Zamknięty wątek
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 68

Wątek: Zmiany w grze 24.04.2018 - Dyskusja

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    09.11.2012
    Posty
    39
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    No moge, tylko pytanie na co ?

    Dostane pare bezuzytecznych buffow, 1 krysztal na zadanie i ilosc expa ktora mi przyspieszy wbicie 75 lvl z 3-4 lat do 2.5-3 lat, czyli nadal tak ze 2-3x za maly boost zebym w ogole powaznie traktowal wbijanie expa dalej.

    To jest zabawne ze w tej grze na pewnym etapie najbardziej racjonalnym wyborem jest robic dokladnie nic, bo w ten sposob uzyskuje sie tyle samo co przy niektorych formach aktywnej gry przy jednoczesnym zerowym nakladzie czasowym.
    nie musisz robić misji. możesz robić "dokładnie NIC". wolna wola. tylko przestań marudzić

  2. #22
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Hola hola od marudzenie to jestem Ja!.
    A poza tym sprkz ma rację co to da nowe misje tyle razy tłukło sie tym BB_Programistom aby zmienili tak aby gra była atrakcyjna a nie wymyslają coś czego sami nie są w stanie sprawdzić. (patrz cena nowych podków )

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez ArturGrab Zobacz posta
    Hola hola od marudzenie to jestem Ja!.
    A poza tym sprkz ma rację co to da nowe misje tyle razy tłukło sie tym BB_Programistom aby zmienili tak aby gra była atrakcyjna a nie wymyslają coś czego sami nie są w stanie sprawdzić. (patrz cena nowych podków )
    Masz rację, 395 klejnotów za podkowę, to chyba żart BB

  4. #24
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kiedyś to się nazywało partyjny bełkot.
    Jak dziś to nazwać?
    Niektóre Wielkanocne Osiągnięcia zostały ponownie przeliczone w celu rozwiązania problemu z potencjalnym błędem w obliczeniach

  5. #25
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Kiedyś to się nazywało partyjny bełkot.
    Jak dziś to nazwać?
    Niektóre Wielkanocne Osiągnięcia zostały ponownie przeliczone w celu rozwiązania problemu z potencjalnym błędem w obliczeniach
    Wykreśl ''partyjny'' a określenie pasuje idealnie, ale możesz zmienić to na coś według słownika synonimów: nonsens, ecie-pecie, gadulstwo, hocki-klocki, sieczka, głupstwo, bajda, paplanina itd.
    jednak nie ma co się śmiać z wyniku tłumaczenia z którego NIC NIE WYNIKA bo oryginał pewnie był podobnie nonsensowny, ale bardzo bym chciał się dowiedzieć czy ''przeliczanie'' osiągnięć będzie miało wpływ na poziom kosza wielkanocnego? Ktoś kto robił osiągnięcia na styk by dostać kokardę na 6 poziomie nie musi się martwić tym przeliczaniem?

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    07.07.2012
    Posty
    168
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez ArturGrab Zobacz posta
    tyle razy tłukło sie tym BB_Programistom
    Bo takie rzeczy należy tłuc marketingowcom a nie programistom. Programiści to jest klasa robotnicza, a nie zarządzająca.

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    07.07.2012
    Posty
    168
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Kiedyś to się nazywało partyjny bełkot.
    Jak dziś to nazwać?
    Korporacyjny bełkot.

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    Nie podoba mi sie ze w jeleniu trzeba pozyskac 8300 miesa tylko i wylacznie z wyspy, a nie mozna z handlu. Mam kilka chatek lowcow, w tym 1 ulepszona i te 8300 sztuk bedzie mi sie robic ponad 12h. A że to zadanie trzeba samemu aktywować, to ktoś musi to zrobić rano i potem przyjść po kilkunastu godzinach aby zaliczyć misję i zrobić kolejne. A co, jeśli ktoś loguje się do gry popołudniami, a nie z rana? To wtedy musi o 4 w nocy zalogować się do gry, zaliczyć misję i potem jeszcze kilka kolejnych (w tym szkolenie 100 łuczników, którzy też trochę czasu zajmują). Bez sensu, skoro w innych zadaniach można uzyskać surowce z handlu, to tutaj też powinna być taka możliwość.

    Nie podoba mi się również to, że trzecia mini misja jest dostępna dopiero od 66 lvlu.

  9. #29
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zadanie możesz kupić rano a aktywować wieczorem, żeby przez noc ci spokojnie się naprodukowało. Nie ma potrzeby ustawiania swojego życia pod gre. Poza tym nie zrobienie zadania nie skutkuje tym że nie możesz kupić kolejnego. Może kiedyś dorobisz się tylu łowców że będziesz to zadanie robił dużo szybciej, wtedy i zapas zadan szybko się wyczerpie.

    A mi się nie podoba że Poszukiwacz jest od 70 lvl i co z tego

    I uwaga wg wiki tam są jeszcze większe ilości do produkcji więc pewni byś jeszcze bardziej psioczył

  10. #30
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Fajny pomysł z tymi nowymi zadaniami, przynajmniej można się pozbyć zalegających w magazynie rybek, mięsa itp.

Zamknięty wątek
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.