Zamknięty wątek
Strona 15 z 40 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 25 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 399

Wątek: Nieustanne pobieranie się gry (za każdym razem)

  1. #141
    Osadnik
    Dołączył
    10.08.2013
    Posty
    121
    Serwer
    Złota Góra
    U mnie w sumie to samo. Jeszcze event dobrze nie ruszył, a już mamy jakieś kwiatki.

  2. #142
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.08.2013
    Posty
    19
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez M0rdechaj Zobacz posta
    Nie znam się na kwestiach technicznych, z ciekawości sprawdziłem na ruterze ile pobiera gra (nic innego nie było włączone), sprawdziłem to kilka razy i przy każdym logowaniu gra pobiera około 140mb, więc coś tu jest nie tak.


    Edit: Na Chrome mi wlazło po 15 minutach, na firefoxie wyskakuje file loading failed.
    Tą sprawę z nieustannie pobierającymi się plikami spartolono podczas eventu świątecznego w grudniu 2018 roku (co ciekawe drugi raz w tamtym roku - wtedy naprawiono błąd w bodajże 3 tygodnie). Tymczasem po drugim razie mija pół roku i nic... za to na upartego wgrywają kolejne wersje i z patcha do patcha, eventu do eventu jest jeszcze gorzej.

  3. #143
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.07.2014
    Posty
    21
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Jonston Zobacz posta
    Od ostatniej aktualizacji logowanie do gry trwa 45 min , przynajmniej u mnie :/ odechciewa sie grać
    Nie tylko u Ciebie, u wszystkich! ktoś coś kiedyś zepsuł i do dziś nie naprawił hehehehe

  4. #144
    Osadnik Awatar deagostini85
    Dołączył
    29.09.2014
    Posty
    128
    Serwer
    Złota Góra
    Dupa totalna, na Firefoxie i Chromie pasek postępu staje dęba w połowie i lipton...
    O dziwo na Puffinie w tel. śmiga aż miło :O
    Jednym słowem... MASAKRACJA

  5. #145
    Osadnik
    Dołączył
    21.11.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Nowy Świat
    od kilku dni nie mogę się lognąć i to w różnych porach dnia, Dosłownie nic. Pasek dojeżdża do pewnego momentu i koniec.
    Sprawdzałem na kilku przeglądarkach i wszędzie jest tak samo. Dziwię się tym co piszą że z łatwością mogą się logować.
    Widocznie to znak aby skończyć grę na dobre.
    Ostatnio edytowane przez Kłusownik1 ; 12.04.2019 o 16:42

  6. #146
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Kłusownik1 Zobacz posta
    od kilku dni nie mogę się lognąć i to w różnych porach dnia, Dosłownie nic. Pasek dojeżdża do pewnego momentu i koniec.
    Sprawdzałem na kilku przeglądarkach i wszędzie jest tak samo. Dziwię się tym co piszą że z łatwością mogą się logować.
    Widocznie to znak aby skończyć grę na dobre.
    Ja nieraz 30 minut czekam, ale w końcu się loguję. Zalecam cierpliwość.

  7. #147
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Po ostatniej aktualizacji gry pojawił się problem z wchodzeniem do gry na vivaldi grałem na tej przeglądarce od dłuższego czasu gra się nie ładuje można czekać kilka godzin. Na firefox gra się ładuje ale nie do końca zacina się na ostatnim ekranie nie uruchamia się przycisk ok nie można też grać. Na dzień dzisiejszy mogę grać jedynie na operze pewnie do kolejne aktualizacji gry lub przeglądarki. Tak to jest jak w firmie zostaną sami marketingowcy i strzygą ostatnie owieczki z resztek wełny ile się da

  8. #148
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Na firefoxie wyskakuje file loading failed. Nie wczytuje połowy wyspy. Na chromie działa jako tako ale też mizeria. Generalnie nie da się normalnie grać.

    To gra przeglądarkowa i ładować się to może max 5 minut nie dłużej! Chcesz czekać to czekaj, jak dla mnie coś ewidentnie zepsuli. To samo dotyczy zasobożerności. Ktoś już zauważył, że coś nie tak jest.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 22.04.2019 o 15:45 Powód: wulg

  9. #149
    Osadnik
    Dołączył
    03.01.2019
    Posty
    32
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Problem z logowaniem

    Ciągły problem z logowaniem , czeka się ,czeka się , to jakieś nieporozumienie , dlaczego tego nie naprawicie ? chociaż tego ?

  10. #150
    Początkujący Odkrywca Awatar doradz
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    256
    Serwer
    Złota Góra
    Też mnie to trafiło po wgraniu eventu, będzie się działo (albo nie) jak ruszy!

Zamknięty wątek
Strona 15 z 40 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 25 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.