Zamknięty wątek
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7
Pokaż wyniki od 61 do 68 z 68

Wątek: Zmiany w grze 24.04.2018 - Dyskusja

  1. #61
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Nie po co tylko dlaczego, robiac hurtowo samego drwala na premium wbijasz tego pare milionow zanim sie obejrzysz
    Niby tak, ale jedno ale (piszę ogólnie nie mam nikogo na myśli bo po co). Ktoś może napisać że robi te 14 drwali dziennie, już pomijam fakt produkcji broni, samego wojska czy czasu spędzonego w grze na zrobienie tylu przygód, ale za chwilę w innym temacie ten sam "ktoś" pisze że ma epickie gospodarstwo na full czy ekspedycje, ba, nawet 100 czy 300 scenariuszy zrobione... ja się pytam jak to możliwe ? No ale jak na jednym koncie gra kilka osób z rodziny to pewnie można. Tylko jak wyżej, to już nie jest gra, żadna przyjemność z grania, a dążenie do nie wiadomo czego.

  2. #62
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Androm3da czy ty nie rozumiesz tak prostej rzeczy ludzie są różni i mają różne potrzeby oczekiwania to co piszesz to tylko twoje zdanie i tylko twoja ocena z która ktoś może się nie zgadać. Ja nigdzie nie napisałem że to robię napisałem tylko jak jest to możliwe do zrobienia. Chyba jesteś w stanie zrozumieć tyle że jak wszyscy zaczną tak robić to zabraknie drwali czy 3 złodzieja na serwerze.

  3. #63
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    @wojtekx113, nie napisałem o Tobie i jak najbardziej to rozumiem. Jest to możliwe, ok, koniec tematu.

  4. #64
    Osadnik
    Dołączył
    19.07.2015
    Posty
    54
    Serwer
    Złota Góra
    ilość platyny to nie jest kwestia ile kupił albo jak się stara gromadzić tylko jak się tego nie da upłynnić - 10, 50 czy 100kk to jest tylko funkcja ilości zrobionych przygód (alibab)
    Dla ambitnych graczy, którzy chcą wbić kolejny lvl 1,5h zajmuje lekka poranna rozgrzewka, a potem tłuką na potęgę, więc 4kk expa dziennie (nie przez 3 czy 5 dni tylko systematycznie i ciągle) to jest wyłącznie kwestia rytmu gry: drwale, złodzieje, zdradki, kupione dropy itd. Plus wszystkie opcje z Mikołajową.
    Warunek jest prosty - nie otwierać wiki, bo to się nie uda.
    Zgadzam się, nie na każdym serwerze, dziś na Złotej Górze też już nie, bo zwłaszcza kupowanie dropów jest trudne.
    To jest takie ćwiczenie z zarządzania czasem i monetami, ile zrobić samemu, np 10 drwali, a ile kupić, np 5 dropów łącznie za 120k monet.

  5. #65
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Achamian2 Zobacz posta
    Zgadzam się, nie na każdym serwerze, dziś na Złotej Górze też już nie, bo zwłaszcza kupowanie dropów jest trudne.
    To jest takie ćwiczenie z zarządzania czasem i monetami, ile zrobić samemu, np 10 drwali, a ile kupić, np 5 dropów łącznie za 120k monet.
    No to jak juz sie zgadzamy , to uwzglednij jeszcze to, ze sa serwery do tego stopnia wyplukane z populacji graczy, ze kupowanie dropow jest problematyczne nie teraz, tylko gdzies od 2016 roku, i na ktorych bedziesz miec problem z kupieniem dropa za monety (albo za jakiekolwiek inne bezuzyteczne surowce) gdzies od roku 2014.

    Analogicznie 10-14 drwali dziennie nie kupisz bo raz, ze nie ma ludzi ktorzy by to nafarmili, a dwa, ze reszta takie przygody zachowuje dla siebie, bo czesc graczy tez chce wbic troche expa.

    Stad pisanie o liczbach rzedu 4M na zasadzie "bo przeciez bez problemu mozna, wystarczy pomyslec" jest troche kuriozalne.
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 18.05.2018 o 09:30
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #66
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Całkowicie się zgadzam @sparkz. Ponad to nakupienie tylu przygód to nie wszystko, jak komuś za 1-3 razem wpadła receptura manuskryptu, to już dawno mógł sobie wyszkolić generałów, a niektórym do tej pory nie wpadła, tak że to nie tylko kwestia pomyślunku, a i szczęścia w grze.

    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Nie po co tylko dlaczego, robiac hurtowo samego drwala na premium wbijasz tego pare milionow zanim sie obejrzysz
    Chodzi mi o platynę, nie o rudę. Jeżeli ktoś ma 50 milionów jak pisze, to sam jej raczej nie wyprodukował.
    Ostatnio edytowane przez Androm3da ; 21.05.2018 o 09:05

  7. #67
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.12.2019
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    ok

  8. #68
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry!

    Temat nieaktualny - zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Zamknięty wątek
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.