Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz znaczniki nad wiosennym parkiem i boiskiem?

Głosujących
225. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    208 92.44%
  • Nie

    7 3.11%
  • Nie używam tych budynków i jest mi wszystko jedno.

    10 4.44%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37

Wątek: Znaczniki nad wiosennym parkiem i boiskiem.

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.10.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    dobry pomysl

  2. #12
    Początkujący Osadnik Awatar parasola10
    Dołączył
    15.02.2017
    Posty
    9
    Serwer
    Złota Góra
    Jak najbardziej, jestem za

  3. #13
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    nie zachecam do dyskusji, zachecam do glosowania na jedyna sluszna opcje, czyli na tak
    Ostatnio edytowane przez horis ; 06.05.2018 o 11:14
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  4. #14
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jeżeli te zmiany miały by mieć wpływ na grę, na gorsze, to jestem na nie.
    Tak czy siak, sprawdzenie czasu regeneracji to nie problem dla kogoś kto regularnie się loguje, raptem jedno kliknięcie na budynek. Do porównania, żeby wysłać odkrywcę na poszukiwania skarbów lub przygód, to 5 kliknięć...

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.10.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    świetny pomysł

  6. #16
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    Jeżeli te zmiany miały by mieć wpływ na grę, na gorsze, to jestem na nie.
    Tak czy siak, sprawdzenie czasu regeneracji to nie problem dla kogoś kto regularnie się loguje, raptem jedno kliknięcie na budynek. Do porównania, żeby wysłać odkrywcę na poszukiwania skarbów lub przygód, to 5 kliknięć...
    O jakim wplywie na gorsze mowisz? Ja nie widze tu jakiejs zmiany na gorsze gdyby wdrozono pomysl do gry. A sprawdzanie czasu regeneracji to problem nawet dla tych co sie loguja regularnie jak np. ja, bo po prostu sie o tym nie pamieta, mamy juz tyle spraw do pamietania w grze i zyciu ze uwazam ze to ulatwienie jest potrzebne. Nie chodzi tu o samo klikanie, czy to jest jedno klikniecie czy 5, nie ma znaczenia gdy sie o tym nie pamieta, a odkrywcow bym nie porownywala gdyz przychodza wiadomosci co odkrywcy przyniesli i to jest dla mnie powiadomieniem ze czas ich znowu wyslac.

  7. #17
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A o takim wpływie że się gra popsuje jeszcze bardziej. Gra się często zawiesza, czaty znikają, itp., itd., jakby mało tego było, gracze używają dziesiątki tysięcy premek jak nie więcej (steki), to jeszcze je dodali w zadaniach. Poza tym innym budynkom też pewnie by się przydał licznik, a nie ma.
    A sam licznik to za mało, jeszcze jakieś "Zzz" czy coś, to znów kilka skryptów więcej w grze, czy kilka linijek programu, jak ma to mieć wpływ na grę od gorszej strony, to lepiej tego nie ruszać.

  8. #18
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    Ok, rozumiem Twoj poglad Androm3da. Ciekawa jestem jak bardzo byles przeciwny wprowadzaniu wszystkich zmian od 2012 roku, przeciez kazda wiazala sie z ryzykiem ze popsuje gre, rozumiem tez ze jestes przeciwny eventom, bo one najczesciej psuja cos. Moze jestes tez przeciwny zeby za duzo osob nie gralo w jednym czasie, gdyz wtedy gra sie najbardziej zacina? Moze w ogole chcialbys sie cofnac do podstawowej wersji gry kiedy nie bylo wszystkich udogodnien jak np. zmiana kolejki w koszarach czy dlugie premki? W koncu po co bylo psuc gre tym wszystkim :P

  9. #19
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Marzenka87 Zobacz posta
    Ok, rozumiem Twoj poglad Androm3da. Ciekawa jestem jak bardzo byles przeciwny wprowadzaniu wszystkich zmian od 2012 roku, przeciez kazda wiazala sie z ryzykiem ze popsuje gre, rozumiem tez ze jestes przeciwny eventom, bo one najczesciej psuja cos. Moze jestes tez przeciwny zeby za duzo osob nie gralo w jednym czasie, gdyz wtedy gra sie najbardziej zacina? Moze w ogole chcialbys sie cofnac do podstawowej wersji gry kiedy nie bylo wszystkich udogodnien jak np. zmiana kolejki w koszarach czy dlugie premki? W koncu po co bylo psuc gre tym wszystkim :P
    Marzenka87 nie "uruchamiaj" się Pomysł jest dobry, dostał sporo głosów. BB może ewentualnie się odniesie do niego (choć było już wiele popieranych przez graczy pomysłów a z realizacją było różnie). Ja rozumiem wątpliwości gracza bo użyteczność nie jest jakaś kluczowa i jakby mieli coś popsuć przy okazji to niech dadzą sobie spokój.
    ps. żeby nie było głos na tak

  10. #20
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Freha Zobacz posta
    Marzenka87 nie "uruchamiaj" się Ja rozumiem wątpliwości gracza bo użyteczność nie jest jakaś kluczowa i jakby mieli coś popsuć przy okazji to niech dadzą sobie spokój.
    Absolutnie sie nie uruchamiam zwyczajna dyskusja. Co do uzytecznosci to sie nie zgodze, dla wielu graczy wlasnie ten znacznik moze skutkowac uzytecznoscia tych budynkow Z tego co slyszalam od innych graczy maja z tym duzy problem, niektorzy tylko raz odpalili od czasu eventu jakas premke w tym wiosennym parku, a mi sie wydaje ze robiliby to duzo czesciej gdyby cos ich informowalo ze juz moga kolejny raz odpalic premke, wiec jak najbardziej jest to uzyteczne

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.