Zamknięty wątek
Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 115

Wątek: Zmiany w grze - 23.05.2018 - Dyskusja

  1. #21
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez chocisz Zobacz posta
    i drugi o likwidacje przypisanych umiejetnosci po najechaniu myszka na zloze
    a ja wnoszę o likwidację możliwości pisania posta pod postem i używania przez graczy CZERWONEGO koloru na forum!
    Zwykły gracz nawet z genialnym pomysłem to nie uprzywilejowany wóz straży pożarnej jadącej na sygnale do pożaru

  2. #22
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez tomtoma12 Zobacz posta
    pomijając błędy w opisie to ze zwiększeniem kosztu konnych zbrojnych i konnych arkebuzerów to zły pomysł. skrócenie czasu produkcji jednostek których nikt nie produkuje to też pudło.
    A może nikt nie produkuje, bo się za długo robią

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    a ja wnoszę o likwidację możliwości pisania posta pod postem i używania przez graczy CZERWONEGO koloru na forum!
    Zwykły gracz nawet z genialnym pomysłem to nie uprzywilejowany wóz straży pożarnej jadącej na sygnale do pożaru
    skoro wnosisz to na co piszesz czerwonym

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    09.11.2012
    Posty
    39
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Misiorww Zobacz posta
    składam oficjalny protest o zwrot kryształów wydanych na ciąg złej królowej.
    mam EG wymaksowane więc musiałem wydać 2x więcej kryształów niż osoby zaczynające teraz
    zachęcam osoby do pisania skargi do bb celem rekompensaty chociaż w kryształach.
    popieram. akurat jak zostało mi do końca zrobić 4 x królewnę aby mieć na max gospodarstwo to oni teraz wprowadzają x2 plan z dropu.

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    18.09.2012
    Posty
    73
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    zapytam wprost ... powód podniesienia kosztów konnego zbrojnego i arkebuzera ??

    około 40 min wytapia piec tytan ! teraz czas ten wydłuży się do 1 godz. 20 min by zaopatrzyć miecznika, po co zatem skracać ich trening skoro będziemy czekać za bronią ?
    dziś mam ich 4 sztuki, będę musiał dostawić następne 4 sztuki ?
    to jest ta polityka BB zachęcająca do dalszej gry ? nie dość, że logarytm osiągania poszczególnych poziomów jest żenujący a PD otrzymywane za Alibabę jest śmiechu warte, to na dodatek będziemy jeszcze bardziej rozciągnięci w czasie przy obecnych zmianach albo zagracimy sobie znów wyspę gruzem. który wcale nie jest nam potrzebny

    baqslaw

    i w jakich to sytuacjach wykorzystujesz "bezużyteczne jednostki' ? albo bierzesz to co potrzeba albo bawisz się w eksperymenty topiąc w błoto wojsko, które powinno pozostać na wyspie /zbrojni nijak się mają do proponowanych zmian/
    co do zmiękczania konnymi arkebuzerami... to rodzaj wojska, który odpowiednio wysłany nigdy nie pada, chyba że przez własną nieuwagę i złe obsadzenie generała i nie pisz proszę tu o jakimś balansie, 220 konnych zbrojnych + 46 rycerzy na drwala a 1800 konnych zbrojnych i 530 rycerzy na skarb wiedzy tylko za podwójne PD to jest wg Ciebie balans ?

    jeśli chodzi o konnych arkebuzerów to można sią z propozycją zgodzić chociaż niechętnie, co się tyczy jednak konnych zbrojnych... pomysł wart wiosennego parku, po prostu next bubel


    PS

    no to jeszcze jedno pytanie /nie, nie zapytam o magazyny prowiantu tego samego typu bo ich nie ma, a nie sądzę by znalazły się na czarnym rynku do kupieni - chociaż szczerze mówiąc z chęcią kupiłbym ze dwa specjalne dodatkowo /

    ... czy te czystki "Ważne elementy wizualne zostaną teraz wykluczone z filtrów kolorów. Obejmie to strefę oddziaływania (czerwone pasy wokół obozu) ikony informacyjne, flagi, ścieżki, kilka animacji i wiele innych." .. nie mają nic wspólnego z kiepską pracą serwerów w dni wolne od pracy /sobota, niedziela/?


    ostatnio wejście do przyjaciół czy powrót z przygody w tych dniach napawał strachem zerwania połączenia z powodu zbyt długiego oczekiwania na odpowiedź serwera
    Ostatnio edytowane przez Amber_Pl ; 16.05.2018 o 00:23 Powód: następne pytanie

  6. #26
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    "Ważne elementy wizualne zostaną teraz wykluczone z filtrów kolorów. Obejmie to strefę oddziaływania (czerwonye pasy wokół obozu) ikony informacyjne, flagi, ścieżki, kilka animacji i wiele innych."
    Można coś jaśniej o tym, np. ścieżki czego będą wykluczone?

    "Sektor 6, 15 i 16 zostały dostosowane, aby pokryć podnóża góry. W ten sposób przedmioty kolekcjonerskie już się tam nie pojawią."
    Jakoś nie umiem sobie tego wyobrazić...czy sektor 6 nie jest zbyt daleko od góry? A gdzie do licha jest w takim razie sektor 15 i 16

    "Posiadanie kilku budynków kultury i magazynów prowiantu tego samego typu spowoduje skrócenie czasu odnowienia lub czasu produkcji."
    Czego, ile i skąd będzie można mieć budynki tego samego typu?

    ""Królewna Śnieżka" gwarantuje teraz 2 plany"
    Bardzo dobrze już czekają u mnie na zrobienie

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.06.2016
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia
    Np przygoda Aladyn i Piękna Księżniczka. z dropu dostajemy 50.000 rudy platyny, co przy obecnych kosztach pozwala nam na wyszkolenie (bez buffów) 6250KZ przy stratach 2600KZ. Po nowych przelicznikach z tej samej ilości rudy będzie można wyszkolić 1562KZ. Co za tym idzie żeby nie wyjechać się z platyny trzeba mieć łańcuchy produkcyjne cały czas obuffowane.
    P.S. Są przygody gdzie używa się elitarne jednostki a z dropu nie ma rudy platyny, jak choćby wspomniana wyprawa Królewna Śnieżka.

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    64
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    zapytam jeszcze raz, wie ktoś o co chodzi z tymi lvl w Epickim Gospodarstwie?
    Zmiany w Epickim Gospodarstwie i łupach z "Królewny Śnieżki":
    Produkcje można teraz ulepszyć do poziomu 6

  9. #29
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Zefirio Zobacz posta
    zapytam jeszcze raz, wie ktoś o co chodzi z tymi lvl w Epickim Gospodarstwie?
    Wiesz wydaje mi się, że sam zacytowałeś odpowiedź.
    Teraz w epickim gospodarstwie możesz każdą produkcję ulepszyć do piątego poziomu,
    a będzie można ulepszyć po zmianach do 6 poziomu.

    Czyli np. woda teraz max możesz produkować wody ulepszając do 5 poziomu czyli 50 szt. co 3 minuty,
    a po zmianach wpadnie ci w dropie jeszcze jedno ulepszenie i jak je dodasz do EG to będziesz mógł produkować 60 szt. wody co 3 min.

  10. #30
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    A jaki jest sens lvl gospodarstwa, ulepszone budynki są od niego lepsze, brak przyzwoitej premii, aż dziwie się, że ktoś uznał za priorytetowe mieć na max go jak najszybciej.

    Ja chyba nawet w połowie nie jestem, więc ciesze się że wydam połowe mniej osiągając ten sam efekt
    set a myślałeś, że robiłem te wszystkie ciągi dla lepszej produkcji?
    po prostu chciałem mieć wymaksowany EG i tyle.
    co nie zmienia faktu niesprawiedliwości zmiany wypadania ilości planów.
    "Everybody lies"

Zamknięty wątek
Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.