Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: Captcha przy logowaniu nie wyświetla kodu

  1. #11
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    po kilkunastu minutach przerwy można się ponownie "normalnie" zalogować. O ile kojarzę to u mnie po 15 minutach captcha przestała mi wyskakiwać

  2. #12

  3. #13
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez the_Slave Zobacz posta
    captcha (test na człowieka), czyli przepisz literki z obrazka, nie wyświetla się na stronie głównej,
    niektórzy nie mogą się zalogować....
    Dzień dobry!

    W takich przypadkach sugerujemy zmienić hasło do konta za pomocą funkcji "Nie pamiętasz hasła" (która znajduje się poniżej pola do logowania) lub/oraz ewentualnie użyć innej przeglądarki przy pierwszym logowaniu po zmianie hasła (użycie tej samej może bowiem wymagać odczekania aż 20 minut przed ponownym zalogowaniem). Mam nadzieję, że to rozwiązanie umożliwi już normalne granie. W razie pytań proszę śmiało pisać.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Kolonia
    Wczoraj zostało coś popsute z logowaniem. Z rana mogłem się zalogować, a wieczorem już nie. Problem z logowaniem był tylko na stronie tso i tsotesting, na strony ubi mogłem bez problemu się logować. Przeszedłem standardowe długie boje z supportem: musiałem kilka razy zmieniać hasło, czyścić pamięć podręczną i ciasteczka we wszystkim w czym się dało. Niestety support nie był wstanie mi pomóc.

    Pomyślałem że może znak plus w moim adresie e-mail powoduje problemy z logowaniem i to był strzał w dziesiątkę. Po zmianie znaku plus na ciąg %2b mogłem się zalogować. Ciekawe czy ten problem zostanie naprawiony? Mam tylko nadzieję że nie zostanie to zepsute bardziej, tak że w ogóle nie będę wstanie się zalogować.

    Żeby było coś na temat wątku: Recaptcha nadal nie działa i nic nie wskazuje na to żeby sytuacja miała się zmienić.

    Edit: Logowanie działa już poprawnie.
    Ostatnio edytowane przez Foksi ; 19.08.2018 o 21:54

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.09.2018
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj

    Problem z logowaniem

    Witam musiałem założyć nowe konto ponieważ nie mogę zalogować się na stare. Ciągle na stronie logowania rzuca się o jakiś kod? Co to ma być, gdzie to wpisać??
    W załączniku zdjęcie.
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: log.jpg, 
wyświetleń: 269, 
rozmiar: 18.4 KB, 
ID: 3215.  

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Faktycznie, jest jakiś problem, kiedyś wyświetlała się Captcha do przepisania, teraz nijako znikła. Źle wpisywałeś hasło, to i się skopało...
    Spróbowałem, zadziałało tak:
    Otwórz w chrome, w trybie Incognito stronę https://www.thesettlersonline.com/en
    Kliknij Already Registered?, zostaniesz przeniesiony na stronę główną, w górnym lewym narożniku wybierz Region: Polska, strona się przeładuje na polską wersję, teraz kliknij Już zarejestrowany, otworzy się strona główna TSO PL.
    Wpisz swoje dane logowania korzystając z górnych okienek, tych na lewo od opcji Region. Jeśli wpiszesz poprawne dane, zaloguje Cię.
    Sprawdzone chwilę temu na sobie.
    Ostatnio edytowane przez Glavo ; 08.09.2018 o 22:37 Powód: korekta

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    21.10.2017
    Posty
    43
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam,

    Mnie wywaliło do Ubisoftu, tam nowe hasło i ruszyło.. Jeśli to tak można nazwać. czekam po 15 minut, z 2-3 razy f5, i łaskawie jestem na błękitnym ekranie gry... jeszcze tylko pododają domki, pola itp i można grać..

  8. #18
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witaj!

    W takich przypadkach sugeruję zmienić hasło do konta za pomocą funkcji "Nie pamiętasz hasła" (która znajduje się poniżej pola do logowania) lub/oraz ewentualnie użyć innej przeglądarki przy pierwszym logowaniu po zmianie hasła (użycie tej samej może bowiem wymagać odczekania aż 20 minut przed ponownym zalogowaniem). Mam nadzieję, że to rozwiązanie umożliwi już normalne granie. W razie pytań proszę śmiało pisać.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  9. #19
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mała podpowiedź!


    W pierwszej kolejności proszę raz jeszcze wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki, Flash Player'a i DNS.
    Pamiętaj, aby wylogować się z gry na co najmniej 20 minut i zamknąć stronę przed wykonywaniem tych czynności. Następnie zrestartuj przeglądarkę i zaloguj się ponownie.

    Instrukcja, jak wyczyścić cache Flash Playera:

    - przejdź proszę na ten adres: http://www.macromedia.com/support/do...manager07.html
    - poczekaj aż załaduje się Panel Ustawienia przechowywania witryn internetowych
    - kliknij w nim na "Usuń wszystkie" i potwierdź swój wybór

    Instrukcja czyszczenia pamięci DNS:

    1) uruchom wiersz poleceń
    Start -> Uruchom -> wpisz "cmd" i zatwierdź
    2) wpisz "ipconfig /flushdns" i zatwierdź

    Kolejnym krokiem będzie zmiana/potwierdzenie ustawień związanych z zabezpieczeniami oraz Flash Player'em. Ponieważ nie wiem, jakiej przeglądari sz i używacie, podzielę się informacją dla każdej z nich.

    Edge
    Przy logowaniu wyskakuje okienko, które stwierdza przestarzałą wersję Adobe Flash Player i sugeruje Ci zaktualizowanie programu. Możesz kliknąćna link z tego okna, aby zainstalować nowy Flash Player, tutaj pojawi się okno z blokowaniem.
    W tym oknie zaznacz opcję, aby pozwolić Adobe Flash działania na tej stronie internetowej - "Zawsze pozwalaj". Następnie zapisz te ustawienia i zaloguj się ponownie do gry. Jak zauważysz problem wynikał z blokad w przeglądarce.

    Chrome
    Wejdź na następującą stronę internetową: chrome://settings/content/flash. Zaznacz opcję "Zezwalaj na uruchamianie Flasha na stronach", suwak musi być po prawej stronie, na niebiesko. Opcjonalnie dodaj stronę The Settlers Online do stron uprzywilejowanych poprzez naciśnięcie przycisku "Dodaj" w sekcji "Zezwalaj" i wpisz https://www.thesettlersonline.pl/, a następnie potwierdź to klikając na "Dodaj" w okienku.

    Firefox

    W Firefoksie kliknij na czerwony znak po lewej stronie obok paska adresu internetowego. Kliknij na "Zezwalaj i zapisz". Jeśli nie jest widoczny czerwony znak, kliknij na szary symbol kłódki i tam zezwól na używanie Flasha.

    Blokowanie skryptów!
    Proszę pamiętaj także, żeby nie używać programów lub dodatków blokujących skrypty (reklamy) na stronie gry, aby zagwarantować płynną rozgrywkę. Takie programy i dodatki mogą być odpowiedzialne za lagi w grze, problemy graficzne i możliwość zalogowania się.

    Mam nadzieję, że komuś pomoże.


    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 03.10.2018 o 15:34

  10. #20
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Ja własnie znajomemu mialam podeslac podrecznik do wrzucenia i wyskoczylo, ladny prezent poewentowy............

    Witaj!

    Dział techniczny pracuje nad naprawą tych niedogodności!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    info z fejsa
    Ostatnio edytowane przez Fleotria ; 09.10.2018 o 12:06

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.