Zamknięty wątek
Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 115

Wątek: Zmiany w grze - 23.05.2018 - Dyskusja

  1. #11
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    składam oficjalny protest o zwrot kryształów wydanych na ciąg złej królowej.
    mam EG wymaksowane więc musiałem wydać 2x więcej kryształów niż osoby zaczynające teraz
    zachęcam osoby do pisania skargi do bb celem rekompensaty chociaż w kryształach.

    "Posiadanie kilku budynków kultury i magazynów prowiantu tego samego typu spowoduje skrócenie czasu odnowienia lub czasu produkcji."

    skąd mam wziąć 2 sztuki magazynu prowiantu?
    Ostatnio edytowane przez Misiorww ; 15.05.2018 o 20:29
    "Everybody lies"

  2. #12
    Początkujący Odkrywca Awatar doradz
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    256
    Serwer
    Złota Góra
    Ja nie mam na maxa ale też też protestuję, jakby od początku po 2 leciały to by już było na 5 wszystko normalnie ;P

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Słoneczny Gród
    5k gwiezdnych monet to jedyny powód, dla którego się opłaca robić zadania z Poszukiwacza
    około 16 kryształów to dostajemy z + codziennie wiec nie sądzę aby jeszcze kiedyś ktoś ukończył wszystkie zadania ze statku jeśli będzie tam drop z węża lub miasta XD

    może gdyby było 50 kryształów... może.. dla 16 zwyczajnie nie warto nawet pisać ofki XD

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.06.2016
    Posty
    26
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Pasek zdrowia i wrogie jednostki pojawią się tylko po najechaniu nań myszą i wybraniu obozu, nie pokażą się podczas wybierania obozu jako celu ataku

    Duzy bład... przynajmniej zawsze byla pewnosc co za oboz atakujesz...

  5. #15
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A jaki jest sens lvl gospodarstwa, ulepszone budynki są od niego lepsze, brak przyzwoitej premii, aż dziwie się, że ktoś uznał za priorytetowe mieć na max go jak najszybciej.

    Ja chyba nawet w połowie nie jestem, więc ciesze się że wydam połowe mniej osiągając ten sam efekt

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2017
    Posty
    21
    Serwer
    Czarci Gaj
    pomijając błędy w opisie to ze zwiększeniem kosztu konnych zbrojnych i konnych arkebuzerów to zły pomysł. skrócenie czasu produkcji jednostek których nikt nie produkuje to też pudło.

  7. #17
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez tomtoma12 Zobacz posta
    pomijając błędy w opisie to ze zwiększeniem kosztu konnych zbrojnych i konnych arkebuzerów to zły pomysł. skrócenie czasu produkcji jednostek których nikt nie produkuje to też pudło.
    Balans.

    Właśnie o to chodzi, żeby bezużyteczne do tej pory jednostki w niektórych wypadkach opłacało się używać. Ja sam czasem arkebuzerów używam do zmiękczania, teraz będzie to bardziej opłacalne. Podobnie w niektórych sytuacjach pewnie bardziej "opłaci" się poświęcić więcej zbrojnych, zamiast konnych zbrojnych, bo koszt (przede wszystkim w czasie) wyjdzie niższy. Pytanie tylko, czy komuś będzie się chciało to przeliczać, czy tylko w poradnikach do nowych wypraw doświadczymy tych zmian,

  8. #18
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,620
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Podobnie w niektórych sytuacjach pewnie bardziej "opłaci" się poświęcić więcej zbrojnych, zamiast konnych zbrojnych, bo koszt (przede wszystkim w czasie) wyjdzie niższy. Pytanie tylko, czy komuś będzie się chciało to przeliczać, czy tylko w poradnikach do nowych wypraw doświadczymy tych zmian,
    Przeciwnie, jesli takie obozy sie trafia to raczej w drwalu, bo im trudniejsza przygoda tym bardziej sztywne wymagania co do skladu armii, co uniemozliwia zastapienie KZ przez Z w takim stosunku jak ich stosunek HP, a 1:1 sie nie zastapi bo wszyscy przeciwnicy maja splasha.

    Z kolei zamiast arkebuzerow pewnie lepiej do zmiekczania uzywac dlugich lukow.

    Ja chyba nawet w połowie nie jestem, więc ciesze się że wydam połowe mniej osiągając ten sam efekt
    Ja ostatnio przez przypadek znalazlem toto w gwiezdzie, juz sam zapomnialem ze kiedys raz ten ciag przygod zrobilem do konca (bo myslalem, ze tylko 2 pierwsze przygody).
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2017
    Posty
    21
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Balans.

    Właśnie o to chodzi, żeby bezużyteczne do tej pory jednostki w niektórych wypadkach opłacało się używać. Ja sam czasem arkebuzerów używam do zmiękczania, teraz będzie to bardziej opłacalne. Podobnie w niektórych sytuacjach pewnie bardziej "opłaci" się poświęcić więcej zbrojnych, zamiast konnych zbrojnych, bo koszt (przede wszystkim w czasie) wyjdzie niższy. Pytanie tylko, czy komuś będzie się chciało to przeliczać, czy tylko w poradnikach do nowych wypraw doświadczymy tych zmian,
    czyli można się spodziewać że za chwilę wzrośnie koszt rekrutów i zwiększy się czas ich produkcji..... ? pytanie tylko po co psuć coś co jest dobre?

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nic sie nie zmieni poza zwiekszonymi zasobami na produkcje wojsk, produkcja Zbrojnych i Arkebuzerow to marnotrawstwo czasu i nie ma co tego rozwijac

    wnosze wniosek o mozliwosc wylaczenia tego smiesznego zielonego paska

    i drugi o likwidacje przypisanych umiejetnosci po najechaniu myszka na zloze
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 16.05.2018 o 12:25 Powód: połączenie postów, usunięcie zbędnego formatowania

Zamknięty wątek
Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.