Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Wyprodukowane manuskrypty znikają

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Wyprodukowane manuskrypty znikają

    Od dwóch dni mam problem z manuskryptami. po wytworzeniu takowego, gdy po kliknięci i animacji 'lęcącego" produktu do zasobów, nigdzie go nie ma. wiem że nie idzie do gwiazdy, tylko powinien być dostępny w menu dodawania umiejętności do generała, odkrywcy itp, ale go tam nie ma. drugi raz mi się to zdarza. o dziwo po wytworzeniu tomów nie ma tego problemu. są gdzie być powinny i moge ich użyć.

    jakieś rozwiazanie? odzyskam je?

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    04.09.2012
    Posty
    137
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Soanseth Zobacz posta
    Od dwóch dni mam problem z manuskryptami. po wytworzeniu takowego, gdy po kliknięci i animacji 'lęcącego" produktu do zasobów, nigdzie go nie ma. wiem że nie idzie do gwiazdy, tylko powinien być dostępny w menu dodawania umiejętności do generała, odkrywcy itp, ale go tam nie ma. drugi raz mi się to zdarza. o dziwo po wytworzeniu tomów nie ma tego problemu. są gdzie być powinny i moge ich użyć.

    jakieś rozwiazanie? odzyskam je?
    Wyprodukowany manuskrypt nie idzie automatycznie do menu szkolenia generała itp. a do gwizdy - do zakładki ,,zasoby''
    aby był widoczny do wykorzystania w drzewku szkolenia musisz go ręcznie przenieść do władyki

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Po pierwsze, nie ma ich, a po drugie, do tej pory "leciało" to prosto do menu szkolenia. Pierwsze manuskrypty przynajmniej tak działały, nigdy inaczej nie szkoliłem generała jak tym sposobem.

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Każdemu leciało i leci do gwiazdy, tylko tobie szło do magazynu i teraz znika. Wygląda legitnie.
    Poszukaj jeszcze raz w gwieździe.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam wrażenie że nie mówimy o tym samym.
    OD POCZĄTKU mojej przygody z tso wszystko robię zawsze tak samo - wchodzę do introligatora, wytwarzam manuskrypt, po zakończeniu klikam by był możliwy do wykorzystania. następnie wchodzę do menu odkrywcy, generała itp gdzie po prawej stronie widnieje jako dostępny do wykorzystania na umiejętności.
    teraz niestety manuskrypty kompletnie nie działają, nie zalicza mi ich jako wyprodukowanych, ale już tomy jak najbardziej, co widać na screenach w albumie

    link do albumu - http://pl.tinypic.com/a/ayugeq/2

  6. #6
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Betooniusz Zobacz posta
    Wyprodukowany manuskrypt nie idzie automatycznie do menu szkolenia generała itp. a do gwizdy - do zakładki ,,zasoby''
    aby był widoczny do wykorzystania w drzewku szkolenia musisz go ręcznie przenieść do władyki
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Każdemu leciało i leci do gwiazdy, tylko tobie szło do magazynu i teraz znika. Wygląda legitnie.
    Poszukaj jeszcze raz w gwieździe.
    Zależy gdzie się produkuje. Z introligatora trafiają bezpośrednio do magazynu, z magazynu prowiantu - do gwiazdy.
    Przegapiliście jedno zdanie u kolegi:
    o dziwo po wytworzeniu tomów nie ma tego problemu. są gdzie być powinny i moge ich użyć.
    Jeżeli i manuskrypt i tom produkowane są w tym samym budynku powinny oba trafiać w to samo miejsce.
    Chyba, że kolega (tak jak ja) manuskrypty robi w magazynie prowiantu a tomy u introligatora, wtedy trafiają w różne miejsca.
    I myślę, że jest tu taka sytuacja
    edit
    Chyba jednak nie jest
    Przeanalizowałem screeny i wygląda, że kolega mimo długiego stażu magazynu prowiantu się nie dorobił. Co za tym idzie, wszystko powinno trafiać do magazynu. Jeżeli nie trafia, jest coś nie halo i powinieneś zgłosić to do supportu.
    Ostatnio edytowane przez RedJul ; 27.04.2018 o 20:50

  7. #7
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    albo po prostu produkcja tomu zjadła manuskrypty

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Manuskrypty i toby wytwarzam u introligatora, wyłącznie póki co.
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    albo po prostu produkcja tomu zjadła manuskrypty
    tzn? Nie zaczynam produkcji kolejnej rzeczy (tom, manuskrypt) póki nie wykorzystam poprzedniego

    edit:
    Teraz gdy przyspieszyłem produkcję manuskryptu za pomocą klejnotów, pokazało komunikat że został przeniesiony do magazynu czy coś w ten deseń. w menu umiejętności u przykładowo, generała, widnieje teraz jako dostępny do wykorzystania. w domu władyki pokazuje że posiadam 1 sztukę na 19XXX możliwych do wyprodukowania.
    W menu gwiazu jednak go nie ma, o czym koledzy wczesniej wspominali.

    PS: posiadam magazxun prowiantu, inaczej bym większości zadań nie wykonał ;p
    Ostatnio edytowane przez Soanseth ; 27.04.2018 o 21:28

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Posiadasz magazyn prowiantu ale chyba nie SMP i pewnie stąd zdziwienie, że po 6 latach gry ''niebyt'' mocno się rozbudowałeś i nie produkujesz manuskryptów z receptury w specjalnym magazynie z którego produkcja leci do gwiazdy a nie magazynu. Zanim dałeś screny nikt by w to nie uwierzył że po tylu latach stawiasz studnie Pisz do suportu jeśli jesteś pewny że sam nie zużywasz tego do produkcji tomów, nic innego się tu nie poradzi bo takiego problemu nikt nie miał wcześniej.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    problem jakimś cudem sam sierozwiązał. pojęcia nie mam jak, ale działa.

    i dla sprostowania, gram od kilku miesięcy, konmto posiadam od kilku lat

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.