Zobacz wyniki ankiety: Jakie są Twoje odczucia związane z Wydarzeniem wielkanocnym 2018?

Głosujących
683. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem zadowolony z selekcji sezonowych przygód

    262 38.36%
  • Cieszę się, że Kosz Wielkanocny znów jest dostępny jako budynek osiągnięć

    390 57.10%
  • Myślę, że Niezłomny geolog jest przydatny

    480 70.28%
  • Jestem zadowolony z obecnego wyglądu i funkcji Wiosenneo Parku

    128 18.74%
  • Ogólnie rzecz biorąc, jestem zadowolony z Wydarzenia Wielkanocnego

    405 59.30%
  • Nie cieszę się, że Kosz Wielkanocny znów jest dostępny jako budynek Osiągnięć

    52 7.61%
  • Nie jestem zadowolony z selekcji sezonowych przygód

    96 14.06%
  • Nie sądzę, żeby Niezłomny geolog był czymś dobry

    37 5.42%
  • Nie jestem zadowolony z obecnego wyglądu i funkcji Wiosennego Parku

    266 38.95%
  • Ogólnie rzecz biorąc, nie jestem zadowolony z Wydarzenia Wielkanocnego

    94 13.76%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Zamknięty wątek
Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 100

Wątek: Wydarzenie wielkanocne 2018 - Dyskusja

  1. #71
    Osadnik
    Dołączył
    18.09.2012
    Posty
    73
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    a ja mam pytanie w kwestii formalnej... chodzi oczywiście o nieszczęsny park wiosenny; dlaczego wytworzone premie są aktywowane natychmiast, lądując w zakładce "premie strefowe" ? , w dodatku wybierając Noc Walpurgi i mając już aktywny Płomień wróżki otrzymamy kretyński... przepraszam, bardziej będzie tu pasowało określenie... infantylny komunikat: czy zastąpić płomień wróżki nocą walpurgi

    to już nie jest śmieszne ale żenujące, nie rozumiem dlaczego nie można produkować tych premii z parku na zapas i magazynować w gwieździe jak pozostałe przedmioty, tym bardziej ze wymagana jest 48 godzinna regeneracja

    teraz rozumie /chyba/, dlaczego mieliśmy tyle konserwy przed eventem... sam program TSO nie chciał strawić i przyjąć takiego knota jak park wiosenny

    bez urazy dla wszystkich, chcecie być dobrze oceniani ? nie róbcie błędów, nawet dobre pomysły nie usprawiedliwiają ich

  2. #72
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Yokel Zobacz posta
    Sprawdziłam, nie o połowę a o 50 sek na Arkebuzach i Zbrojnych których faktycznie ubija się sporadycznie. Ehh jak zwykle zostaje jedynie niesmak i zawód. Dobrze, że nie jest to jedyna gra na świecie XD
    A ubija się sporadycznie z jakiego powodu?

  3. #73
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Event taki sobie, oferta identyczna jak rok temu więc szału nie ma no chyba że ten pseudo park.
    Co do przygód dobór z których leciały premiowany przemilczę bo można było lepiej dobrać no cóż, do tego kwestia tylko x2 a nie jak na Hallowen x3.
    Koszyk bez większego wysiłku dało się upować bez kupowania tych przygód,
    tak że chęci szczere ale efekt jak zwykle

  4. #74
    Osadnik Awatar Cadaveria
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ten park to niewypał totalny. Po pierwsze czas odnowienia - 48h. Po drugie koszt - 100 fasoli żeby zaznaczyć kolekcje... Po trzecie kolejna pierdoła zajmująca miejsce - można by te funkcje upchać do boiska.
    Ucieszyłam się na wieść że w końcu będzie można wyklikać kolekcje i mieć z głowy, jednak jak zwykle zamiast coś uprościć to się utrudnia.

    Reszta eventu spoko.

  5. #75
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Bardzo dziękuję za wszystkie opinie i oddane głosy niemniej... czekam na więcej!


    Dziękuję,
    BB_Penelopa

  6. #76
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Wydarzenie ok, dało się kupić wszystko bez jakieś specjalnej napinki. Przydatność parku mocno dyskusyjna, ale od czasu do czasu można sobie kupić coś średnio sensownego . Za to nowi geolodzy bardzo fajni. Mam nadzieję , że za rok też będą.

  7. #77
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.06.2017
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Ewent zdecydowanie gorszy,od ewentu Bożonarodzeniowego.Pochłania mnóstwo tytanu,gracze nie wyrabiają się z robieniem hojnych premii.Osiągnięcia da się zrobić,ale nagrody,dupy nie urywają.Robiłem przygodę Zdrajcy ze 25 razy i tylko razmi podwoiło nagrodę za zaliczenie przygody.Niezłomny Geolog jest dobrym pomysłem,Kosz Wielkanocny także,ale ten Wiosenny Park to jest jakieś nieporozumienie.Robić strefową premie i odpoczynek na dwa dni ,to już lepiej wykorzystywać te zajączki mając ciągłość.do tego zirytowało mnie,żeby podświetlić wyspę dla znajdek premią trzeba wydać 100 fasoli,to już drogi zakup znalezionych rzeczy 90% graczy używa apki do podświetlenia wysp,przygód,scenariuszy na różowo.nie kupuje tego parku.

    Cytat Zamieszczone przez Pylos1 Zobacz posta
    Robienie scenariuszy ,,Skąd się biorą pisanki?" jest bez sensu. Ciułasz pisanki i masz potem wydać 495 żeby tylko zaliczyć osiągnięcie. Może miało by sens gdyby za zrobienie jednego było 200 pisanek.
    Dokładnie kupujesz scenariusz za jajka,dla osiągnięcia i jesteś ostro do tyłu z pisankami,minimum 5 tych scenariuszy trzeba zrobić.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 03.03.2020 o 16:29 Powód: połączenie postów

  8. #78
    Osadnik
    Dołączył
    07.07.2012
    Posty
    168
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez kuzaka Zobacz posta
    Pochłania mnóstwo tytanu,gracze nie wyrabiają się z robieniem hojnych premi
    Obozy możesz wybijać wojskiem, jak masz elitarne to straty są minimalne.

  9. #79
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Tamayori Zobacz posta
    Duży plus za nowego geologa i duży minus za wiosenny park. Fanką koszyka wielkanocnego też raczej nie zostanę.
    Dzięki za opinię!

    Dlaczego Twoim zdaniem minus za Wiosenny Park?

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  10. #80
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    A choćby dlatego że premka trwa chwile a jego odnowienie 2 dni więc bez sens ekonomiczny do tego koszt 2,6k pisanek

Zamknięty wątek
Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.