Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Dziwna Sprawa.

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra

    Dziwna Sprawa.

    O godzinie 17-15. Miało miejsce dziwne zajście. Odpaliłem Swoją przygodę z łupkami zaprosiłem 4 graczy. Mało tego na 2 przygodzie ze slotu mogłem zaprosić gracza na przygodę. Co było dziwne. I jeszcze dziwniejsze było to że gracz nie dostał przygody a mam nawet zrobienie zdjęcie zajścia...
    https://zapodaj.net/images/56bc4a3334010.png ... To jest moja przygoda bo jak widać jestem liderem. Robiłem 2 przygodę byłem zaproszony. I nagle okazuje się że Elantra dostała dropa a ja nie. Kij z dropem ale chce wiedzieć czemu tak się stało że zostałem nagle liderem zaproszonej przygody??

  2. #2
    Osadnik Awatar Elantra
    Dołączył
    06.03.2015
    Posty
    60
    Serwer
    Złota Góra
    Przecież to screen z Twojej przygody

    U mnie byli inni szanowani goście
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 07.04.2018 o 20:49 Powód: połączenie postów

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra
    Być może tak zlagowało że jak zamykało dało mi lidera na 2 przygodzie i mogłem zaprosić gracza do gry. Ale gracz coś zapki nie dostawał mimo tego że miał ją wysłaną.

    No właśnie screen z mojej przygody ale potem okazała się ona nie moja. bo mi zmroziło grę na chwilkę.

    No własnie screen z mojej a pod koniec ona nie była moja haha :P
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 07.04.2018 o 20:50 Powód: połączenie postów

  4. #4
    Osadnik Awatar Elantra
    Dołączył
    06.03.2015
    Posty
    60
    Serwer
    Złota Góra
    Coś Ty wąchał?

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kolejność wyświetlania awatarów w przygodzie nie ma związku z tym kto jest gospodarzem.

  6. #6
    Osadnik Awatar Elantra
    Dołączył
    06.03.2015
    Posty
    60
    Serwer
    Złota Góra
    Nie wydaje mi sie, aby możliwa była sytuacja że gracz nie dostał dropa z kooperacyjnej, której zakonczenie uwarunkowane jest tym, że komplet graczy zrobi swoją partię Może pomoc techniczna pomoże.... albo trzeba odstawić ten napitek!

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W naszej gildii też jedna osoba nie dostała dropa z ŁG - support pomógł.
    Dziwne rzeczy się dzieją ostatnio... Ja dziś prezenty dostałem znienacka - skontaktowałem się z wysyłającym i okazało się, że nikomu nie słał, dopiero po sprawdzeniu w wiadomościach wysłanych uwierzył, że to od niego.

  8. #8
    Osadnik Awatar Elantra
    Dołączył
    06.03.2015
    Posty
    60
    Serwer
    Złota Góra
    to Tarczyn uderzaj do techników!

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra
    Magią Wielkanocnych JAJ ^^ i to dosłownie haha można zamknąć. TNX za EWENT ^^.

  10. #10
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Zgodnie z prośbą autora temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.