Zamknięty wątek
Strona 12 z 40 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 22 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 399

Wątek: Nieustanne pobieranie się gry (za każdym razem)

  1. #111
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jak ktoś chce zagrać to o dziwo na andku świetnie działa gra na aplikacji puffin browser, jakieś 10 minut temu odpaliłem i wszedłem w 2 minuty

  2. #112
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    wchodzi się na puffinie szybciutko ale gra marniutko . Jeżeli w evencie tak się powolnie będzie ładowała gra to słabo to widzę.

  3. #113
    Osadnik
    Dołączył
    02.12.2014
    Posty
    218
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Próbowałem na Linuxie i Windowsie na kilku komputerach na których gram na co dzień. Gra się nie ładuje, pasek staje w 1/3. Ale doskonale działa na Puffinie na Androidzie i iOS (Apple). Wczoraj było do nocy wszystko dobrze. A dzisiaj od rana kaszana. Może szanowny support w końcu zauważy, że to globalny problem.

  4. #114
    Początkujący Osadnik Awatar Geralt007
    Dołączył
    03.04.2017
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Też nie mogę się zalogować identyczny problem j.w. normalnie gram na chrome wylogowywałem się logowałem się x razy próbowałem na edg-u to samo działa tylko pufin na androidzie, pasek ładuje się do 1/3 i koniec.

  5. #115
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.07.2014
    Posty
    21
    Serwer
    Złota Góra
    NIC nie pomaga i nic nie pomoże :P

  6. #116
    Osadnik
    Dołączył
    19.02.2016
    Posty
    61
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    mimo że event wgrany ale ..jeszcze event nie ruszył a już się zalogować nie można.. pogratulować.. pogratulować ^^

  7. #117
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.02.2016
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    Wchodzę do gry dosłownie na 2 minuty po czym wywala mi taki komunikat: File loading failed! Please check your network connection, clean your browser cache or try again later.

  8. #118
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.12.2015
    Posty
    25
    Serwer
    Kolonia
    Nie można się zalogować. Gra ciągle się ładuje, a pasek postępu stoi w miejscu

  9. #119
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.06.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    U mnie to samo

  10. #120
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.12.2015
    Posty
    25
    Serwer
    Kolonia
    Od przeszło godziny próbuję się zalogować. Sprawdzałem na kilku przeglądarkach, czyściłem cache, ciastka, tryb incognito i nic nie pomaga.
    Jeśli myślicie, że takimi gniotami zachęcicie ludzi do grania to Brawo Brawo

Zamknięty wątek
Strona 12 z 40 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 22 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.