Zamknięty wątek
Strona 31 z 40 PierwszyPierwszy ... 21 29 30 31 32 33 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 301 do 310 z 399

Wątek: Nieustanne pobieranie się gry (za każdym razem)

  1. #301
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.08.2017
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    może ktoś stosował te porady dotyczące Mac'a ?? u mnie nic nie daje już samo wpisanie w terminalu podanych komend
    po wpisaniu:
    com.google.Chrome DiskCacheSize -int 1024288000
    wyskakuje takie coś :
    -bash: com.google.Chrome: command not found

    no i co dalej ???

  2. #302
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.08.2017
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    żeby działało, to w pierwszej kolejności musi działać zamieszczona na https://forum.thesettlersonline.pl/threads/46382 porada.
    u mnie na Mac po wpisaniu komendy na terminalu pokazuje się komunikat, że nie wykryto Chrome - to na jakiej ja przeglądarce działam ???? takie trójkolorowe kółeczko z niebieskim oczkiem po środku - może to nie chrome ???
    A tak na poważnie - ma ktoś rozwiązanie na Mac dla chrome i Opera , które działa a nie ma działać

  3. #303
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Złota Góra
    Jest lepiej Wejść się teraz udało i powitał mnie ekran z którego wynika że nie logowałem się od 3 dni Chyba nie muszę wspominać, że oczywiście byłem zalogowany

  4. #304
    Osadnik
    Dołączył
    27.05.2017
    Posty
    40
    Serwer
    Czarci Gaj
    game over albo mariusz zaraz zacznie straszyć armagedonem pt. koniec wsparcia dla flasha

  5. #305
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.08.2017
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Co by nie mówić (pisać) faktem jest, że od kilku .... dni nie można grać w te grę - a programiści zamiast "podniecania" się eventem letnim i szczucia jakie to cuda dla nas szykują powinni zając się sprawą dostępu do gry - bo co nam z tych "cudów" jak sie nie zalogujemy ((

  6. #306
    Osadnik
    Dołączył
    27.05.2017
    Posty
    40
    Serwer
    Czarci Gaj
    cieszmy się i radujmy albowiem czasu więcej mamy dla siebie i bliskich ammmeennnn do jutra , chyba

  7. #307
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.11.2018
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam, właśnie od godziny próbuje się zalogować do gry. Załamka.
    Kończy mi się premium, mam uruchomioną przygodę. Uda mi się zalogować, czy nie uda?

  8. #308
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez chrisoset Zobacz posta
    konserwacja = nowe pliki, które ponownie muszą być zassane i zapisane w cache
    Potwierdzam.

    Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że rozwiązanie ze strony głównej nie działa u wszystkich. Technicy w dalszym ciągu szukają rozwiązania problemu.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

  9. #309
    Osadnik
    Dołączył
    01.06.2013
    Posty
    53
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Victoria Zobacz posta
    Potwierdzam.

    Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że rozwiązanie ze strony głównej nie działa u wszystkich. Technicy w dalszym ciągu szukają rozwiązania problemu.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria
    JEŚLI komukolwiek działa cache to prosiłbym o wrzucenie plików na jakiś serwer typu zippyshare tak aby każdy mógł pobrać i ręcznie wkleić przeglądarce - u mnie dziś po 5 godzinach prób logowania pobrałem ponad 5 GB... bo ładowanie gry zawieszało się w przedziale pobranych 50-200 MB
    Cytat Zamieszczone przez Exec_ Zobacz posta
    Mylisz się, jesteśmy testerami.
    Gra jakiś czas temu wyszła z fazy Beta. Znaczy to nic innego tylko tyle, że dedykowany zespół testerów został usunięty z projektu, a testowanie przeniesiono na klientów. Efekty tego posunięcia obserwujemy od kilku miesięcy, z tygodnia na tydzień wyraźniej
    I wszystko na ten temat, polać mu!

  10. #310
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Drodzy Osadnicy, połączenie, logowanie i stabilność gry nie zostały dostosowane podczas ostatniej konserwacji. Nadal pracujemy nad rozwiązaniem. Ograniczenie pamięci podręcznej jest nadal główną przyczyną istniejących problemów. Konserwacja oczyściła tylko pewne pliki w tle i podczas konserwacji aktywowano nową wersję gry. Oczywiście w dalszym ciągu mamy na uwadze istniejące problemy z logowaniem.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Zamknięty wątek
Strona 31 z 40 PierwszyPierwszy ... 21 29 30 31 32 33 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.