Zamknięty wątek
Strona 6 z 12 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 115

Wątek: Zmiany w grze - 23.05.2018 - Dyskusja

  1. #51
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja mam jak zawsze pytanie do BB_Penelopy.
    Jeżeli gracze, którzy codziennie męczą tę grę i swój wzrok piszą że coś jest złe że coś się nie kalkuluje ...... itp
    to dlaczego BB wprowadza te zmiany, po co my tutaj się produkujemy pocimy nad postami a Wy i tak swoje robicie.
    I wychodzi na to że macie nas głęboko w poważaniu.

  2. #52
    Osadnik
    Dołączył
    19.07.2015
    Posty
    54
    Serwer
    Złota Góra
    Nawiązując do dyskusji w innym temacie policzyłem składy, bloki i ustawienia w 2 pierwszych przygodach - da się mocno zmniejszyć straty, jeśli stosuje się bloki.
    W kontekście tych zmian problemem jest ilość miejsca, co oznacza, że na oko da się puścić 1 gienka więcej tylko miejsca jest tak mało, że nie ma go gdzie wstawić.
    Zatem albo 1 blok więcej z precyzyjnym ustawieniem albo 50 KZ strat.

  3. #53
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ważne elementy wizualne zostaną teraz wykluczone z filtrów kolorów. Obejmie to strefę oddziaływania obozu (czerwone pasy wokół obozu) ikony informacyjne, flagi, ścieżki, kilka animacji i wiele innych.
    Chyba ktoś nie zrozumiał co BB miało na myśli. Nie chodzi o to że zabiorą nam flagi przy ścieżce generała, czy pole oddziaływania obozu. Po prostu efekty wizualne pochodzące z badziewnych premii strefowych nie będą na te elementy wpływać. Przynajmniej ja tak to rozumie, w changelogu nie ma słowa o likwidacji. Więc nie ma co dorabiać jakiejś filozofii, teraz by się przydała @BB_Penelopa, ale ostatnio coś mało spamuje na forum.

  4. #54
    Osadnik
    Dołączył
    19.07.2015
    Posty
    54
    Serwer
    Złota Góra
    Nie wiem skąd ten odważny wniosek - jakie badziewne premie wpływają na czerwoną strefę czy na flagi?

  5. #55
    Osadnik Awatar reversi
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Czarci Gaj
    a ja rozumiem co BB_Penelopa miała na myśli, abstrahując od wpisów wyżej graczy, którzy nie posiadają jeszcze Poszukiwacza - chce obciąć nam nagrody z niego - zaprawę o 500 sztuk, gwiezdne monety o 2500 sztuk, a dodać 15 durnych kryształów, w "nagrodę" za to co zabiera

  6. #56
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Na testowym w nowych przygodach są flagi i czerwone strefy przy wrogich obozach.
    Wszyscy rozpaczali że mają za dużo platyny i innych surowców , że przygody nudne polegają na klikaniu ciągle tego samego no to mędrcy z BB znaleźli rozwiązanie. Zwiększyli koszty szkolenia kz i ka i problem nadmiaru platyny rozwiązali. Dodali genialne urozmaicenie przygód, że nie można przestawiać generałów i jest 10 miejsc do rozstawienia genków. Teraz najlepsze generał będzie szedł przez całą mapę 20 minut żeby zaatakować jeden obóz później wracał i znowu szedł jak tu się nie cieszyć z takich ulepszeń przygód.
    Ostatnio edytowane przez wojtex113 ; 16.05.2018 o 22:34

  7. #57
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Achamian2 Zobacz posta
    Nie wiem skąd ten odważny wniosek - jakie badziewne premie wpływają na czerwoną strefę czy na flagi?
    Na niektórych przygodach takie są, zwłaszcza tych nowych. A to jakaś zima, jakieś gorące tereny, jest kilka tych filtrów, być może jakoś to wpływało na w/w elementy, osobiście nie specjalnie zwracałem na to uwagę.

  8. #58
    Początkujący Osadnik Awatar fructus_b
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Chyba ktoś nie zrozumiał co BB miało na myśli. (...) Więc nie ma co dorabiać jakiejś filozofii, teraz by się przydała @BB_Penelopa, ale ostatnio coś mało spamuje na forum.
    Przydałoby się żeby bb mówiło ludzkim językiem, skoro wciąż ciężko zinterpretować język jakim się posługuje tłumacz tych tekstów.

    A poza tym takie przemyślenie - może każde kolejne zmiany nie mają na celu usatysfakcjonowanie graczy, ale zniechęcenie żeby nie żal nam było rozstawać się z nierentowną w pl grą (lub z powodu nieuchronnie zbliżającego się końca flasha w 2020 roku)..|? :P
    pzdr,
    fructus_b
    Gildia: Point-Of-Viev [P-O-V]
    serwer KOLONIA


  9. #59
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.11.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez horis Zobacz posta
    a penelopa podziekuje nam za opinie, i zacheci do dyskusji i oleje nasze zdanie
    zapraszamy do dzielenia się opiniami i pomysłami, a my i tak zrobimy po swojemu ...

  10. #60
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2017
    Posty
    21
    Serwer
    Czarci Gaj
    pytanie mam oryginalne: czy jeśli nastawię produkcję elitarnych jednostek (KZ) przed wprowadzeniem zmian, czyli przed 23.05 po kosztach 1KZ/1 platynowy miecz to po zmianach cena pozostanie niezmieniona?

Zamknięty wątek
Strona 6 z 12 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.