Zamknięty wątek
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 60

Wątek: Pierwsze informacje: Letnie Wydarzenie 2018 - Dyskusja

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Czarci Gaj
    Wydaje mi się że nie ma pomysłu na starych graczy,,, to co się dzieje od 2-3 lat to jest dobre dla nowych zawodników co grają rok-półtora,,,

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    ja to już powoli bedę przestawał grać. co prawda level 62 a nie 75 ale tak naprawdę to nie ma już co zdobywać. event wielkanocny był spoko, ale problemem tego eventu jest to, że się jeździ po rodzinie, więc lipa. rodzina ważniejsza. w evencie wakacyjnym mobliby wrzucić takie bonusy jak w wielkanocnym, ale czy tak będzie? a któż to wie. co do starych graczy, to za jakąś rozsądną cenę w kufsze mógłby się znaleźć punkt skupu złomu, oby tylko cena była sensowna, i aby można było wyrzucić pewne budynki za wybrany surowiec. niestety kursy wymiany w kufsze są lichwiarskie, i nawet gdyby taka opcja się pojawiła, nie liczę na dobrze dobrany przelicznik, tak jak z tymi hotdogami na testowym. ale nic to, po co komu hotdogi skoro nawet na irmach można jechać i nie jest to jakiś problem.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 17.05.2018 o 18:01

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    20.11.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Złota Góra
    nowych? taa.. oczywiście. już widzę tych zapaleńców którzy w rok zbierają ogromne ilości surki na nowe zadania i przygody obecny trend to im łatwiej tym fajniejsza gra i byle nie zajmowała dużo czasu może to inaczej widzę, ale aktywnych graczy wg mnie jest mało. o nowych nie wspominając. to wszystko jest robione pod narzekających wyjadaczy posiadających wg BB biliony rozmaitej surki :P

  4. #14
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez JoeMix Zobacz posta
    Wydaje mi się że nie ma pomysłu na starych graczy,,, to co się dzieje od 2-3 lat to jest dobre dla nowych zawodników co grają rok-półtora,,,
    Dzięki za opinię.

    Czy masz jakieś konkretne propozycje? Co byłoby dla Ciebie atrakcyjne, jaka nowa treść?

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  5. #15
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Achamian2 ale ja nie pieje z zachwytu jakie to cudowne nowości wprowadzać chce do gry BB. Moje opinie są raczej neutralne z niewielkim plusikiem jak coś mi się podoba, a jak nie to piszę co można by było dodać/poprawić aby to miało lepszy odbiór wśród graczy. Nie mam w zwyczaju wylewać wiadra pomyj na czyjąś pracę.

    Ta gra jest na tyle prosta że tu nie da się wymyślić czego innego. Bazuje na przygodach, które są powtarzalne, oraz okresowych wydarzeniach.

    A i zapomniałbym, nie ma pudełka z kolekcjami piłkarskimi za klejnoty jak ostatnio!
    Co prawda tu bym tego nie kupił ale na testowym a i owszem

  6. #16
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Letni event wydaje się ok. Fajnie że zieloni do kupienia i ci nowi geolodzy (choć w sumie wolałabym chyba poszerzenie kompetencji tych od żelaza a nie kolejnych w gwieździe). Budy z przekąskami chyba drugiej nie kupię, wystarczy ta z zadania, bo przekąsek mam sporo od grubasków. Jedno co mi się nie podoba - kolejne boisko. Nie można by dodać tej trzeciej premii do istniejącego w formie jakieś receptury (dla tych którzy już mają)? Brak już miejsca na wyspie a szykują kolejne budynki z górskiej kampanii.
    Ostatnio edytowane przez Freha ; 17.05.2018 o 09:25

  7. #17
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czy ktoś z Was spróbuje ułożyć puzzle?

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Czy ktoś z Was spróbuje ułożyć puzzle?

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Mi sie udalo


  9. #19
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez chocisz Zobacz posta
    Mi sie udalo

    Ten obrazek dobrze przedstawia stan tej gry

  10. #20
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tak wygląda Geolgo w całej okazałości!

    Podoba Wam się?


Zamknięty wątek
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.