Zamknięty wątek
Strona 24 z 40 PierwszyPierwszy ... 14 22 23 24 25 26 34 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 399

Wątek: Nieustanne pobieranie się gry (za każdym razem)

  1. #231
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.08.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj
    Od wczoraj nie mogę się zalogować. Może chcą w ten sposób wymusić na mnie, żebym zamiast zdobywać pisanki, musiał je kupić za klejki

  2. #232
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zauważyłem ze w trakcie logowania najbardziej pomaga "odśwież"- obserwuje przesył danych i jak spada do 0 (jak zwykle w połowie długości) to odświeżam stronę (jeżeli nie to kwitnie na tym zerze i godzinę), jak ciurka choć 100kb/s to zostawiam i strona wchodzi w kilka minut. Tak samo działa na 3 rożnych przeglądarkach.
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  3. #233
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.09.2016
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród
    wampirowa gra, wysysa moją czu

  4. #234
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.04.2019
    Posty
    7
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    niezależnie jakiej przeglądarki używacie i jakiego flash playera najlepiej nie czyścić wcale cache przeglądarki bo to nie pomaga a tylko wydłuża czas logowania się gry bo dane z serwera gry będą od nowa pobierać się do przeglądarki każdy kto wyczyści cache przeglądarki będzie miał teraz problemy z logowaniem bo tak wolno działa serwer teraz

  5. #235
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Przykro mi z powodu tego, że utrudnienia nadal występują. Odnotowałam Wasze zgłoszenia i na chwilę obecną jedynie to jestem w stanie zrobić.
    Nasz zespół nadal bada przyczyny trudności z logowaniem.

    Dziękuję za zrozumienie.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  6. #236
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.02.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    nie interesuje mnie, że jest ci przykro. ja nie mogę wejść do gry już ponad dobę. próbowałem już trzech przeglądarek, dwóch laptopów, o różnych dostawcach neta nie wspomnę, od operatorów tel po stały światłowód. a czyszczenie ciastek nie pomaga, więc nie zawracajcie nawet głowy podobnymi propozycjami.

  7. #237
    Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    spoko jutro jest konkurs na czacie zastanawiam sie o ktorej zaczac logowanie zeby zdazyc

    o widze ze w koncu bb pojawil sie na forum moze napisze o ktorej zaczac sie logowac zeby zdayc na konkurs

    moze zespol zglosi sie do kaszpirowskiego lub harego z tybetu i ci pomoga im badac problem

    naforum pojawil sie w koncu bb pisze ze badaja problem moze niech napisza do kaszpirowskiego lub harego z tybetu moze im pomoze

    dzial analiz tez niedaje rady z problemami skoro wczesniej pisali ze mozna w kosz wyrzucic a teraz pisza zeby zostawic na pytanie poco tez nieumieja odpowiedziec chyba po to zeby miec pamiatke ze byl blad w gwiazdce

    teraz chyba 1 bb jest unas duzo pocalunkow nie bedziesz mial
    jak byl taku to chociaz na czacie mozna bylo pogadac i uzyskac odpowiedz teraz zostaniesz do suportu odeslanyoni przekaza to dalej do dzialu analiza ci napisza ze mozesz do kosza wyrzucic

    napisalem na studni zyczen i wpis moze doiero sie pojawic jak moderator sie zgodzi

    to znaczy sie ze jak ktos ma zyczenie do studni i napisze to i tak musi czekac az moderator pozwoli zeby sie pokazalo fajnie

    kiedys byla cenzura i puszczali tylko to co chcieli teraz jest wolnosc slowaa i itak trzeba czekac az ktos pozwoli zeby pokazalo sie to co sie napisalo
    albo zrobic zrzut ekranu i wkleic na innych portalach
    tak apropo dalej czekam na zaladowanie gry
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 22.04.2019 o 15:56 Powód: połączenie postów

  8. #238
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.08.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowy Świat
    gra ładuje się w nieskończoność. Problemy występują od wielu dni
    Ostatnio edytowane przez PH1973 ; 17.04.2019 o 21:58

  9. #239
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam serdecznie!

    Przykro mi z powodu tego, że utrudnienia nadal występują. Odnotowałam Wasze zgłoszenia i na chwilę obecną jedynie to jestem w stanie zrobić.
    Nasz zespół nadal bada przyczyny trudności z logowaniem.

    Dziękuję za zrozumienie.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    0d tygodnia jojczymy. że jest problem z logowaniem. Zero odzewu- a my mamy reagować zrozumieniem? No chyba nie bardzo. Dziś już od godziny podziwiam zajączkową w brązowych gatkach, bo pasek postępu radośnie sobie utknął w połowie, a wasi "spece" sobie badają problem i nic nie wskazuje na to, że dojdą do jakiś konstruktywnych wniosków.

  10. #240
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    skoro sa problemy i bledy to po co ten event wgrywac jesli polowa ludzi nie moze grac?

Zamknięty wątek
Strona 24 z 40 PierwszyPierwszy ... 14 22 23 24 25 26 34 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.