Zamknięty wątek
Strona 10 z 12 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 115

Wątek: Zmiany w grze - 23.05.2018 - Dyskusja

  1. #91
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    wiec bledow jak zmian i tak w kolko ... brawo "specjalisci"

  2. #92
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,694
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez krotos666 Zobacz posta
    Ja do tej pory nie mogę zrozumieć co daje ten pasek.
    Jak był niszczony obóz też widziałem pasek.
    Jak zmiękczam obóz to nie widzę paska.


    Pożyjemy zobaczymy.
    Co daje?

    Nowy pasek zdrowia dla obozów wroga pokazuje punkty zdrowia obozów. Pasek zdrowia i wrogie jednostki pojawiają się tylko po najechaniu nań myszą i wybraniu obozu, nie pokazują się podczas wybierania obozu jako celu ataku. Pozycje "Rozpoczynanie bitwy" i "Niszczenie obozu wroga" w archiwum zostały odpowiednio dostosowane.

  3. #93
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    i swieci podczas walki to samo jak poprzedni , wiec niczego nie wnosi

  4. #94
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez pretor29 Zobacz posta
    i swieci podczas walki to samo jak poprzedni , wiec niczego nie wnosi
    Jak to nie wnosi ? Wnosi bledy spowodowane np. nachodzeniem na inne obiekty, przez co pasek musial byc poprawiany zaraz po wprowadzeniu

    Proponuje mentalne przestawienie sie z oceniania wartosci zmian w tej grze na ocenianie ich smiesznosci, z korzyscia dla gry to na pewno nie bedzie, ale z korzyscia dla naszych nerwow - na pewno.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #95
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Co daje?

    Nowy pasek zdrowia dla obozów wroga pokazuje punkty zdrowia obozów. Pasek zdrowia i wrogie jednostki pojawiają się tylko po najechaniu nań myszą i wybraniu obozu, nie pokazują się podczas wybierania obozu jako celu ataku. Pozycje "Rozpoczynanie bitwy" i "Niszczenie obozu wroga" w archiwum zostały odpowiednio dostosowane.
    Dzięki Twojej odpowiedz i po przeczytaniu postów na tym forum
    dalej nie wiem po co ten pasek i co on daje zwykłemu graczowi
    Pozdro.

  6. #96
    Osadnik
    Dołączył
    04.09.2012
    Posty
    137
    Serwer
    Nowy Świat
    Ach jaki ArturGrab jaki niedomyślny, pomogę - bardziej Penelopie czy Arturowi?

    Pytanie: po co ten pasek?
    Odp. po nic, ew. do niczego

    Pytanie: co daje zwykłemu graczowi?
    Odp. Nic

    Uprzedzając kolejne pytanie: co daje zaawansowanemu graczowi?
    Odp. Nic, zupełnie nic

    chyba że daje coś, co pozostaje w tej chwili w sferze wiedzy tajemnej, ale można by o tym napisać wprost i wyjaśnić później, a nie pisać zawiłą instrukcję użycia wody, typu:
    woda mokra służy do mycia różnych części ciała zewnątrz a następnie wycierania do sucha ręcznikiem, który zbiera i wchłania pozostałości wody, jak również mycia do wewnątrz które to mycie nie wymaga wycierania ręcznikiem frotowym jak opisane precyzyjnie wcześniej mycie zewnętrzne

    Nie ma to jak lanie wody, weekend za pasem-zaplanujmy lepiej jak dowodnić się wewnątrz po premierze Hana Solo
    Moc jest z nami!

  7. #97
    Osadnik
    Dołączył
    04.12.2012
    Posty
    138
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    pasek zupełnie nie potrzebny-tylko nerwy szarpie nie wiem po co to komu było ?

  8. #98
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    graczom po nic , ale bb zna lepiej nasze potrzeby

  9. #99
    Osadnik
    Dołączył
    19.08.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A z ciekawości zagrałem sobie dziś w wolnej chwili przygodę i ... stary pasek był subtelny i oddawał umieranie wrogiej armii w pełni i estetycznie, natomiast to zielone cudo ??? masakra, ordynarny prostokąt który wskazuje identyczne wartości czy trzeba atakować 1 raz czy też posłać generałów 5 na śmierć (jak giną generałowie to wcale nie pokazuje aby coś zniszczyli, nie ubywa punktów - dopiero jak walczy ostatni), no i ta magiczna ilość punktów - na każdym obozie identyczna bez względu na ilość i siłę wroga. Równie dobrze może być 317 czy 1999 - niczego te punkty nie wnoszą
    Zastanawiam się dlaczego nie biorą się za sugestie i pomysły graczy, mnie np. strasznie denerwuje jak gramy we 3 osoby i mam znacznik nad obozem zielony - dlaczego mój generał i generałowie popylają z czerwonymi znacznikami ??? Nie można zmienić aby każdy miał swój kolor ??? Albo te wykrzykniki oznajmiające że coś się dzieje w kopalni czy produkcji czegoś, są koło nich mikro rysuneczki, czy nie prościej by było gdyby czerwony oznaczał brak surowca a zielony że jest pełno w magazynie ??? Takie proste sprawy a o ile by uprzyjemniły grę. Tyle razy pisałem i ... dziękujemy za sugestie, potem aktualizacja i zmiany nikomu nie potrzebne są wdrożone hahaha a gracze piszą i piszą i piszą ...
    Nie chciałbym być źle zrozumiany ale czy nie należałoby wsłuchać się "w głos ludu"?

  10. #100
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez AndySnake Zobacz posta
    wskazuje identyczne wartości czy trzeba atakować 1 raz czy też posłać generałów 5 na śmierć (jak giną generałowie to wcale nie pokazuje aby coś zniszczyli, nie ubywa punktów - dopiero jak walczy ostatni), no i ta magiczna ilość punktów - na każdym obozie identyczna bez względu na ilość i siłę wroga.
    Bo to nie wytrzymalosc wroga tylko wytrzymalosc obozu. Jak nie wiesz jaka miedzy tymi dwoma jest roznica, to znaczy mniej wiecej tyle, ze nie jestes z tej grupy do ktorej ta informacja jest skierowana

    Co swoja droga tylko bardziej pokazuje, jak bardzo ona jest bezuzyteczna.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Zamknięty wątek
Strona 10 z 12 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.