Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Otwarcie serii na YT by mzetka21

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.03.2018
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj

    Otwarcie serii na YT by mzetka21

    Witam

    Nazywam się Mateusz i nagrywam amatorskie filmiki na YT i postanowiłem że na moim kanale pojawi się nowa seria.

    Seria ta będzie tyczyła się oczywiście gry The Settlers Online.

    A tutaj macie pierwszy odcinek tej serii:
    https://youtu.be/ZjOt_FeqS0g

    Zapraszam do lajkowania i komentowania filmiku oraz subskrypcji kanału.

    Pozdrawiam mzetka21

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    pomysł fajny chociaż spóźniony o kilka lat, a jak już masz doświadczenie we wrzucaniu na youtube to rób filmiki na jakiś ciekawy temat i będą lajki

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    11.05.2012
    Posty
    77
    Serwer
    Czarci Gaj
    Hm. Słabe. Totalnie nie wiem, co chcesz powiedzieć w tym filmiku. Ani nie przedstawiasz gry dla kogoś jeszcze nie grał, ani nie dajesz rad kogoś z doświadczeniem. Osoba totalnie nie znająca gry nie zrozumie co mówisz, dla z osoby z jakimkolwiek doświadczeniem w grze mówisz rzeczy oczywiste. Do tego żadnego uporządkowania w poruszanych tematach, chaos. Moja rada: zastanów się po co robisz dany filmik, zrób scenariusz dopiero potem nagrywaj. Na ten moment to tylko gadka szmatka bez ładu i składu.
    Ostatnio edytowane przez Wudz ; 22.04.2018 o 21:52

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    255
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jak wyżej.Wudz dobrze radzi.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.03.2018
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dzięki za opinie

    Kolejny odcinek może będzie lepszy
    https://youtu.be/bac-fYq-pbI

  6. #6
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    wudz dobrze skomentował, zero jakiejś kolejności. trochę tego opowiadasz trochę tamtego.
    "Everybody lies"

  7. #7
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    czy to jest ten sam link?
    www.youtube.com/watch?v=bac-fYq-pbI
    Tu można chociaż wejść bez bezpiecznego trybu i problemu
    Filmik ujdzie, na początku truskawka na torcie ''ciul wie do czego to jest'' więc jest ok.
    a wudzowi (wodzowi?) chodziło chyba o to że settlersami online nikt nowy już się nie interesuje, świeżaków nie ma i nie będzie więc z przekazem trafiasz w próżnię! Chociaż może nie, wczoraj na nowym świecie pojawił się gracz który nie mógł postawić magazynu tłumacząc to zalaniem napitkiem wiec ktoś jednak zakłada nowe konta - dzialaj dalej i więcej truskawek
    Ostatnio edytowane przez Aruzus ; 28.04.2018 o 15:22

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.03.2018
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj
    Co do kolejnosci no to no tak jestem zakrecony jak wirnik helikoptera i dlatego tez wazna jest dla mnie opinia kazdego ogladajacego gdyz przez to moge poprawic jakos swojej tworczosci :-) jezeli chodzi o nowych graczy w the settlers online twoerdze ze sa i pojawiaja sie bo cxesto gesto takich u mnie w klanie wylapuja i im pomagamy jak mozemy. Filmiki krece poniewaz mi sie to spodobalo :-) zachecam do dalszego ogladania i koniecznie prosze o wasze opinie i ,,porady,, ;-D

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.03.2018
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ps: Aruzus tak to ten sam link :-)

  10. #10
    Moderator Czatu Awatar MOD_Zeus2
    Dołączył
    08.12.2014
    Posty
    585
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez mzetkavip Zobacz posta
    Co do kolejnosci no to no tak jestem zakrecony jak wirnik helikoptera i dlatego tez wazna jest dla mnie opinia kazdego ogladajacego gdyz przez to moge poprawic jakos swojej tworczosci :-) jezeli chodzi o nowych graczy w the settlers online twoerdze ze sa i pojawiaja sie bo cxesto gesto takich u mnie w klanie wylapuja i im pomagamy jak mozemy. Filmiki krece poniewaz mi sie to spodobalo :-) zachecam do dalszego ogladania i koniecznie prosze o wasze opinie i ,,porady,, ;-D
    Witam

    Skoro opisujesz Excelsiora to warto byłoby to robić z zachowaniem jakiejś kolejności wraz z opisem, typu : Zakładka listy zawiera : krótkie listy , zwykłe listy , długie listy. Po uzbieraniu wycinków i stworzeniu listów pozyskujemy scenariusz/przygodę/zadanie po ukończeniu której otrzymujemy to i to.

    Pozdrawiam

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.