Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Uwagi do pracy MOdów nin. forum

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Uwagi do pracy MOdów nin. forum

    Wszyscy wiemy ze nadgorliwość...itd.
    Zawsze uważałem ze Mod FORUM jest od pilnowania graczy by nie zapominali o kulturze osobistej, porządkowania tematów, działów itp ale na pewno nie od wcinania się w MERYTORYKE dyskusji - ponieważ jest tylko POŚREDNIKIEM nie decydentem - czyli cokolwiek dziwnego gracze wydumają, powinien to przekazać dalej a swoją osobistą opinię schować głęboko. Mam wrażenie ze Penelopa wykazuje sie tu świętą cierpliwością (sic ;D), sama często zachęca do udziału w dyskusjach a nawet - o zgrozo - napisała "temat można odświeżyć" - glosujmy ponownie ;D

    Pisze to wszystko z uwagi na innego MODA, który z uporem maniaka ZAMYKA dyskusje i przenosi do archiwum bo "to już było" "nie przejdzie" "nie przeszło" itp. I CO Z TEGO?? Może nie przeszło bo glosowało 20 osób a teraz zagłosuje 2000 i przejdzie?? Może własnie teraz temat trzeba odświeżyć? Może trzeba 5ty raz utworzyć ankietę by przekonać DECYDENTA ( A NIE MODA) do zmiany w grze? Ale się nie da bo jaśnie Pani Mod napisała - "to już było temat zamykam" IMHO Mod nie od takich działań jest. Penelopo, proszę weź ogarnij ten zespół..

  2. #2
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Bardzo dziękuję za opinię!
    Zee4c - proszę pamiętaj o tym, że na forum obowiązują zasady, których należy przestrzegać!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat

    Zamykanie tematów.

    Vicia znamy się ciutek, dlaczego z szacunku do Ciebie napisze krótko

    Dzień dobry,

    temat zamykam i przenoszę do archiwum, gdyż narusza zasady.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria
    Możesz mi wyjaśnić jakie to zasday naruszył kolega w poście o używanie mózgów????
    Nie ma tam wulgaryzmów nie ma tam chamastwa wyzwisk itp. jest tylko subiektywna opinia o pracy BB a z tego co mi wiadomo wolność mediów jeszcze istnieje...........

    Pozdrawiam
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Nie masz racji, narzekam licząc na sensowne poprawki.

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez ArturGrab Zobacz posta
    Vicia znamy się ciutek, dlaczego z szacunku do Ciebie napisze krótko



    Możesz mi wyjaśnić jakie to zasday naruszył kolega w poście o używanie mózgów????
    Nie ma tam wulgaryzmów nie ma tam chamastwa wyzwisk itp. jest tylko subiektywna opinia o pracy BB a z tego co mi wiadomo wolność mediów jeszcze istnieje...........

    Pozdrawiam
    Nie ma chamstwa i wyzwisk? Przeczytaj może jeszcze raz ten post i się zastanów, jakbyś się czuł jakby Ci sąsiad do domu wszedł i pojechał takimi komplementami, bo mu Twój pies zabrudził trawnik, a w końcu wolność słowa jest.
    Ostatnio edytowane przez baqslaw ; 25.02.2019 o 02:51

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Po pierwsze: WARUNKI KORZYSTANIA Z USŁUG UBISOFT
    Po drugie: każdy zgodził się przy rejestracji na te warunki.
    Po trzecie: niech to Twój kolega zacznie używać mózgu, bo takie bzdury napisał, że aż szkoda się rozpisywać.
    Po czwarte: wy chyba nigdy nie zrozumiecie od czego jest moderator forum.
    Po piąte: wróć do punktu pierwszego i przeczytaj jeszcze raz.

    Dobra rada: emocje odstaw na bok.

    A czasami powiedziałbym więcej, ale lepszym rozwiązaniem jest się zamknąć i nie pisać za wiele,
    bo uraziłbym zbyt wielu.

  6. #6
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez ArturGrab Zobacz posta
    Vicia znamy się ciutek, dlaczego z szacunku do Ciebie napisze krótko

    Możesz mi wyjaśnić jakie to zasday naruszył kolega w poście o używanie mózgów????
    Nie ma tam wulgaryzmów nie ma tam chamastwa wyzwisk itp. jest tylko subiektywna opinia o pracy BB a z tego co mi wiadomo wolność mediów jeszcze istnieje...........

    Pozdrawiam
    Cześć!

    Cytat Zamieszczone przez krotos666 Zobacz posta
    Po pierwsze: WARUNKI KORZYSTANIA Z USŁUG UBISOFT
    Po drugie: każdy zgodził się przy rejestracji na te warunki.
    Poza §4 pkt. 3 Zasad ogólnych nie mam nic do dodania. Wszystko zostało powiedziane.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 25.02.2019 o 12:20

  7. #7
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Bardzo się cieszę, i dziękuję Graczowi: Krotos666 i Baqslaw za to, że wyjasnili koledze zasady postępowania!
    Niezależnie od wszystkiego kultura musi być!

    Tak trzymać!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  8. #8
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    więcej pytań nie mam jeżeli nie można swojej opinii napisać na temat bubli
    kontakt z suportem kończy się zawsze słowami Dziękujemy za zgłoszenie przekażemy......

    Miłego dnia i grania
    krotos666 swoje emocje ja już dawno odłożyłem zaglądamy tutaj tylko z nałogu którego nie umiem się sam pozbyć ))
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Nie masz racji, narzekam licząc na sensowne poprawki.

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.