okolo poltorej godziny sie laduje relogi czyszczenie ciasteczek zmiana przegladarki tez niepomaga
    ale spoko zaniedlugo nowy ewent zas dodadza troche bledow a stare niby naprawia niby fachowcy
    zas beda konserwacje konserw i bledy tak jak bylo na poprzednich ewentach jeszcze niezostaly naprawione
    dali za to kilka premi i koniec
    tylko szkoda ze gracze niemogli zadan ewentowych zrobic

  3. #323
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez arko19752012 Zobacz posta
    umnie tez dzisiaj juz okolo poltorej godziny sie laduje relogi czyszczenie ciasteczek zmiana przegladarki tez niepomaga
    ale spoko zaniedlugo nowy ewent zas dodadza troche bledow a stare niby naprawia niby fachowcy
    zas beda konserwacje konserw i bledy tak jak bylo na poprzednich ewentach jeszcze niezostaly naprawione
    dali za to kilka premi i koniec
    tylko szkoda ze gracze niemogli zadan ewentowych zrobic
    ten event bedzie wygladal tak samo , polowa ludzi nawet nie pogra , tak to jest jak na sile pchaja sie z eventem zamiast zajac sie naprawa bledow ... znowu licza na szybka kase i nic wiecej

  4. #324
    Osadnik
    Dołączył
    08.07.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Kolonia
    To już są kpiny od 3 godzin nie można wejść do gry.

  5. #325
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.06.2019
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Administracjo i Moderatorzy

    Brałem udział w zamkniętych testach tej gry. Od gry odeszłem 5 lat temu z powodu notorycznych problemów technicznych z grą - wieczne kolejki logowania, dc-ki, itp

    Wróciłem do gry 3 dni temu. I po dniu dzisiejszym widzę że nic się nie zmieniło, a chęć skasowania tej gry z mojej listy rośnie z każdą godziną czekania.



    Tak jak wiele osób pisze.
    Dalej walicie ludzi na hajs, a w zamian dajecie marne ochłapy i obiecanki naprawy.

    A jak gra nie działała poprawnie, tak nie działa nadal. Wgle nie powinniście otwierać serwerów jak 80% graczy ma problem z wejściem na serwer.

    Shutdown i maintance dopóki tego nie naprawią wasi "techniczni".

    A zresztą, po co ja się wypacam tutaj, i tak zlejecie temat i raczej nie odpowiecie

  6. #326
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Mi też przestało działać, dobrze, że niczego nie kupiłam.
    No, chyba że kupując ma się pierwszeństwo w ładowaniu.

  7. #327
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    kolejny dzień bez możliwości normalnego wejścia do gry...chyba pora zamknąć te serwery?

  8. #328
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.01.2018
    Posty
    4
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    a na androidzie bez problemów gram :-)

  9. #329
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.07.2014
    Posty
    21
    Serwer
    Złota Góra
    Wprowadzono dzisiaj te poprawki czy nie?

    U mnie wciąż pliki są wielkie do tego gra dalej za każdym razem pobiera kilkadziesiąt jak nie lepiej mb, często też zacina przy paczce np 50 mb może powinienem kupić za kilka tysiecy komputer albo wyprowadzić się i zmienić internety na światłowody?


  10. #330
    Osadnik
    Dołączył
    29.09.2015
    Posty
    44
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Pr0mcio Zobacz posta
    Wprowadzono dzisiaj te poprawki czy nie?

    U mnie wciąż pliki są wielkie do tego gra dalej za każdym razem pobiera kilkadziesiąt jak nie lepiej mb, często też zacina przy paczce np 50 mb może powinienem kupić za kilka tysiecy komputer albo wyprowadzić się i zmienić internety na światłowody?

    Chyba niezbyt się postarali bo u mnie też nie wgrywa się szybciej bez popędzania
    Jak tam ma być w czasie zabawy z piłkami to dziękuję!

Zamknięty wątek
Strona 33 z 40 PierwszyPierwszy ... 23 31 32 33 34 35 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.