Zamknięty wątek
Strona 11 z 40 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 21 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 399

Wątek: Nieustanne pobieranie się gry (za każdym razem)

  1. #101
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    u mnie 1h i kicha, bez łącza światłowodowego tak ze 100M nie ma co siadać do tej gry. To chyba najbardziej wymagająca gra jeżeli chodzi o łącze internetowe , ze WSZYSTKICH gier a nie tylko przeglądarkowych. Macie jakiegoś sponsora , który płaci Wam za każdy MB wysłany z serwera?

  2. #102
    Początkujący Osadnik Awatar Mika17
    Dołączył
    15.11.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie ładuje To najgorsza gra pod względem ładowania

  3. #103
    Osadnik
    Dołączył
    12.06.2013
    Posty
    65
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie da się zalogować. Jeśli tak ma być, że ja za każdym razem mam czekać ok 1h to trzeba dać sobie spokój z grą

  4. #104
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry!

    Bardzo proszę o informację, z jakich przeglądarek już korzystasz. Aby nie zostać posądzoną o banały, nie będę wspominać o ciasteczkach, ale mimo to warto w ramach testów spróbować uruchomić grę na przeglądarce Chrome w nowym oknie w trybie incognito bez uruchamiania dodatkowych zakładek w tym oknie. Pozwoli to sprawdzić, czy za problem nie odpowiadają ustawienia przeglądarki. Pliki gry zostaną bowiem w ten sposób załadowane od nowa na potrzeby pojedynczej sesji.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  5. #105
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj
    Witam
    Tez mam problem z nieustająco ładującą się grą. Uruchomiłem grę w trybie incognito i nic poza nią po załadowaniu się około 1/3 paska, ładowanie się zatrzymało i tak już wisi dobre 5 min. Dodam że na komórce używając puffin browser (przeglądarka z flashem) wchodzę do gry w chwile.

  6. #106
    Osadnik Awatar Kfiatek6
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    237
    Serwer
    Nowy Świat
    Niestety ale jest dokladnie tak samo. Czy okno incoguto czy nie. Czyli po prostu nie da sie grac.

  7. #107
    Osadnik
    Dołączył
    12.06.2013
    Posty
    65
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Dzień dobry!

    Bardzo proszę o informację, z jakich przeglądarek już korzystasz. Aby nie zostać posądzoną o banały, nie będę wspominać o ciasteczkach, ale mimo to warto w ramach testów spróbować uruchomić grę na przeglądarce Chrome w nowym oknie w trybie incognito bez uruchamiania dodatkowych zakładek w tym oknie. Pozwoli to sprawdzić, czy za problem nie odpowiadają ustawienia przeglądarki. Pliki gry zostaną bowiem w ten sposób załadowane od nowa na potrzeby pojedynczej sesji.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Witam,
    juz pisałam do supportu, też pytają mnie o to samo, nie jestem nowicjuszem, zawsze zaczynam od tego jak coś nie działa, po wgraniu wczorajszych zmian, nie da się normalnie wejść do gry, rano około godziny, po południu ok 2h, teraz jeszcze nie wiem, na razie trwa to 25 min.

  8. #108
    Początkujący Osadnik Awatar CrazyGhost
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    9
    Serwer
    Złota Góra
    Zrobić konserwę do konserwy i wywalić wczorajszą... kiedy można jeszcze było w sety grać..poza tym na dziś mi się cierpliwość skończyła po wielu podejściach z zalogowaniem na różne sposoby...po prostu zdechło..pozdrawiam nie ciepło za usprawnienia

  9. #109
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    skorzystajcie z Microsoft Edge. Marne to ale najszybciej zawsze się ładuje. Teraz też jako jedyna przeglądarka za pierwszym razem załadowała gre

  10. #110
    Osadnik
    Dołączył
    03.09.2012
    Posty
    36
    Serwer
    Kolonia
    Witam widać nic sie nie zmieniło rano 2h żeby pograć teraz już 30min ciekawe ile jutro [ to jakiś żart ]

Zamknięty wątek
Strona 11 z 40 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 21 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.