Zamknięty wątek
Strona 30 z 40 PierwszyPierwszy ... 20 28 29 30 31 32 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 399

Wątek: Nieustanne pobieranie się gry (za każdym razem)

  1. #291
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.07.2014
    Posty
    21
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam serdecznie!

    Proszę o zapoznanie się z postem na forum, w którym znajduje się instrukcja z opisem jak wspomóc logowanie: https://forum.thesettlersonline.pl/threads/46382

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Zdaje się że że wczorajsza aktualizacja zablokowała to obejście? Ktoś może potwierdzić?

  2. #292
    Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Nowa Ziemia
    konserwacja = nowe pliki, które ponownie muszą być zassane i zapisane w cache

  3. #293
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.11.2016
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez chrisoset Zobacz posta
    konserwacja = nowe pliki, które ponownie muszą być zassane i zapisane w cache
    a jak to mistrzu zrobic? rzeczywiscie ponownie ciagnie pliki i nawet rozwiazanie któe przez ostatnie kilkanascie dni pomagało juz nie pomaga

  4. #294
    Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Nowa Ziemia
    łopatologicznie:
    Przeglądarka ściągając dane z sieci patrzy, czy czasem nie ma już tych danych wcześniej ściagniętych i zapisanych w cache na dysku. Jeśli tak, to pobiera je z dysku zamiast z sieci. Podczas konserwacji BB zmienia grę, co za tym idzie jej pliki, które ponownie przeglądarka ściąga (bo ich nie ma) i umieszcza w cache by za kolejnym razem ich nie pobierać. SOA: "u mnie to działa"

    BB dodając kolejne funkcje do gry przegapiło moment, kiedy pliki "spuchły" przekraczając domyślne ustawienia cache w przeglądarkach dlatego trzeba te ustawienia ręcznie zmienić do czasu kiedy BB np. rozbije pliki na mniejsze.

  5. #295
    Osadnik Awatar pablos73
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    135
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez INNmax Zobacz posta
    Od ostatniego patcha mam problem z grą, pomimo zachowania cookies, wszystkich danych w chrome, gra od około 60% paska nieustannie pobiera na nowo pliki, wystarczy podczas jednej sesji wrócić do strony głównej i ponownie kliknąć graj i znów zacznie 3 minuty ściągać i ściągać. Jak to naprawić lub kiedy zostanie coś w tym kierunku zrobione? wygląda na to że coś popsuto...

    Czy tylko ja tak mam? wysyłanie również jest maksymalnie zapychane, a tego mam bardzo mało bo góra 70 kb/s ...

    Niestety nie mam możliwości przejścia na szybsze łącze niż opcja 10mb (rzeczywiste DL 1200 kb/s).
    U mnie niestety na chrome jest podobnie...

  6. #296
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.07.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj
    u mnie podobnie

  7. #297
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.04.2019
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czy komuś się udało zalogować do gry po konserwacji?
    U mnie gra pobiera się już od godziny...
    Ustawienia przeglądarki zmieniałam zgodnie ze starymi i nowymi zaleceniami, ale bez efektu

  8. #298
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Widzę cenzura działa.

  9. #299
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.08.2014
    Posty
    7
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Jusia80 Zobacz posta
    Czy komuś się udało zalogować do gry po konserwacji?
    U mnie gra pobiera się już od godziny...
    Ustawienia przeglądarki zmieniałam zgodnie ze starymi i nowymi zaleceniami, ale bez efektu
    Potwierdzam gra nie działa - od wczorajszej aktualizacji wszystko znowu padło - zalecenia i porady dotyczące cache nie pomagają.

  10. #300
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Złota Góra
    Działało, działało i dziś już się nie udało, od ok. godziny czekam, czekam..... szkoda gadać, a byłem ciekawy czy zrekompensowali brak łańcuchów w evencie...

Zamknięty wątek
Strona 30 z 40 PierwszyPierwszy ... 20 28 29 30 31 32 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.