Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Międzynarodowy Dzień Sportu: Dyskusja

  1. #11
    Osadnik Awatar Suneater
    Dołączył
    09.06.2012
    Posty
    116
    Serwer
    Kolonia
    Korzystając z faktu, ze jest event, to chyba lepsza nagroda by bylo np. 50 czy 100 pisanek (aczkolwiek uważam, ze i to mało w porownaniu do pracy potrzebnej na szukanie pytań ).
    " Trance is the Classical Music of the future "

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.12.2016
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    na FB było że to dzień supportu , a nie sportu haha

  3. #13
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Victoria Zobacz posta
    Pytania są ukryte w różnych postach na forum. Pamiętajcie, że aby Wasze odpowiedzi liczyły się podczas sprawdzania wyników powinniście zamieścić je w jednym poście, zgodnym z formatem.
    odpowiedzi tez sa ukryte w roznych postach, szukajcie :P

  4. #14
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Misiorww Zobacz posta
    zawsze mogli dać nic
    Zawsze mogę nie brać udziału w konkursie.
    Co zresztą robię.

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez kermit1000 Zobacz posta
    na fb było że to dzień supportu , a nie sportu haha
    hahahahahahahahahahaa :d :d :d :d

  6. #16
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,679
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Misiorww Zobacz posta
    zawsze mogli dać nic
    Dokładnie, nagrodą mógł być uścisk dłoni Penelopy. :P
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 10.04.2018 o 12:37

  7. #17
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    Jak sądzicie czemu tak mało osób brało udział w konkursie?

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień sportu, dniem sportu a co z Mistrzostwami w nogę 2018? Jakiś event by się przydał.....

  9. #19
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    Na prosbe moda napisze co mysle o tym konkursie Ogolnie rzecz biorac konkurs byl sam w sobie ok , ale moim zdaniem nalezal do najtrudniejszych jakie byly za czasow mojej gry. Nie wiem ile czasu potrzeba bylo na znalezienie wszystkich pytan, moze tez nie tylko czasu ale i duzo szczescia zeby akurat ten watek otworzyc ktory zawieral pytanie. Na forum jest tak duzo postow ze nie wiem czy miesiac by mi starczyl zeby wszystko przejrzec w poszukiwaniu tych pytan. Jak wiadomo konkurs odbywal sie w czasie eventu a to oznaczalo ze patrzac na to co mozna wygrac za znalezienie pytan, a ile mozna wygrac pisanek w tym czasie z przygod, to wybor byl oczywisty. Nagroda za konkurs byla najgorsza jaka widzialam, a konkurs najtrudniejszy, moze BB nie zdaje sobie sprawy ze aby byli chetni do udzialu w konkursie tak trudnym to nagrody musza byc warte poswiecenia tyle czasu na to. Sprobujcie sami znalezc te pytania i zobaczcie ile czasu wam to zajmie. Przekopac forum za 10 krysztalow to dla mnie kpina. W konkursach na czatach mozna wygrac po 100 klejnotow w sekunde, a tu po 2 dniach szukania mialam jedno pytanie... gdyby nie moja serdeczna znajoma, ktora nie doczytala jaka jest nagroda i zaangazowala w ten konkurs wszystkie mozliwe sily i srodki to na pewno bym zrezygnowala z dalszego udzialu w tym konkursie. Kompletnie nie byl to konkurs wart naszego czasu ze wzgledu na tak smiesznie niska nagrode. Jak nagrody nie beda adekwatne do konkursu to bedzie coraz mniej chetnych na nie a to przykre pewnie dla tego kto wymyslal konkurs i dla graczy obrazliwe.
    Pozdrawiam MOD_Victorie i Elantre

  10. #20
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry!

    Temat nie jest już aktualny, dlatego zostanie zamknięty i przeniesiony do archiwum.

    W imieniu osób, które były odpowiedzialne za przygotowanie konkursu chciałabym jeszcze raz podziękować Wam za udział!
    Mam nadzieję, że konkurs Wam się podobał i zachęcam do udziału w kolejnych.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.