Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Rabat u Intraligatora

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Rabat u Intraligatora

    Kolejny gwóźdź do tej trumny zwanej TSO - pokazujący jak mało ekipa zarządzająca wie o świecie którym zarządza... Do tej pory myślałem ze idiotyczne stawki u kupca to relikt przeszłości którego nie ma komu posprzątać. Ale jeżeli się robi specjalny dwudniowy ewent... To ręce opadają.

    Mam pytanie - czy jeżeli mam uzbierane 100k najlepszego papieru to mogę go odsprzedać organizatorom w cenie 345 klejnotów za 100 sztuk? eh dam kolejne 50% zniżki ;DD

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Jakiś czas temu były równie "korzystne" ceny za kamienie . Niektóre bzdurki w BB są widać nie do przeskoczenia . I co zrobisz- nic nie zrobisz. Ewentualnie popatrzysz na ofertę, pośmiejesz się i nie kupisz .
    Ostatnio edytowane przez Freha ; 09.05.2018 o 09:16

  3. #3
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    Mam pytanie - czy jeżeli mam uzbierane 100k najlepszego papieru to mogę go odsprzedać organizatorom w cenie 345 klejnotów za 100 sztuk? eh dam kolejne 50% zniżki ;DD
    Skoro juz podniosles temat to chetnie odsprzedam 2mln granitu w cenie 995 gemow za 500 granitu

    Biorac pod uwage, ze sugestii graczy wysluchuja randomowo i nie ma symptomow tego, ze mysla co robia, to a nuz sie dadza nabrac
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.