Zamknięty wątek
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 60

Wątek: Pierwsze informacje: Letnie Wydarzenie 2018 - Dyskusja

  1. #31
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A ja czegoś nie ogarniam, kiedyś dodali nam Specjalny magazyn prowiantu, który jest obecnie zawalony różnymi recepturami, nie było problemu dodawać więcej i więcej. A teraz co event dają nam budynek co produkuje 1 premie.

    @kuzaka wiesz można budynek gdzies postawić, nastawić go na robienie po 1 szt i o nim zapomnieć na rok

  2. #32
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Event na tzw. odpych i nic więcej, nowy geolog do granitu ? a na choinke jak każdy ma zapasy tego surowca po sufit, lub ma wesołych/ innych szybkich i też złoża odkryje.
    Cała reszta to wielkie nic i tyle

  3. #33
    Osadnik
    Dołączył
    19.02.2016
    Posty
    61
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    znajdki choćby za klejnoty jak w 2016 by się przydały.. bo znów zabraknie smaru albo skórek od bananów.. oby nie :P
    reszta hmm.. ciekawe kiedy te nowe budynki znów będą w sprzedaży.. :P

  4. #34
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Kolonia
    Po zaglądnięciu na testowy dla mnie największym plusem są pływające domki z kalendarza
    Zalega mi ponad 200 hot dogów wiec nie będę ich produkował,
    sadzę też że jest to wstęp do produkcji pozostałych premii ich receptury będą się pojawiać zapewne w kolejnych eventach
    Chętnie przyjąłbym za to "recepturę" podniesienia SMP o 1 poziom
    lub lodową posiadłość i lub wieżę portową

  5. #35
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez kicia79 Zobacz posta
    sadzę też że jest to wstęp do produkcji pozostałych premii ich receptury będą się pojawiać zapewne w kolejnych eventach
    Biorac pod uwage, ze BB nie ma w zwyczaju w jakikolwiek sposob poprawiac istniejacego contentu, to takich zmian doczekasz sie pewnie nie wczesniej niz za 2 lata w kolejnym pilkarskim (jesli gra do tego czasu nie zdechnie). Marna pociecha.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #36
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.11.2015
    Posty
    9
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Freha Zobacz posta
    Jedno co mi się nie podoba - kolejne boisko. Nie można by dodać tej trzeciej premii do istniejącego w formie jakieś receptury (dla tych którzy już mają)? Brak już miejsca na wyspie a szykują kolejne budynki z górskiej kampanii.

    Tak, to jest dobry pomysł.

  7. #37
    Osadnik
    Dołączył
    19.07.2015
    Posty
    54
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    Event na tzw. odpych i nic więcej, nowy geolog do granitu ? a na choinke jak każdy ma zapasy tego surowca po sufit, lub ma wesołych/ innych szybkich i też złoża odkryje.
    Cała reszta to wielkie nic i tyle
    Opinię co do eventu podzielam, choć te piłkarskie nigdy nie były jakimś wyzwaniem. Ekipa skupiła się na nowej kampanii, więc event sformatowała na starym schemacie - i może lepiej. W ostatniej chwili dodadzą jakąś megaprzygodę typu banici, zdrajcy jak w poprzednich eventach.
    Natomiast przekonanie o górach granitu (podobnie jak paru innych surek) zweryfikuje nowa kampania, która zabiera 205k granitu, sporo węgla, napitku i paru innych niezauważalnych do tej pory złogów w magazynie.
    Wiem, wiem, wszyscy szpanują tym, że mają wszystkiego po 5kk, na przykład sztab stali
    Ostatnio edytowane przez Achamian2 ; 24.05.2018 o 01:01

  8. #38
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Achamian2 Zobacz posta
    Natomiast przekonanie o górach granitu (podobnie jak paru innych surek) zweryfikuje nowa kampania, która zabiera 205k granitu, sporo węgla, napitku i paru innych niezauważalnych do tej pory złogów w magazynie.
    Wiem, wiem, wszyscy szpanują tym, że mają wszystkiego po 5kk, na przykład sztab stali
    Sek w tym, ze ta kampania w opinii BB jest na tyle duza (choc nie jest), ze na testowym bedzie lezec tak dlugo, ze od jej pierwszej zapowiedzi do wprowadzenia zdazysz te surowce uzbierac, niezaleznie od tego ile ich do tej pory zmagazynowales.

    A juz w szczegolnosci jesli tak jak niektorzy do ostatniej chwili wydawales krysztaly na inne rzeczy, wtedy i tak na wejsciu nie bedzie Cie stac na wiecej niz 1 ciag przygod
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  9. #39
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dodane nowe bufy do stoiska z przekąskami, teraz są trzy:
    1) Stadionowe przekąski (+300% do wydajności na 24h) ............ koszt: 1500 wędlin, 1500 chleba, czas: 2 dni 23 godz.
    2) Latający osadnik (+200% do wydajności na 24h) .................. koszt: 2000 napitku, 100 zwykłego papieru, czas: 11 godz.
    3) Gorąca herbata cytrynowa (+200% do wydajności na 24h) ..... koszt: 2000 wody, 2000 węgla, 25 zioła, czas: 11 godz.

    trzeba wziąć poprawkę na to, że to testowy

    W evencie piłkarskim można zdobyć dwa budynki stoiska z przekąskami.
    1) wykonując ciąg zadań Obowiązki gospodarza (15 zadań),
    2) kupując w sklepie eventowym za 4.250 futbolówek.

    Po postawieniu drugiego tego samego budynku czas jest dwa razy krótszy, odpowiednio 1d 11h 30min i 5h 30min
    Ostatnio edytowane przez krotos666 ; 25.05.2018 o 16:15

  10. #40
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.11.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Złota Góra
    Badziew.

Zamknięty wątek
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.