Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz dodatkową opcje na wadze po zakonczeniu czasu trwania ?

Głosujących
18. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, przycisk wystaw ponownie

    7 38.89%
  • Tak, przycisk wystaw ponownie oraz wystaw aż do sprzedania

    6 33.33%
  • Nie, niech zostanie jak jest

    5 27.78%
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Poprawa Handlu

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.04.2013
    Posty
    8
    Serwer
    Czarci Gaj

    Poprawa Handlu

    Mam taka oto propozycje.
    Wystawiając coś na handlu nie zawsze się wszystko sprzeda bądź w ogóle nic nie zejdzie.
    Moja propozycja jest taka aby obok zakończonej aukcji pojawił się przycisk ponów, wystaw ponownie i wtedy wystawia to co zostało, a jak nic nie zeszło to wystawia to samo w tylu samo sztukach. np 10 k łuków za 5 km i to 4 razy.
    Dodatkową opcją mogło by być wystaw aż do sprzedaży. aby samo się odnawiało do momentu aż się sprzeda.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    18.08.2012
    Posty
    179
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Chyba Ci trochę upał zaszkodził
    Jestem stanowczo na NIE

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.04.2013
    Posty
    8
    Serwer
    Czarci Gaj
    wystawiając kilka aukcji, po 6 godz dobiegna konca i znowu wystawiasz to samo za tyle samo a tak szybko to robisz jednym kliknieciem chodzi o czas i wygode, ale co kto woli

  4. #4
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Wielokrotnie zgłaszane. W/g https://forum.thesettlersonline.pl/t...B3w-i-sugestii przekazano developerom.

  5. #5
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    O wystawianiu automatycznie do momentu sprzedaży nie ma takiej opcji, bo BB pisało że automatyzacji w grze nie będzie, ale taki reload oferty jak najbardziej.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    02.06.2012
    Posty
    96
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Cysiek85 Zobacz posta
    Mam taka oto propozycje.
    Dodatkową opcją mogło by być wystaw aż do sprzedaży. aby samo się odnawiało do momentu aż się sprzeda.
    Coś pięknego, po miesiącu okno handlu miałoby kilkaset stron, zważywszy że 80-90% istniejących ofert jest nie do zaakceptowania (sprzedawanie "na jelenia")

    PS I pomyśleć, że 40% graczy na to zagłosowało; mam skojarzenia za które można dostać bana
    Ostatnio edytowane przez von_Flaschke ; 30.04.2018 o 16:04 Powód: zobaczyłem głosowanie...:)

  7. #7
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    O wystawianiu automatycznie do momentu sprzedaży nie ma takiej opcji, bo BB pisało że automatyzacji w grze nie będzie, ale taki reload oferty jak najbardziej.


    Nic juz więcej nie napiszę.

    BB_Penelopa

  8. #8
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Jurek12345 Zobacz posta
    Wielokrotnie zgłaszane. W/g https://forum.thesettlersonline.pl/t...B3w-i-sugestii przekazano developerom.

    Postaram się w najbliższym czasie zaktualizować ten wątek.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  9. #9
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    Tak jak piszą set2g i Jurek12345:
    BB_Penelopa wielokrotnie zastrzegała, że zbyt duża automatyzacja nie wchodzi w grę .
    Pomysł ponownego wystawienia oferty na wadze był już kilkukrotnie przedstawiany i został przekazany do developerów. A znajduje się tutaj. Polecam przyłączyć się do dyskusji i głosowania.
    Wątek zamykam i przenoszę do archiwum.

    POzdrawiam
    MOD_Victoria
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 07.05.2018 o 15:56

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.