Zamknięty wątek
Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 68

Wątek: Zmiany w grze 24.04.2018 - Dyskusja

  1. #41
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Jeśli ktoś ma jakiekolwiek pojęcie o większości graczy, to chyba są to właśnie developerzy. Z jakiegoś powodu "zagubione szczenię" jest dostępne od 66 poziomu, technicznie nic nie stoi na przeszkodzie, aby mogli robić je gracze z niższymi poziomami (niektórzy pewnie z dużo większą łatwością niż Ty). Ale być może twórcy sprawdzili statystyki i okazało się, że większość graczy poniżej 66 nie da rady, a Ci powyżej w większości powinni to zadanie wykonać bez dużych trudności.
    To sa ci sami developerzy ktorzy szacowali, ze po 1.5 - 2 latach od wprowadzenia XXL blisko polowa graczy bedzie miala max level.

    Dostep do statystyk to oni moze i maja, ale umiejetnosci analizy tych danych maja na poziomie organizmow jednokomorkowych.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  2. #42
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    NIe chce mi sie długo rozpisywać, ale moim zdaniem (gram 6 lat) fajnie że jest na co zużyć surkę i zyskać wcale nie tam mało PD, w gwiazdce i magazynach zalega mi praktycznie wszystko, budynki mam upgradowane na max rożnych bufów cała gwiazdka, przy odpowiednio rozwiniętej gospodarce te zadania robią się same. Już myślałam o likwidacji "rolnictwa" bo nawet ludzi nie muszę robić (szkółki i zapas) a tu taka niespodzianka dla mnie pomysł oki

  3. #43
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Dodatkowym plusem tych zadań (niestety dla leveli od. 66) że można je robić równocześnie. I wtedy przy okazji wilczątka zalicza się jelonka. Nie trzeba wtedy wrzucać 75 premek tylko 50 (dla kogoś wcześniej był to minus), tak samo jest z produkcją mięsa.

  4. #44
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez gosiaj Zobacz posta
    i zyskać wcale nie tam mało PD
    Tyle co za jedna przygode, przy troche wiekszej ilosci spedzonego czasu (i dodatkowo rozproszonego na spora czesc dnia ze wzgledu na koniecznosc poczekania az sie surowce wyprodukuja).

    W skali calego expa ktory potrzeba na wyzsze levele to jest zaniedbywalnie malo.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #45
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.11.2014
    Posty
    10
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Akurat to, że zadania są różnicowane ze względu na poziom nie jest złym rozwiązaniem, żeby za szybko nie wbijać leveli. Co to za radocha zaliczać poziomy co dwa - trzy dni. Zbyt szybkie wbijanie zaciera sens gier online. Za to wkur..zyło mnie co innego - od wprowadzenia zadań drastycznie obcięto (przynajmniej u mnie) częstotliwość wypadania listów. Co z tego ze mam dzięki zadaniom więcej kryształow, jak nawet z nimi mam połowę tych zadań z listów co wcześniej. Taki sposób "poprawiania" uważam za wyjątkowo nieuczciwy. To lepiej było nie dawać tych odłamków wogóle.

  6. #46
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez deduch Zobacz posta
    Akurat to, że zadania są różnicowane ze względu na poziom nie jest złym rozwiązaniem, żeby za szybko nie wbijać leveli. Co to za radocha zaliczać poziomy co dwa - trzy dni. Zbyt szybkie wbijanie zaciera sens gier online.
    z calym szacunkiem ale jaja sobie robisz ? realny czas wbijania wyzszych leveli dla casualowego gracza to min. kilka miesiecy na 1 lvl.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  7. #47
    Osadnik Awatar pablos73
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    135
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez M0rdechaj Zobacz posta
    linki nie dzialaja :/

  8. #48
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez pablos73 Zobacz posta
    linki nie dzialaja :/
    na stronie głównej Wiki przejedz na sam dół, tam są linki

  9. #49
    Osadnik
    Dołączył
    19.07.2015
    Posty
    54
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    z calym szacunkiem ale jaja sobie robisz ? realny czas wbijania wyzszych leveli dla casualowego gracza to min. kilka miesiecy na 1 lvl.
    oj tam, nie popatrzył, że wbicie samego np z 59 na 60 lvl to niemal tyle samo co wbicie 54 lvl-a od początku gry
    A że da się wbijać po 4kk dziennie to takie złudzenia się plenią

  10. #50
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    4kk dziennie no nie spadłem z krzesła.
    Może jeszcze na drwalu i synkach??

    PS a później tydzień przerwy na budowanie woja w koszarach

Zamknięty wątek
Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.