Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Flash - nie działa w pobranej wersji gry

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.07.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat

    Flash - nie działa w pobranej wersji gry

    Zainstalowałem klienta, kazało pobrać flasha chociaż go mam, przeinstalowałem flasha i dalej krzyczy by zainstalować flasha.
    Windows 10 64bit
    procek Intel Pentium CPU3550m@2,3GHz
    Pamięć 6,00GB

    Jak gram znowu na Chrome to co jakiś czas restartuje grę.
    Nie wiem co może być przyczyną.

    A druga sprawa, grając przez przeglądarkę, co jakiś czas odświeża mi stronę gry. Wkurzające to jest szczerze mówiąc.

    Z przeglądarką sobie poradziłem, ale z klientem niestety nie.
    Naprawdę nikt nie zna rozwiązania tego problemu?
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 29.01.2020 o 19:15 Powód: połączenie postów

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.05.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Kolonia

    Flash - nie działa w pobranej wersji gry

    Przeczytałem wiele zawartych tu informacji, próbowałem na rózne sposoby ... nie działa..

    Gra normalnie ładuje się właczajac ja w chrome - po kilku minutach zwiesza sie staje i koniec...
    W pobranej wersji cały czas wystepuje :
    ==================================
    Ta gra wymaga wtyczki Adobe Flash Player.
    Prosimy zainstalować wtyczkę Adobe Flash Player
    albo przeglądarkę internetową "Google Chrome". Google Chrome Google Chrome zawiera wbudowaną wtyczkę Flash Player.
    Ta gra będzie działać najlepiej, gdy zainstalujesz Google Chrome:
    https://www.google.com/chrome Adobe Flash Player Jeśli nie chcesz instalować Google Chrome,
    prosimy o zainstalowanie Adobe Flash Player.
    https://get.adobe.com/flashplayer/ Po instalacji prosimy o ponowne uruchomienie gry
    =========================================
    Flash jest chyba skoro włacza sie w chrome, insalujac ponownie rozne wersje flasha dalej nie dzała nic.. nie mam juz pomysłu
    pomoze ktos?

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.08.2018
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra

    witam

    witam, chciałam z ciekawosci zobaczyć jak działają settlersi na klienta. Niestety pobrałam i mimo ze mam chrome oraz flasha to gra i sie nie odpala :/ od dłuzszego czasu na chrome za każdym razem trzeba zezwalać na flash i pewnie to od tego nie mozna na klienta wbić ..
    Jakieś pomysły co moge zrobić zeby wbic na gre poprzez klienta czy to juz jest błąd stały ?

  4. #4
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Połączono tematy.

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    Czemu się uparliście na tego Chrome, jak on blokuje flash playera?

    Czemu nie macie Opery , lub Firefox Quantum, na których gra świetnie hula.

  6. #6
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Aby gra działała, musicie aktywować lub zezwolić na używanie Flasha z odpowiedniej przeglądarki (zgodnie z zaleceniami jest to chrome), albo skorzystać z drugiego sposobu, który jest niezależny od przeglądarki. W tym przypadku Flash musi być zainstalowany na komputerze.

    Użytkownicy Windows 10 powinni wziąć pod uwagę, że Flash jest automatycznie zintegrowany jako wtyczka w Edge, a system informuje że Flash jest już zainstalowany. Jednak ta wtyczka nie jest pełną wersją i jeśli chcecie grać przez przeglądarkę SLIM musicie zainstalować Flash na PC (najlepiej wersję NPAPI).

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.