Zamknięty wątek
Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 60

Wątek: Pierwsze informacje: Letnie Wydarzenie 2018 - Dyskusja

  1. #1
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,679
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Pierwsze informacje: Letnie Wydarzenie 2018 - Dyskusja


    Drodzy Gracze,

    Zapraszamy do dyskusji na temat Waszych pierwszych wrażeń związanych z Letnim Wydarzeniem 2018. Pamiętajcie też, że jeśli pokonacie wszystkie przygody związane z wydarzeniami, staniecie się dumnymi posiadaczami tego wspaniałego trofeum z 2018 roku, które będzie można postawić na swoim kominku! Czy chcecie ubiegać się o tytuł?


    Miłego testowania,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 16.05.2018 o 18:00

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    246
    Serwer
    Czarci Gaj
    Właściwy link: https://forum.thesettlersonline.pl/threads/45375

    Genialny pomysł - absurdalnie drogi budynek - stoisko z przekąskami, które 3 dni (bez godziny) robi jednego hot-doga - brakuje mi tu emoji facepalma...
    A ów specjalista to geolog, który przynosi dwa razy większe złoża kamienia, marmuru i granitu w dwa razy krótszym czasie (czyli w takim, jak wesoły). Pytanie, jak to będzie wyglądało ostatecznie, bo przy poprzednim evencie zmienili właściwości.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    12.07.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Kolonia
    " W chwili, gdy wersja gry zostanie ukończona, opublikujemy odpowiedni Pamiętnik Dewelopera." -> możecie sobie do tego czasu klikać w odnośnik do woli

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.01.2016
    Posty
    21
    Serwer
    Złota Góra
    ee to lepiej mecze oglądac nić grać )z tymm geologiem to pojechali hehe a śmiali sie na czacie że geolog będzie no i chyba żarty przerodzily się w rzeczywistość

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    SUPER moze zasiadzie w sklepie tez szczesliwy odkrywca i rozrusza sie troche tych Setow spiacych

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Mistamus Zobacz posta
    Właściwy link: https://forum.thesettlersonline.pl/threads/45375

    Genialny pomysł - absurdalnie drogi budynek - stoisko z przekąskami, które 3 dni (bez godziny) robi jednego hot-doga - brakuje mi tu emoji facepalma...
    A ów specjalista to geolog, który przynosi dwa razy większe złoża kamienia, marmuru i granitu w dwa razy krótszym czasie (czyli w takim, jak wesoły). Pytanie, jak to będzie wyglądało ostatecznie, bo przy poprzednim evencie zmienili właściwości.
    Buda z hotdogami za 4250 pilek robiąca 1 sztukę na 3 dni
    Widać że nikt z BB nie dorabiał w swoich latach szkolnych w czasie wakacji, bo z takim skilem nie mógłby ani sprzedawać hotdogów ani roznosić ulotek
    podejrzewam też że nikt z nich nie gra już regularnie w settlersy, gdyby grał nie tworzyłby głupot w najlepszym przypadku tylko śmieszących graczy

  7. #7
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    niby 3d, ale można te budynki zdobyc 2, tak więc czas jest redukowany i z 3d zrobi sie 1,5d. Ale to i tak troche strzał w stope bo przekąsek jak i toreb śniegu (+300% produkcji) większość ma pod dostatkiem. Mięso i wędliny to dobre półprodukty, ale czas produkcji jest za duży. 24h dla 1 budynku to powinno być max.

    Kolejny geolog, tym razem pod skały, głównie granit bo mało kto zawraca sobie głowę kamieniami czy marmurem. 2x więcej, 2x szybciej do przełknięcia, widać brak pomysłów i takie drobienie umiejętności specjalistów, niedługo zobaczymy pewnie jakiegoś generała co będzie dawał np. splash puszkarzom (to akurat by miało jakiś sens), lub inne tego typu wariacje.

    Kolejny szczęśliwy spoko, przyda sie do eventów, zauważyłem że limit w obecnej wersji to 1 szt. szkoda.
    Na opactow nawet nie patrze bo nadmiar u mnie napitków.
    Patenty, przydadzą sie, ale osobiście i tak mam pełno wolnych patentów, bo większość budynków ich nie potrzebuje.
    Nowe flagi przydadzą się do kolekcji

    Zapowida się lightowo, tylko jeszcze braknie info o dropie piłek

  8. #8
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    niby 3d, ale można te budynki zdobyc 2
    a 2 snack stand(buda z hotdogami) skąd masz set2g, bo chyba nie zwróciłem uwagi na testowym?
    jak działać ma ten duplicate bonus?
    Ostatnio edytowane przez Aruzus ; 16.05.2018 o 21:19

  9. #9
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    a 2 snack stand(buda z hotdogami) skąd masz set2g, bo chyba nie zwróciłem uwagi na testowym?
    jak działać ma ten duplicate bonus?
    jeden za pilki u kupca a drugi za zadanie eventowe
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    19.07.2015
    Posty
    54
    Serwer
    Złota Góra
    Patrzę na ostatnie pomysły BB - i Ty Set jesteś ciągle na tak, a dla mnie to jest jak biegunka (czyli mówiąc mniej oględnie ****zka).
    Robert postanowił rozwijać ścieżki a Margaret nie podobają się kolory tła itd
    Podstawowy koncept wiedzie ciągle do przyspieszenia - postęp/rozwój/akceleracja ponad wszystko
    Myślę sobie, że powinni się skupić na zarabianiu, czyli ile diamentów powinna kosztować lodowa (w % z pudełka), ile trzeba na wyspie chatek jeleni tych ulepszonych (tu jest nawias na promo), kiedy i za ile powinni wprowadzić tę nową rezydkę z elitarnych, bo opcja na handlu wisi
    Dla mnie to są takie zaczęte, niedorobione, niedokończone ciągi zdarzeń biznesowych - i choćby nie wiem ile dostawiali tych przyspieszających domków to balansu na biznesie nie zmieni

Zamknięty wątek
Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.